Jump to content
GIGN Forum

ka tik tiesibas:)


hUr
 Share

Recommended Posts

Sveiki Gignieshi un parejie CS speletaji biggrin.gif

Te trauce jus tads speletajs ka hUr varbut dazi mani pazist ar niku roky wink.gif

man butu lugums pec admin_tiesibam[par skadi nebus ari vote_tiesibas]!

es veeletos teikt ka netaisos lielities ar savam iegutajam vote_tiesibam[tur gan ipashi nav ko lielities, bet tomer] cita runa jau butu par admin_tiesibam smile.gif bet tas jau ari netaisos kladzinat par visu serveri devil.gif

dazi iemesli kadel varetu pieskirt man tiesibas:

a) votemap un adminmap:

1) gadas varianti ari ka tautas lielakums velas citu map, bet serveri nav speletaju kas to varetu izdarit tb uzlikt citu map

2) ir reizes kad nextmap tautai liekas diezgan tizla blink.gif un lidz map beigam palikusi apmeram 1:00

cool2.gif kick:

1) piemers no dzives: T uzlicis bumbu, bet CT freefrag

2) jau kadas 15min no map sakuma viens speletajs sez spectatoros un vairs nav brivu vietu, nu laidisi ari citus playersus pie speleshanas [es gan nesaku ka ipashi veroshu kas sez spectatoros, bet gadas ieverot]

3) netaisos likt kick par to ka speletajam liels pings, bet ja players biezi taisa TK[kad to kads ipashi man pasaka] vajadzetu kick pec manam domam

4)ja viens un tas pats speletajs vairaks reizezs izmet flash sava dzimene rounda sakuma un trauce ta savus komandas speletajus smiliez.de_2125.gif

5) drosvien jau atrastos vekl kadi iemesli, bet nenak galava unsure.gif

c)slay:

1) ja speletajs nepild misiju kad jau rounds iet uz beigam smiliez.de_2318.gif

2) shis gadijums gan ir loti reti, bet gadas: speletajs iesprudis viena vieta un netiek lauka[shi iemesla del jau man neviens tiesibas nedos cool2.gif]

d)asay:

1) labs veids ka komandai likt pildit misiju

2) protams ka gan negribas izcelties uz fona biggrin.gif

P.S nu labi atzishos ka saviem kluba biedriem jau nedzudz palielishos rolleyes.gif , bet tas gan bus tikai vardiski un nekas tads serveri nenotiks smiliez.de_1538.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm... neatceros, no kura mod'a, bet katraa zinjaa GIGN servaa ir taads jox....

konsolee uzraxti votemap <kartes nr.> - taadeejaadi tu nobalso par karti

konsolee uzraxti vote <player ID> - taadeejaadi komandas biedri var nobalsot par speeleetaaja izmeshanu...

karshu numeraaciju var uzzinaat konsolee uzraxtot votemap

playeru ID var uzzinaat konsolee uzraxtot vote...

nesen izpeetiju... =]

P.S. konsoli var izsaukt ar ` [tilde]

Link to comment
Share on other sites

Vecais neapvainojies. Apskaties kaads pieteikums ir m3x vai kaads vinjam bija niks kas tiko tika klanaa. Enyway (emaaku rakstiit angliski) vinjss uzprasija un vinju panneema.

Tu nedomaa ja kaads gribeetu tad arii tev kautko konkreetu pateiktu nevis staastiitu pa zivs piedziivojumiem. meeggini varbuut beigaas tev iedots

Link to comment
Share on other sites

hmm... neatceros, no kura mod'a, bet katraa zinjaa GIGN servaa ir taads jox....

konsolee uzraxti votemap <kartes nr.> - taadeejaadi tu nobalso par karti

konsolee uzraxti vote <player ID> - taadeejaadi komandas biedri var nobalsot par speeleetaaja izmeshanu...

karshu numeraaciju var uzzinaat konsolee uzraxtot votemap

playeru ID var uzzinaat konsolee uzraxtot vote...

nesen izpeetiju... =]

P.S. konsoli var izsaukt ar ` [tilde]

ja tu veel neesi sapratis- vinjsh gribeeja pateikt, ka tev pietiek ar votemap konsolee rakstii6anas privileegjiju smile.gif ,un ja kaads veeleetos tev iedot 6iis tiesiibas(vote tiesiibas vai pat veel smagaakas) taas jau sen buutu tavaa riiciibaa smile.gif Un ja veel neesi sapratis- NEMAZ NECERI

===---===---===---===---===---===---===---===---===---===---===---===---===---kaa man tas patiik biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...