Jump to content
GIGN Forum

Komandu Kantoris. !


puisiitis
 Share

Recommended Posts

šeit nav katram serverim "mains"? kas nosaka visu? vaidzētu kādu piesaistīt tad vismaz uz turnīra gaitu, kas te turētu visus īsās pavadās!

Ko tu iiisti veel neesi sapratis? Es tev jau izskaidroju. Paceltā tēma ir GIGN CUP. Pašlaik tiek aicināti interesenti, kas vēlas piedalīties. Kad tiks salasīts vismaz minimālais cipar ar 8 komandām, tālāk sekos arī viss nepieciešamais.

Tā kā pietiks tev te sūdu dzīt.. Vai nu piesakies, vai sēdi malā. Nevienam tu šeit neesi vajadzīgs. !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu iiisti veel neesi sapratis? Es tev jau izskaidroju. Paceltā tēma ir GIGN CUP. Pašlaik tiek aicināti interesenti, kas vēlas piedalīties. Kad tiks salasīts vismaz minimālais cipar ar 8 komandām, tālāk sekos arī viss nepieciešamais.

Tā kā pietiks tev te sūdu dzīt.. Vai nu piesakies, vai sēdi malā. Nevienam tu šeit neesi vajadzīgs. !!!

Vispirms uztaisa visu un tad vāc komandas...jo mazums jūs ļausiet ar sv_cheats 1 spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Doma ir sākumā Pareklamēt, ka tāda lieta ir, un ka Tāds pasākums notiks. Neviens neteica, šī lieta jau ir palaista apgrozībā. Sākumā mēs meklējam interesentus, kas būtu gatavi startēt. Ja tiks manīts, ka ir parādījusies interese, TAD arī tiks nolikt uz melna un balta, Reglaments un viss notiks. Kpc kādam būtu tgd jāmocās un jādarbojas, ja pašlaik neskaitot mūs pašus, kas piedalās organizēšanā, ir pieteikusies 1 komanda? Šis topiks tpc arī tika atvērts, lai cilvēki painteresētos, nevis lai kāds nāktu (maddn) un sāktu pisināt visus par to ka nekā šeit nav.

Tpc, kā jau minēju iepriekš.. Nākošajā postā vai nu raxti savu pieteikumu, vai arī Neraxti neko un kod pirkstos. !!!

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu ir jāspēlē tikai tieši 16 raundi or smth??

Parasti jau ir pēc 15 raundu maiņa nevis pēc 8.

+ par pokusiem, ja es, cītīgi mācoties, māku lēkt b-hopu, tad es viņu nedrīkstu izmantot??

+ Manuprāt, pietiek ar vienu administratoru (specatator cik es saprotu). Vai arī nevienu, jo tiek tacu ierakstīts demo. :)

Tomēr tēja Jums par rīkošanu!

Link to comment
Share on other sites

Uztaisiishu jaunu topiku kur rakstam gatavaas komandas un neko lieku.

Serveri ar vormu sarunaju.

Jaizdoma tikai kkads balvas uzvaretajam kaut tadu siikumu kaa reg niku bez maksas.

un par specien nezinu vai vajag bus noteikti hltw un ja nebuus katrs saraksta savus demo un miers.

Par buny kapec lai nevaretu lekt ja ta ir tiira leekaashana.

Par raundu bish piemirsies sen cw nac speeleets :D

bet vai nebija 16 raundi wineetaajam ?

Link to comment
Share on other sites

Reku iemetishus mazinus noteikumus ja kadam ir kada ideja ko pamainiit droshi sakam piedodiet ja kaada kluuda :D

MAČA NOTEIKUMI

1. Visiem abu komandu dalībniekiem ir pienākums:

- laicīgi lejupielādēt turnīra spēļu kartes, ja to nav;

- ierakstīt demo no pirmās personas (POV), ir atļauts neierakstīt pie abu komandu piekrišanas;

- ieiet serverī ne vēlāk, kā 10 minūtes pēc norādītā spēles sākuma laika. Pretējā gadījumā komanda saņem zaudējumu par neierašanos uz spēli;

- pierakstīt spēlētāja vārdam komandas nosaukumu.

- uzvesties korekti, ar cieņu pret visiem mača dalībniekiem;

2. Visiem abu komandu dalībniekiem aizliegts:

- iziet no spēles mača laikā vai arī restartēt datoru, par sava datora korektu darbību dalībniekiem ir jāparūpējas pirms mača;

- izmantot programmas/skriptus, kas var ietekmēt mača rezultātu, kā arī, dod papildus priekšrocības, vai arī veic izmaiņas spēles kodā. Pārkāpuma fiksēšanas gadījumā, spēlētājs tiek diskvalificēts;

- izmantot nestandarta modeļus, spraitus, karšu tekstūras, materiālus un citas spēles daļas, kas izmaina tās funkcionalitāti un dod spēlētājam priekšrocības;

- izmantot jebkādus spēles vai kartes bagus. Bombas neitralizēšana caur sienām ir aizliegta jebkurā kartē. Ja komanda izmantos šo bagu, šādā veidā uzvarot raundu, tad uzvara raundā tiks ieskaitīta pretinieku komandai. Baga izmantošana skaitās bombas neitralizēšana caur jebkāda veida aizsega un šķēršļa ar nosacījumu, ka spēlētājs bombu neredz;

- izmantot bunnyhop;

- veikt uzsēdināšanu ar jebkādu granātu palīdzību, atļauts veikt tikai parastas uzsēdināšanas. Granātu mešana pāri jumtiem ir atļauta visās kartēs;

3. Pirms mača sākuma tiek veikts skrīnšotu raunds, kura laikā maču dalībniekiem konsolē jābūt ieslēgtai komandai NET_GRAPH 3. Skrīnšoti jāveic uz biezu dūmu fona ar ieslēgtu spēles rezultātu (scoreboard).

4. Par spēles sākumu tiek saukts nažu raunds, kas nosaka spēles puses.

5. Par vienu no pusēm komanda aizvada 15 raundus, pēc kuriem mainās pusēm, un spēle turpinās. Komandas, kas abu pušu summā uzvar 16 raundus, kļūst par mača uzvarētāju.

6. Neizšķirta rezultāta gadījumā tiek noteikts papildlaiks:

- tiek spēlēti trīs raundi par vienu pusi un trīs raundi par otru, komandas sāk papildlaiku tajā pusē, kurā bija mača sākumā;;

- neizšķirta gadījumā pēc sešiem papildus raundiem, tiek noteikts vēl viens sešu raundu papildlaiks, un tā līdz kāda no komandām uzvar;

7. Ja kāds no mača dalībniekiem izlido no spēles tehnisku iemeslu dēļ, drīkst apstādināt spēli nākošā raunda sākumā, komandu iepirkšanās laikā, . Pārējiem spēlētājiem ir jāpaliek serverī un jāgaida spēli pametušā spēlētāja pieslēgšanās 5 minūšu laikā.

8. Ja 5 minūšu laikā izlidojušais spēlētājs vai arī rezerves spēlētājs nepieslēdzas serverim, var turpināt maču četratā, vai arī atzīt tehnisko zaudējumu. Ja komanda nolemj turpināt maču četratā, tad izlidojušais spēlētājs var pieslēgties serverim jebkurā brīdī līdz mača beigām.

9. Servera tehnisku problēmu dēļ un pēc to atrisināšanas mačs tiek turpināts ar pēdējo rezultātu, kurš tika fiksēts līdz tehnisko problēmu parādīšanās brīdim.

10. Pēc turnīra beigām, visiem komandu dalībniekiem 24h ir jāglabā: skrīnšoti, kas tika veikti skrīnšotu raundā, kā arī pirmās personas demo, ja tāds tika ierakstīts mača laikā. Komandu kapteiņiem pēc organizatoru lūguma ir jānosūta skrīnšoti un demo uz norādīto ftp. Pretējā gadījumā komanda var tikt sodīta pat ar diskvalifikāciju.

Link to comment
Share on other sites

Vispirms uztaisa visu un tad vāc komandas...jo mazums jūs ļausiet ar sv_cheats 1 spēlēt.

Nu es domaju ja cilveki piesakas turniram tad noteikti ir jasaprot ka chitus, un visadus shitus nevar lietot, tas ir aizliegts un tml, ja bus cilveki, komandas - kas butiba ir svarigakais, tad noteikumi paliek tikai noteikumi, kas pa lielam svarigakie ir visiem skaidri. Parejais ir visu smuki noorganizet ar visiem demo, ar servara ip, un katrai komandai laicigi pazinot par ierashanos. Sastadit sistemu, kada uzvaretaji, zaudetaji tiek pakartoti nakamajai kartai un tml :)

Ta ka butiba, ir japiekrit tam, ka vajag komandas pa priekshu, un taja pat laika kamer tas viss notiekaas jau tiek staditi noteikumi...Pielauju, ka noteikumi tiks sastadi atrak neka tiks savakts noteiktais komandu skaits, kas visu parvertis tieshi ta ka tu velies, proti, ir noteikumi ...ir komandas.

P.S kartejo reizi atvainojos par garumzimem.

Reku iemetishus mazinus noteikumus ja kadam ir kada ideja ko pamainiit droshi sakam piedodiet ja kaada kluuda :D

MAČA NOTEIKUMI

1. Visiem abu komandu dalībniekiem ir pienākums:

- laicīgi lejupielādēt turnīra spēļu kartes, ja to nav;

- ierakstīt demo no pirmās personas (POV), ir atļauts neierakstīt pie abu komandu piekrišanas;

- ieiet serverī ne vēlāk, kā 10 minūtes pēc norādītā spēles sākuma laika. Pretējā gadījumā komanda saņem zaudējumu par neierašanos uz spēli;

- pierakstīt spēlētāja vārdam komandas nosaukumu.

- uzvesties korekti, ar cieņu pret visiem mača dalībniekiem;

2. Visiem abu komandu dalībniekiem aizliegts:

- iziet no spēles mača laikā vai arī restartēt datoru, par sava datora korektu darbību dalībniekiem ir jāparūpējas pirms mača;

- izmantot programmas/skriptus, kas var ietekmēt mača rezultātu, kā arī, dod papildus priekšrocības, vai arī veic izmaiņas spēles kodā. Pārkāpuma fiksēšanas gadījumā, spēlētājs tiek diskvalificēts;

- izmantot nestandarta modeļus, spraitus, karšu tekstūras, materiālus un citas spēles daļas, kas izmaina tās funkcionalitāti un dod spēlētājam priekšrocības;

- izmantot jebkādus spēles vai kartes bagus. Bombas neitralizēšana caur sienām ir aizliegta jebkurā kartē. Ja komanda izmantos šo bagu, šādā veidā uzvarot raundu, tad uzvara raundā tiks ieskaitīta pretinieku komandai. Baga izmantošana skaitās bombas neitralizēšana caur jebkāda veida aizsega un šķēršļa ar nosacījumu, ka spēlētājs bombu neredz;

- izmantot bunnyhop;

- veikt uzsēdināšanu ar jebkādu granātu palīdzību, atļauts veikt tikai parastas uzsēdināšanas. Granātu mešana pāri jumtiem ir atļauta visās kartēs;

3. Pirms mača sākuma tiek veikts skrīnšotu raunds, kura laikā maču dalībniekiem konsolē jābūt ieslēgtai komandai NET_GRAPH 3. Skrīnšoti jāveic uz biezu dūmu fona ar ieslēgtu spēles rezultātu (scoreboard).

4. Par spēles sākumu tiek saukts nažu raunds, kas nosaka spēles puses.

5. Par vienu no pusēm komanda aizvada 15 raundus, pēc kuriem mainās pusēm, un spēle turpinās. Komandas, kas abu pušu summā uzvar 16 raundus, kļūst par mača uzvarētāju.

6. Neizšķirta rezultāta gadījumā tiek noteikts papildlaiks:

- tiek spēlēti trīs raundi par vienu pusi un trīs raundi par otru, komandas sāk papildlaiku tajā pusē, kurā bija mača sākumā;;

- neizšķirta gadījumā pēc sešiem papildus raundiem, tiek noteikts vēl viens sešu raundu papildlaiks, un tā līdz kāda no komandām uzvar;

7. Ja kāds no mača dalībniekiem izlido no spēles tehnisku iemeslu dēļ, drīkst apstādināt spēli nākošā raunda sākumā, komandu iepirkšanās laikā, . Pārējiem spēlētājiem ir jāpaliek serverī un jāgaida spēli pametušā spēlētāja pieslēgšanās 5 minūšu laikā.

8. Ja 5 minūšu laikā izlidojušais spēlētājs vai arī rezerves spēlētājs nepieslēdzas serverim, var turpināt maču četratā, vai arī atzīt tehnisko zaudējumu. Ja komanda nolemj turpināt maču četratā, tad izlidojušais spēlētājs var pieslēgties serverim jebkurā brīdī līdz mača beigām.

9. Servera tehnisku problēmu dēļ un pēc to atrisināšanas mačs tiek turpināts ar pēdējo rezultātu, kurš tika fiksēts līdz tehnisko problēmu parādīšanās brīdim.

10. Pēc turnīra beigām, visiem komandu dalībniekiem 24h ir jāglabā: skrīnšoti, kas tika veikti skrīnšotu raundā, kā arī pirmās personas demo, ja tāds tika ierakstīts mača laikā. Komandu kapteiņiem pēc organizatoru lūguma ir jānosūta skrīnšoti un demo uz norādīto ftp. Pretējā gadījumā komanda var tikt sodīta pat ar diskvalifikāciju.

Nu viss skaidrs, lieliski, man patik, nav kur pieshuties...nu ko gaidam, reklamejam pasakumu, un tad tik laizham speli.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu iiisti veel neesi sapratis? Es tev jau izskaidroju. Paceltā tēma ir GIGN CUP. Pašlaik tiek aicināti interesenti, kas vēlas piedalīties. Kad tiks salasīts vismaz minimālais cipar ar 8 komandām, tālāk sekos arī viss nepieciešamais.

Tā kā pietiks tev te sūdu dzīt.. Vai nu piesakies, vai sēdi malā. Nevienam tu šeit neesi vajadzīgs. !!!

lubrak, vispirms sataisa visu no organizātoru puses un tad vāc komandas, nevis eu davai taisam kupu visi rakstat un bus kļova, vovka iedos serveri un treniņtērpi balvās, rižijs un ksjava būs administrātori.

Beidzot! Niknais ir ķeries pie darba. Kā būs ar startmoney? CS:S ir manīti visādi pigori ar nestandarta startmoney pat salīdzinoši lielos pasākumos. Kā aizsargāsies no feikiem? tb 1 čalis divās komandās, tāda lieta ir diezgan ierasta šados turnīros. Balvu fonds? serverī dzirdēju kaut kādas muļķibas par turnīra dalības maksu, cerams ka tās ir tikai muļķības.

Link to comment
Share on other sites

nekadas iemaksas nebuus.

Ieminejos wormam maybe varetu sabiidiit kadus free slotus vai piem reg niku for free.

Veel nekas nav skaidrs ar to visu tapec nezinu teikt.

skaidris ir tas

ka kautkas kustaas leeni bet nu jau viss notiek

Link to comment
Share on other sites

lubrak, vispirms sataisa visu no organizātoru puses un tad vāc komandas, nevis eu davai taisam kupu visi rakstat un bus kļova, vovka iedos serveri un treniņtērpi balvās, rižijs un ksjava būs administrātori.

Nu kā jau minēju, kas tev vēljoprojām neaiziet. Vai nu tu piedalies, vai arī nē, un turi muti ciet. Pašlaik vnk no tevis dzirdu uzbraucienus un negācijas. Tava dzīve sūkā, to es jau pamanīju, bet tpc ir domāti cikvēki kas savas profesijas saista ar tādiem kā tevi. ;)

Tātad pieteikusies ir tikai 1 komanda. Interese no spēlētāju puses ir graujoša, ja neskaita ēnas, kā maddn.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā jau minēju, kas tev vēljoprojām neaiziet. Vai nu tu piedalies, vai arī nē, un turi muti ciet. Pašlaik vnk no tevis dzirdu uzbraucienus un negācijas. Tava dzīve sūkā, to es jau pamanīju, bet tpc ir domāti cikvēki kas savas profesijas saista ar tādiem kā tevi. ;)

Tātad pieteikusies ir tikai 1 komanda. Interese no spēlētāju puses ir graujoša, ja neskaita ēnas, kā maddn.

Labi tom, tu saki pirmais braukt virsu. Un patiesiba ir 2vas komandas :)

Link to comment
Share on other sites

Un tas man maina ko ? Man Reāli PIE DIRSAS tādi mēsli kā maddn. Interneta muskulis .. WOOP WOOP ! Un nekas vairak.

gribu redzēt kā tu man acīs pateiktu, ka es mēsls esmu ;DDDDD

cilveki kas savas profesijas saista ar manīm, oh please. ja nemāki man normāli uzdirst, tad vari nepīkstēt. bērns ticis pie teikšanas turnīra organizācijā un pirksti gaisā, es esmu spaikijs skaties uz mani. nožēlojama būtne esi, nekas vairāk

Link to comment
Share on other sites

gribu redzēt kā tu man acīs pateiktu, ka es mēsls esmu ;DDDDD

cilveki kas savas profesijas saista ar manīm, oh please. ja nemāki man normāli uzdirst, tad vari nepīkstēt. bērns ticis pie teikšanas turnīra organizācijā un pirksti gaisā, es esmu spaikijs skaties uz mani. nožēlojama būtne esi, nekas vairāk

Varbūt kārtojat savas attiecības pm? Šis topiks ir domāts kam citam.

Link to comment
Share on other sites

gribu redzēt kā tu man acīs pateiktu, ka es mēsls esmu ;DDDDD

cilveki kas savas profesijas saista ar manīm, oh please. ja nemāki man normāli uzdirst, tad vari nepīkstēt. bērns ticis pie teikšanas turnīra organizācijā un pirksti gaisā, es esmu spaikijs skaties uz mani. nožēlojama būtne esi, nekas vairāk

Sarunāts. Brauc ciemos un tev šos vārdus arī kaklā iedzīšu, ne tikai acīs puis. :) Limbaži gaida tevi. Draugos arī varam parunāt ja vēlies :)

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...