Jump to content
GIGN Forum

Pub.


Recommended Posts

1. 20

2. Studēju

3. Pieredze pietiekoša.

4. Spēlēju bieži, darbs tgd līdz aprīlim apstājies, tpc brīvajos brīžos bieži esmu css. Tā kā varu patīrīt serveri no putekļiem.

5. Spēlēju dažādos laikos. Sākot no pēcpusdienas līdz pat pēdējam spēlētājam serverī. Mans miega grafiks ir sajāts, tpc tā nu es aizvadu stundas.

6. http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=40146

7. -pbm- ^Spaikijs / Chill`in pank @ Css.gign.lv

8. Admini kuri mani atbalsīs, ienāks un to izdarīs šeit.

Iemesls kādēļ es piesakos ir.. Es spēlēju bieži un adminu nav vienmēr online pa vakariem un pa dienu it īpaši, jo sākas sesijas un drīz arī skola. Un, piemēram, tiko, kad pusi mapes man viens sīks perdelis traucēja spēli apmētājot ar flashiem, he, kā arī bloķējot, traucēja spēli gan man, gan citiem. Man nevajag nekādas bargās funkcijas. Ja man jānosauc kuras komandas es vēlētos, es izvēlos kick / silance. Man pietiktu ar šīm divām. Spriediet paši par manu veiktspēju. Ar darbiem jau esmu diezgan daudz parādījis.

Link to comment
Share on other sites

Neliekat man warn , varbūt te nevaru izteikties! - bet domāju ka viņam var ielikt gag/mute/silence/kick - tagad pēdējā laikā drotojot spaikiju arī bieži redzu , un tagad vairāk stulbeņi sākuši nākt ,aks TF , TK , vnk debīli uzvedās ar savu banālo spēli , ka kkādu mūziku uzslēdz , or smthg like that.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neliekat man warn , varbūt te nevaru izteikties! - bet domāju ka viņam var ielikt gag/mute/silence/kick - tagad pēdējā laikā drotojot spaikiju arī bieži redzu , un tagad vairāk stulbeņi sākuši nākt ,aks TF , TK , vnk debīli uzvedās ar savu banālo spēli , ka kkādu mūziku uzslēdz , or smthg like that.

Un tad kad tu pats tā dariji, bija forši? Runājot par Spaikiju, domāju ka var iedot šīs pāris komandas, ja jau viņš vairāk neprasa. Aktīvs serverī, forumā, ir mainījies uz labo pusi. Es atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Par Spaikiju kad admini nav online.. Čalis vienvārdsakot ir mainījies atceros kad pirmās reizes iegāju serverī viņš bija kā madonna pie mikrafona :P viņam patika daudz runāt utt. Tgd čalis man liekas tiešām varētu būt gatavs kādu adminēt..

P.S. sry ja nevarēju rakstīt :P

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka Spaikij - pasaki uz kura nika tu gribi ACC un procesējam šo nodošanai lielajiem praņikiem, kuri var uzlikt to visu padarīšanu!

P.S.

Nepiekrītu, ka viņš ir mainījies - pašos pirmsākumos jau bija viens no sakarīgākajiem cilvēkiem te, tad kaut kādas šaizes sataisīja par kuru viņu kādu laiku daži ienīda un tagad ir tāds pats kādu es viņu atceros! :) Bet nu domāju, ka ir gana daudz purni, kas mani ar te ienīst kaut vai tāpēc, ka es šad tad uzlieku kādu as_ mapi...

Link to comment
Share on other sites

Ja šis ''spaikijs'' dabūs acc, Izskatās ka man būs bans par to, ka es filmēju demkas un pēc tam labākos momentus pārfilmēju uz cita (skinota) css (lai krutāk), un lieku Jūtūbā! :D

Es uzskatu ka šajā gadījumā jāpieiet lietām, tā pat kā suņuka gadījumā. Nafig ārā. Čorts ar visu. Pierādījumi ir, gan video, gan tiko runātajā. Tā kā.. tas ir mans viedoklis. Mazs āksts apgāja pats savu sistēmu un ieberzās.

Konteksts :

(Skatīt manus un puisiitis postus)

Es saprotu, ka cilvēks ir daudz un labi css spēlējis, bet vai tiešām ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ja šis ''spaikijs'' dabūs acc, Izskatās ka man būs bans par to, ka es filmēju demkas un pēc tam labākos momentus pārfilmēju uz cita (skinota) css (lai krutāk), un lieku Jūtūbā! :D

Konteksts : http://www.gign.lv/f...ni/page__st__30

(Skatīt manus un puisiitis postus)

Es saprotu, ka cilvēks ir daudz un labi css spēlējis, bet vai tiešām ? :huh:

Daudz dirst nav malku cirst. ;)

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

Daudz dirst nav malku cirst. ;)

Un jūs viņam taisaties dot acc? šī mana vienīga posta dēļ, čalis baigi uzvilcies, dirš virsū, un serverī sāci kruto mētāt, pirms vēl pie pravam ticis. Izskatās ka man bans no viņa garantēts..Neko nesaku par viņa online time un skillu, bet viņš ir baigais bala mute...

2012-01-06 23:15:01 un neverminds ar savu pimpi spelejas.. lalalaaaa..

2012-01-06 23:51:39 nevermind..vnk aplauz sev pirkstus pirms domaa kko trulu atkal uzraxtiit.

Edit : Varat likt -. jo es atkal kaut ko trulu uzrakstīju =)

- Spaikij turpini atbildēt uz katru manu trulo postu, ar saviem profesionālajiem postiem....

Edited by Nevermind
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un tu tgd te posto, jo?

Tev nepielec?

Edit : Palīdzēšu. Es negribu, lai vnk kaut kādam random čalim kam vienkārši ir liels online time dod acc.

Kas zin, ko tu ar viņu taisies darīt un cik meitenēm ar to lielīsies..

Edited by Nevermind
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maigi izsakoties gignā, vismaz sourcā, visa šī access piešķiršana ir diezgan bērnišķīga nav noteiktu cilvēku ar atbildības sajūtu pār visu serveri, kas apraudzītu access piešķiršanu un teiktu tā teikt galējo vārdu balstoties uz citu, atbildīgu un nosvērtu personību viedokli.

Ja reiz runājam par adminiem kā tādiem, tad maigi izsakoties šeit jau pie access ir tikuši neadekvāti brīnumi, kas sevi rāda no labās puses kad tiem izdevīgs, bet no spēles neko nesaprot, nemaz nerunāsim par to ka šie neadekvātie brīnumi acīmredzot var diezgan brīvi ietekmēt access piešķiršanu citiem, jo "admini" paši nosaka ko vēlās redzēt savā pulkā un ko nē, ko es uzskatu par maigi izsakoties lielu muļķību.

Es tāpat saprotu, ka GIGN pēc visa spriežot ir tikpat dzīvot spējīgs un aktīvs projekts kā uz šosejas pārbraukts opusums un tāpēc iespēja, ka kaut kas mainīsies ir aptuveni pielīdzināma Mustangam zaudēt nevainību, tākā mans posts praktiski varēja sastāvēt no teksta "+1".

Jāpiebilst, ka lietas ko es šeit rakstu nav tieši atiecināmas uz spaikija kandidatūru un adminiem, kas atbalsta viņu - tas vairāk ir mans novērojams ilgākā laika posmā, ko vēlējos kādam izklāstīt un pa rokai trāpijās šis topiks, kurā drāma sit augstu vilni tāpēc nodomāju "oh well, why not?"

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Labi, es pateikshu to, ko domaaju, adminu shobriid cs:s ir vairaak kaa pietiekami un tiem pashiem dazhiem, kas ir, prasaas kaut ko apgraiziit. Par spaikiju, nu ir ok cilveeks, bet kaada jeega no admina, kas veelas tikai kaut kaadus gag un silence? Lai apklusinaatu tos, kas nepatiik?

Shobriid admini adminu peec nav nepiecieshami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...