Jump to content
GIGN Forum

Es Nesaprotu Miiunzee Domu Gājienus.


Falsed
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 100004

| ADMIN: miiUNzee

| BANNED NAME: 78.84.191.103

| BANNED IP: 78.84.191.103

| REASON: wh 12.12.2011 19:27 dd2

| TIME SET: 2011-12-12 20:25:21 (2 hours 27 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/100004

Es nesaprotu kas tur tik aizdomigs bija , man ir laba dzirde , un 5.1 austiņas. Paskaties kārtīgāk katru momentu , radaru un loģisko domāšanu. Cik komunos tev acc bijis vienā?

Te laikam tie gigna admini , dažs labs ir retards , ja domāju ka niknais ir idiots , tad labāk par miiUNzē neizteikšos , bana detailos , ir laiks kad demo var apskatīties . Tie kas skatās , rūpīgi vērojat radaru , un klausaties skaņā , un protams loģiskajā domāšanā. Katru momentu varēšu izskaidrot. Domāju , ka te daudzi zin ka esmu tīrs , un to ka man ir 14 gadi , vai arī cik es liels pokemons būtu , nav jāreidžo un jāliek bans par wh , ja 3 playeri tā saka.

Link to comment
Share on other sites

Kā Tu izskaidrosi tādu lietu, ka neviens admins nav online, Tu esi nepārspējams, kad kāds parādās, pēkšņi sāc spēlēt kā bots, pēc skaņas, kad esmu online Tu vispār nemāki spēlēt, līdz ar to par tavām 5.1 austiņām man nāk smiekli ! Demo var redzēt, ka Tu izcili zini kur visi atrodas. Pirmajā roundā skrienot pa A2 tēmeklis jau no starta tiek tēmēts ct uz galvu, pirms Tu vispār viņu ieraugi !

Principā, ja atkal norakstīs uz kaut kādām mistiskām haļavām, tad šeit mums ir mustangs 2 - spēles un attieksmes ziņā !

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā Tu izskaidrosi tādu lietu, ka neviens admins nav online, Tu esi nepārspējams, kad kāds parādās, pēkšņi sāc spēlēt kā bots, pēc skaņas, kad esmu online Tu vispār nemāki spēlēt, līdz ar to par tavām 5.1 austiņām man nāk smiekli ! Demo var redzēt, ka Tu izcili zini kur visi atrodas. Pirmajā roundā skrienot pa A2 tēmeklis jau no starta tiek tēmēts ct uz galvu, pirms Tu vispār viņu ieraugi !

Vispār admini parasti ienāk tādās mapēs kas man sanāk un ir mīļas. Kā piemēram dd2 , de contra , inferno . Un tas ir pilnība normālli kad griežu jau temekli un tēmēju uz turieni , kur tad man bļa skatīties griestos. Un kad ir admini , es arī spēlēju labi , takā nevajag. Un par a2 momentu , es iepriekš vēl dzirdēju kā tur lēkā paris pacani tapēc jau gatavojos šaut.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā Tu izskaidrosi tādu lietu, ka neviens admins nav online, Tu esi nepārspējams, kad kāds parādās, pēkšņi sāc spēlēt kā bots, pēc skaņas, kad esmu online Tu vispār nemāki spēlēt, līdz ar to par tavām 5.1 austiņām man nāk smiekli ! Demo var redzēt, ka Tu izcili zini kur visi atrodas. Pirmajā roundā skrienot pa A2 tēmeklis jau no starta tiek tēmēts ct uz galvu, pirms Tu vispār viņu ieraugi !

Principā, ja atkal norakstīs uz kaut kādām mistiskām haļavām, tad šeit mums ir mustangs 2 - spēles un attieksmes ziņā !

Es zinu,ka es te nevaru postot,BET TU NEAIZTIEC MANI SKAIDRS?NEIEJAUC TUR,KUR NEVAJAG!

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Vari izstāstīt, kāpēc Tu tā raujies spēlēt gignā, ja jau esi stīmots un nečīto ?

Nu un ka esmu stīmots , jo gignā ar steamed nevar spēlēt. Nečitoju , un gribas spēlēt tapēc,ka gigns ir manuprāt labākais nonsteam servaks pub , LV.

Link to comment
Share on other sites

:) Diezgan neloģiski. Vai tad nav labāk spēlēt stīmotā serverī, kur nav tāda čupa ar čīteriem kas ir gignā ? Ā nu jā Tevi jau tas neskar, jo pats čīto !

Nečītoju , cik reizes saku , paņem demo , noskaties , iemet te aizdomīgos laikus.. Man gignā čīteri netraucē , jo tāpat viņus ir viegli nošaut.

Link to comment
Share on other sites

Nečītoju , cik reizes saku , paņem demo , noskaties , iemet te aizdomīgos laikus.. Man gignā čīteri netraucē , jo tāpat viņus ir viegli nošaut.

Viņus ir viegli nošaut, ka viņi ir soli priekšā ??? Protams ja ir kaut kāds radar hacks un Tu arī zini kur visi atrodas, tad jau nav problēmu !

Link to comment
Share on other sites

Viņus ir viegli nošaut, ka viņi ir soli priekšā ??? Protams ja ir kaut kāds radar hacks un Tu arī zini kur visi atrodas, tad jau nav problēmu !

Akd , es tev bļad saku , paskaties to demo kur mani banoji , tik grūti , pateikt aizdomīgos mometus ? - izskaidrošu .

Link to comment
Share on other sites

Tava skaidrošana nevienam nav vajadzīga, lai paskatās citi admini, viņi bez tavas skaidrošanas tāpat tiks galā. Es savas domas nemainu, Tu esi čīters un pie tā palieku. Nesaprotams ir arī fakts, ielicis esi savu stīma profilu, bet nez kapēc tā raujies spēlēt gignā. Vienkārši izskatās, ka stīmā bez čītiem neko nevari izdarīt !

Edited by miiUNzee
Link to comment
Share on other sites

Tava skaidrošana nevienam nav vajadzīga, lai paskatās citi admini, viņi bez tavas skaidrošanas tāpat tiks galā. Es savas domas nemainu, Tu esi čīters un pie tā palieku. Nesaprotams ir arī fakts, ielicis esi savu stīma profilu, bet nez kapēc tā raujies spēlēt gignā. Vienkārši izskatās, ka stīmā bez čītiem neko nevari izdarīt !

Nē , steamā ir pavisam cita spēlēšana , cits skills , cits recoils , savādāki mapes uzskati. Viss ir savādāk , v34 daudz kas ir vieglāk , ar visiem ir vieglāk šaut. Es te cenšos vienkārši savu taisību pierādīt! - un patīk spēlēt gignā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...