Jump to content
GIGN Forum

staasts


macho
 Share

Recommended Posts

Tipa saakaas viss kaa parasti. Mieriigi speeleeju savus hiirouzus, visus liku, driiz tipa buushu atsitis visus 7 kompjus uz priekshpeedeejaas gruutiibas pakaapes (ir arii uz peedeejaas sanaacis), redzu viens kex man grasaas pili ienjemt. Nu ko, aizteleporteejos pie shaa un aiziet. Saakas ciinja un pirmais iziet kentaurs. Cho ta kaukas nav riktiigi. Drakonam gaajiens par 7 lielaaks.... Un taa 340 vai cik tur dzheki bez kompleksiem nomochii man visus 3000 skeletus. jhatka.gifblink.gif wtf. Paskatos lejaa....

user posted image

51k damage (omfg) - paskatos kentaura status.... taa vietaa lai energjija buutu 10, vinjam ir 150, taa vietaa lai attacks buutu no 1-3 (vai cik tur vinjam ir) ir 36-37, visi paareejie stati arii griestos. Tipa taa kaa neapgreidots visspeeciigaakais units kaadaa pilii. Uzmetot acis bildei var redzeet ka man taadi ir 19 (nu ok tie ir apgreidoti). oook.... naakas loudingoties un noskaidrot kas par lietu. Izraadaas, ka ir kentauru meenesis (wake of gods prikols) un vinjiem uz sho meenesi visi stati paaugstinaati. Taa kaa kaadu laicinju speeleeju tad saprotu ka aizvien vairaak un vairaak tos status paaugstina.... bet nu shitik augstu.....

Nu ko, jaameklee atrisinaajums. Atrodu kexa pili... tipa tuuliit sitiishu... a tur 1000+ kentauri (vairaak par 1000 tb) ... es nodomaaju "houston, we have a problem". hana ir.... Ok eju prom.... .. A te kompis pieljaava nelielu kljuudu. Varonis kas bija pilii izgaaja iedot savus 1000+ skeletus galvenajam varonim. Es ar savu teleportu esmu pilii viens divi. Taaks... kas mums te ir.

user posted image

OMFG - growth 2334. P S C. nu po - nopeerku tos 799 un ieshu sist kompi ar vinja 1000+ Paareejaa armija kompim kaa jau augsheejaa bildee var redzeet sux. Eju sist... saakas ciinja.... pirmais iziet vinja kentaurs un ar pirmo sitienu noliek visus manus 799. Izraadaas kexam ir 6,6k kentauri. (.............) Naacaas laist sviestu veel nedeelju un ik pa briidim savaakt vinja pili. Tas idiots tikai 2 reiz vinju atkaroja un peec tam aizgaaja prom (savaacu veel 2334 kentaurus) nu vo... man tagad ir virs 3k. Seezhu pilii, domaaju shis neuzbruks... a shis uzbruka.....

vei ciinjas iznaakums.

user posted image

NEKAD muuzhaa es taadu kaudzi ar experience nebiju dabuujis. Pat ne uz pusi tik daudz....

NEKAD muuzhaa es nebiju juties tik bezspeeciigs.... 6k visstipraako unitu.... (shausmas)

enivei - es paraavu kaadus 5 brutaalus stienjus..... par kentauriem, taalaak par pilii esoshajiem... tad veel gribeeju sist otreiz tos 300 ar labaaku armiju. Tikai tad izraadiijaas ka ir kentauru nedeelja (+meenesis) - vinjiem stati bija VEEL lielaaki... +veel beigaas ar otro reizi nositu tikai... pirms tam veel pastienjojos....

nu karoch nebiju domaajis ka heroes mani paarsteigs veel smile.gif bet laikam kljuudijos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa labs! ir tikai viens jautaajums - kur tu njeemi shameejo karti? ja noka4aaji no ineta tad viss sk, tur jau visaadas nereaalaas kartes var dabuuut !

342 kentauri - 51436 , kaut kaads murgs

Link to comment
Share on other sites

buushu tik labs un pateikshu tev cilveek kur var novilkt kartes viens saits ir - www.h3trio.com, man liekas ka tur ir visslabaakas kartes! kaa ariii shameejos saitos :

http://www.heroescorner.de

http://heroes.net.ru

iisteniiba dafiga ir saitu kur var novilkt mapes, bet lielaako ties vinjas visos saitos atkaartojas!

bet interesantas mapes ir diez gan gruuti atrast, jaalasa apraksts! vairums piedaavaato karshu, ir vienkaarhsaas, parastas un neinteresantas....taadas pashas kaa staandart mapes!

Link to comment
Share on other sites

huh.gif kartes?

man ir randoomais karshu gjeneraators .... i vsjo....

bet 342 kentauri ar 51k chista ir vaajpraatiigs murgs smile.gif

aa veel bija baigi labs prikols tajaa pashaa kartee.. kex izmantoja fly magjiju lai tiktu paari kalniem, tachu vienaa gaajienaa netika un palika starp kalniem..... naakamaajaa gaajienaa shis nekur negaaja- spell pointi beidzaas smile.gif taa shis gaidiija kaadas 20 dienas kameer shim pa vienam spell pointi regjenereesies smile.gif tad tikai tika smile.gif es tikmeer skaisti pazviedzu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a ko tad tu gribeeji tie tak ir boti wink.gif

iisteniiibaa ieteiktu tev uzspeeleet kaadu karti no ineta ko ir uzredigjeejoshi citi keexi!

www.h3trio.com - tur ir reaalas kartes!

Man jau arii patiik gjenereetaas kartes, bet mana diskaa taadas iespeejas naf ;(

plus tajaas kartees ir taads, kad tur ir daudz pandor boxu, puukju maaju, bet peec kaada laika vinjas pieriebjas !

Link to comment
Share on other sites

nu jaaa ir jau tas izaicinaajums, bet dazhaa labaa no taam karteem nav reaali iziet pat tornja liimenja!

taakaa ieteiktu tev pameigjinaat!

un speeleejot gjenereetaas kartes, ja tu dabuuj zirgu ar diplomaatiiju, tad jau var uzskatiit ka tu esi vineejis, bet dazhaas no taajam karteem to diplomaatiiju var iebaazt dzilju, jo dzilju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...