Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Tiesībām Uz Cs.gign.lv


Chucky
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Kā jau redziet un lasiet, tad šis ir mans pieteikums uz cs.gign.lv serveri. Nekas pa daudz un nekas par maz,manuprāt.

  1. 18
  2. Mācos ĀVģ botaņika/ķīmijas novirzienā.
  3. Pieredze CS'ā n-tie gadi.
  4. Tad man nebūs jāuzbāžas/jātraucē citi indivīdi/draudziņi,lai ienāk un izdara to un to,bet gan pats varēšu tagad bez liekas uzbāšanās darboties un netraucēt indivīdus/draudziņus.
  5. Parasti vakaros līdz kādiem 02.00,manuprāt.
  6. http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=7176
  7. OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī. Visulaiku ir!
    Ā, un jā. Vēlamās tiesības ar kurām gribu darboties serverī ir tā adminu starta paketa: slap, slay, kick, gag.
    Administrātori,kas var(-ētu) aizlikt par mani labu vārdiņu.
  8. Teddy
  9. GooD MeN
  10. Epix
  11. doGY

Ar cieņu, Chucky

Link to comment
Share on other sites

Čalis ar smadzenēm un spējām šaut galvās, onlainā manāms, diezgan, bieži, černi nekad nestrādā. Domāju, ka šim indivīdam var dota attiecīgās komandas. Rekomendēju!

Link to comment
Share on other sites

eee, tu tak biji jau admins.. kas tad notika?

taa jau protams atbalstu, jo viens no speeleetaajiem , kas ilgu uzturas te!

Neesmu bijis admins,manuprāt, jau gadus ~2. Bani tika likti uz manu atbildību no citiem adminiem un tas arī viss. Dažreiz vēl ar votekick/ban esmu licis. Gan jau tāpēc padomāji un citi admini,ka es admins jau esmu. :)

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc - Kāpēc noņēma aksesu?

Bija iemesls tāds,ka es viņas pielietoju sevis un citu cilvēku labuma gūšanai ar nemirstību/xteam un slapošanu uz neatļautām vietām. Pēc tā man atstāja tikai laikam admin_chat un vēl kaut kādu burtu. Kad prasīju paaugstinājumu, tad es nebiju ilgāku laiku atbildējis uz jautājumiem savā pieteikumā. 2008.gada Septembrī mani samazināja un 2009.gadā noņēma pavisam nost laikam, jo tad vajadzēja pieteikties,manuprāt, tajā topikā, lai zem profila ieraksta, ka esi admins vai mirstīgais.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...