Jump to content
GIGN Forum

Datora Komponenti


Semorka
 Share

Recommended Posts

Da b le atkārtoju

http://www.1a.lv/sho...K8m%2FjegtMxOgA

Pizdec kamēr es atradu to 1a.lv veikalu, tur vēl izrādījās rindas vesela čupa tautas bija jāgaida 1h lai saņemtu preci. A es to cooleri nepasūtīju jo intel core i5 2400 3.1 ghz cooleris nāca līdzi!

Video karte GTX460

http://failiem.lv/vi...C4%93ls0545.jpg

Vnk man gign nepieņem fotoattēlu saka ka pa lielu attēls. Nācās no failiem.lv likt iekšā! Sākumā tā video karte negāja jo tur bija vesela čupa vadu, cooleri video kartei vnk negriezās un sāka karst, tad mainīju kamēr atradu tos pareizos vadus!

Ā vēl

post-32742-0-36940600-1325743480_thumb.png

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Klau - tev taču teica - ņem 2x2GB. Nē - tu paņem 4GB... sandy bridge ir dual channel atmiņas kontrolieris - tas nozīmē, ka ar vienu atmiņas plāksni tavam PC ir 2x mazāks ātrums kā ar 2viem atmiņas klučiem. Tagad čāpo uz veikalu un pērc vēl vienu tieši tādu pašu atmiņas moduli.

Kas attiecas uz CPU - kādēļ neņēmi K? Tos ir vieglāk vēlāk pārdot, jo ir labāk overklokojami + HD3000 iebūvētais GPU.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Labāk piepērc klāt vēlvienu 4GB kluci, jo viņam cena bija smieklīga ;)

Tā tiešām ir Slow Edition karte?

EDIT: Par Slow Edition es domāju Videokartei, jo tavā pievienotajā bildēt tur ir rakstīs GTX460 SE... Un jā kodā arī ir SE, tākā Te ir slow edition karte, bet nu es domāju ka Tu starpību tāpat nejutīsi.

Edited by ep1dem1c
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

I dont know what kind of RAM that was! Only i know is Kingstone 4GB :) Jā man ir SE, tas nozīmē slow edition karte? Nefiga sebe kāds appisiens! bet neko šodien palaidu battlefield 3 uz max iet un nekas neraustās, arī GTA 4 iet uz max settings. nesūdzos.

Bet jā tā vispār ņem, man liekās ka es kļūdījos videokartes izvēlē, vajadzēja tomēr ņemt Zotac 560.

Edited by Semorka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...