Jump to content
GIGN Forum

Samsung Vs Iphone


JimBugA
 Share

Recommended Posts

rimi var nopirkt huawei telefonu par 16.99LS + vari ielikt vēl divas simkartes. Tev armijā nevajag tik krutas trubas, Ja uzspridzināsi pirkstus vairs nevarēsi atbloķēt, jo ar kociņiem atbloķēt viņus nevarot

Link to comment
Share on other sites

Nav vieglāk vienkārši ierakstīt googlē Samsung Galaxy S2 vs Iphone 4s un palasīt/apskatīt reviewus un tad izlemt, kas tad pašam vairāk patīk, nekā gaidīt kādu sakarīgu un samērā objektīvu atbildi (kuru diez vai, ka sagaidīsi)? Tagad jau var atrast daudz info, kas tad abos telefonus ir labs, kas slikts un kurš no viņiem ir labāks + aizej uz veikalu un prosta paspaidi abus telefonus.

Edited by SelfDestruct
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nav vieglāk vienkārši ierakstīt googlē Samsung Galaxy S2 vs Iphone 4s un palasīt/apskatīt reviewus un tad izlemt, kas tad pašam vairāk patīk, nekā gaidīt kādu sakarīgu un samērā objektīvu atbildi (kuru diez vai, ka sagaidīsi)? Tagad jau var atrast daudz info, kas tad abos telefonus ir labs, kas slikts un kurš no viņiem ir labāks + aizej uz veikalu un prosta paspaidi abus telefonus.

Oi paldies, ka pateici par googli. Nemaz i nebūtu iedomājies... Gribēju dzirdēt varbūt Te ir pieredzi ar šiem modeļiem

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S II bača tur max 2 dienas!

Par lielu minusu varetu kalpot lielais displejs, kura dēļ varētu būt problēma ielikt kabatā!

+ Liels Displejs un labas kvalitates fotokamera

+ Labs skaļrunis

+ Androīīīds tātad visi api nav par maxu

Edited by Nēģers
Link to comment
Share on other sites

+ Androīīīds tātad visi api nav par maxu

Tas bija mērķēts uz iOS, ka viņiem viss par maksu? Tu smagi kļūdies ;)

EDIT: Starpcitu, varbūt kāds atcerās, cik ilgs laiks pagāja no iPhone 4 pārdošanas brīža, līdz tie sāka piedāvāt iPhonus arī ar citiem pieslēgumiem? T.i. ne ar iStyle. Otrreiz es to pieslēgumu neņemšu :)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Es darba katru vakaru aiznjemos no kolegjiem un kjimerejos gan pa 4s gan pa galaxy II megjinot puslidz objektivi salidzinat abus telefonus. Gan izmeros, gan atrdarbiba , gan kameraa, gan eertuma, jo pats biju panjemis sev palietot 9800 blackbery un sapratu ka tas nav prieksh manis, tapec esmu izlemis iegadaties vienu no shiem. Samsungs lai ari cik liels klucis liekas, darbojoties viedoklis mainas. Man gan roka puslaapstas lielumaa lidz ar to man likaas, ka rakstit, bakstities pa displeju ar vienu roku var puslidz okei. 160 symb sms 3 kljuudas man bija. Iphone ekrans ir spilgtaks un koshaks un vispar smukaks. Samsung bonuss lielformata muzikas klausitajiem, bilzhu un filmu cienitajiem ir atminjas kartes slots, jo iphone ir tikai iebuveta atminja ( kautgan, kam elle rata vajag vairak par gigiem 16). uznjemtie atteli abos telefonos izskatijas apmeram vienadi ( peetot bildes datora, nevis telefonos). HD video - laikam gan ka iphone njem virsroku, tiesa gan varbut iphone cpu ljauj smukak skatit iznjemtos video. Speeles - samsung ieliek ekrana izmeru delj, bet grafika - vioennozimigi 4s.

Pietiekami daudz esmu mocijis siri salidzinot ar samsung alternativu ( aizmirsu nosaukumu) - principa drusku labak ir iphone, kautgan kljuudas vinji abi divi, daudz kljuudaas.

Lai ari cik grozu, testeju, visadi spidzinu telefonus gan ar austinjam, atskanojot filmas, muziku pie iistas skaidribas kursh tad ir tas labakais neesmu ticis. Pats vairak sliecos uz iphone pusi, bet tas jau visdrizak ir gaumes jautajums.

Link to comment
Share on other sites

Nu sitaja weekends tika pasedets ar draugu, kurs ar telefoniem nemas visu muzu un skaitas viens no labakajiem saja zina pie mums. Nekad mes par to netikam runajusi, bet soreiz uzduramies teemai Samsung vs Iphone.

Secinajumi: Ja tu ar smadzenem esi uz Jus, tad janjem Iphone. Tam sistema ir daudz vienkarsaka un izprotamaka, bet ja tomer kaut ko ari saproti no tam lietam, tad janjem Samsung. Principa viss viniem ir identisks, tikai Samsungam grutak uztverams un atrodams. Par telefona ieksam vins pateica, ka Iphone sastav no Samsung un Panasonic ieksam, tikai galvenais chips ir uzlikts Apple, tas ari viss, tiesi ta principa pec tas telefons ir overpriced. Iphone4 ir loti neizturigs korpuss, ta ka tas no stilka. Principa ja kritis, tadd zirneklis pa visu ekranu. Tapec nav iesakaams eprsonam kam telefoni rokas neturas. Ta ka pec sita varat secinat pasi. Vienigais kur Iphone ir paraks ir pasaa operetajsistemaa.

Un ne, es neesmu samsunga fans, jo pats lietoju HTC.

Link to comment
Share on other sites

Nu sitaja weekends tika pasedets ar draugu, kurs ar telefoniem nemas visu muzu un skaitas viens no labakajiem saja zina pie mums.

Vārds uzvārds?

Bet nu tik gudrs tavs draugs nav, jo arī A4 proci ražo Samsung :) Un kāda starpība kurš ko ražo? Galvenais ir OS un cik tas veiksmīgi ir salikts kopā un kam pieder tehnoloģijas vai tiesības tās izmantot. LG ražo Retina displeju, bet viņu pašu telefonos neviens displejs pat tuvu nestāv Retina.

Ja iOS ir cilvēkiem, kas ar smadzenēm ir uz jūs, tad Android ir cipargalvām, kas meklē kā ikdienišķas darbības padarīt grūtākas.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Es vnk pasaku ka pa lielam viss ir vienads. Atskiras operetajsistema, izskats un cena, un peec taa ari javadas. Btw kri, tavus visus postus lasot cik gajusi apr telefonu, tu parak esi uzsedies uz Iphone un to centies aizstavet. Es pasaku ko man teica gudra persona un lauju jums izveleties.

Principa es pats pirktu Iphone, ja man butu nosplauties uz cenu, tomer krans garaks un telefons smukaks, bet ta ka esmu loti skops tadas lietas, tad laikam njemtu Samsung.

Edit: Privati aizsutiju vardu/uzvardu. Vnk neuzskatu ka publiskit as butu jaraksta.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Nu es jautāju, kā tad sauc to gudro cilvēku? Nez kāpēc viņš aizmirsis piebilst par Android fragmentāciju.

Tici vai nē, bet es arī no šādām lietām pietiekami saprotu.

Edited by kRi
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

pašam ir s2, bet tagad domāju, ka vajadzēja ņemt Sony Xperia Xplay, jo tas ir tieši geimošanai. virtuālais pads TĀ sūkā. mēģināt paspēlēt mario caur emulatoru ir totālā pakaļsāpe.

bet nu ar iphone nevarēšu salīdzināt, nav bijusi iespēja paspēlēt kaut ko uz iphone. pārējais viss jau laikam gaumes jautājums. man pašam vēl kopš makintoša laikiem ir dziļas pretenzijas pret apple (Lucasarts Dark Forces tika spēlēts tieši uz makintoša).

Link to comment
Share on other sites

Nu es jautāju, kā tad sauc to gudro cilvēku? Nez kāpēc viņš aizmirsis piebilst par Android fragmentāciju.

Tici vai nē, bet es arī no šādām lietām pietiekami saprotu.

:) Man vienmēr patīk Kri komenti , tiešām sakarīgi . (Domāts nopietni)

Es ieteiktu ņemt Iphone , longtermā būsi vairāk apmierināts. Nav jau tā ka androīd aparāti ir slikti , bet ļoti daudz nepatīkamu lietu viņiem ir. Tagad dabūju uz sava Google telefona jauno 4.0 android #icecreamsandwichu , ir labāks , bet vēl IOSam androīds nestāv līdzi. Applikāciju ziņā android ļoti stipri atpaliek no Ios . Jo android marketplace ir pārbāztas ar huiņām un sūdiem.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...