Jump to content
GIGN Forum

Unban


pufigais
 Share

Recommended Posts

BFB:pufigais

BAN ID: 97769

| ADMIN: BullsEyE*

| BANNED NAME: BFB:pufigais

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:1092535889 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2011-11-14 20:27:28 (6 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/97769

ico_zip.gif20111114-2012-de_season.zip

Speleles versija CSS

Nesaprotu kas tam bulim sakapis tas ka nosaut newar banans jaliek psc.

Lai iemacas uz skanu spelet un radaru klauns

Bulli noskaties pats un pasties radaru un skanu man liekas ka zinu par kuru epizodi par pedejo tas 4alis tur man liekas lekaja tapec ari šavu uz turieni

Edited by pufigais
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3:48 velk pa sienu

5:40 - 5:50 Pa mani sāc šaut jau pa ātru, augšā enemy tu radarā redzēt viņu nevarēji,un dzirdēt arī nevarēja, bet jau mērķis stāv virsū.

7:23 Sagadīšanās? Nedomāju. Kamēr pretinieks kurš te pat pa kreisi stāv, tu izdomā nošaut tālāko kas stāv augšā, bet te pēkšņi izskrien tas kurš bija pa kreisi, protams tava super reakcija tevi nepieviļ.

8:16 dzirdēt varēja, bet atkal smuks prefire. Btw, Ring0 - tas esmu es

9:55 es būtu paskatijies arī pa kreisi, bet tu kā īsts kareivis zini, ka tur nav neviens, un turpini dzīties pakaļ savam iecerētajam fragam.

11:22 atkal tava ūber reakcija, izskrien un jau zin ka jāšauj

12:41 tas pats kas iepriekšējā raundā.

15:00 pēkšņi izdomāji arī paskatīties pa kreisi, un protams tur kāds ir.

Esmu tevi jau sen sācis vērot. Tava reakcija vienkārši mani apstulbina. Pameklēšu vēl vienu demo, de_nuke. Ar deaglu tu vnk esi nepārspējams. Iespējams man kāds nepiekritīs, bet zinot kā tu spēlēji pāris nedēļas iepriekš, un kā tu spēlē tagad. Pilnīgi dažādi spēlētāji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3:48 velk pa sienu

5:40 - 5:50 Pa mani sāc šaut jau pa ātru, augšā enemy tu radarā redzēt viņu nevarēji,un dzirdēt arī nevarēja, bet jau mērķis stāv virsū.

7:23 Sagadīšanās? Nedomāju. Kamēr pretinieks kurš te pat pa kreisi stāv, tu izdomā nošaut tālāko kas stāv augšā, bet te pēkšņi izskrien tas kurš bija pa kreisi, protams tava super reakcija tevi nepieviļ.

8:16 dzirdēt varēja, bet atkal smuks prefire. Btw, Ring0 - tas esmu es

9:55 es būtu paskatijies arī pa kreisi, bet tu kā īsts kareivis zini, ka tur nav neviens, un turpini dzīties pakaļ savam iecerētajam fragam.

11:22 atkal tava ūber reakcija, izskrien un jau zin ka jāšauj

12:41 tas pats kas iepriekšējā raundā.

15:00 pēkšņi izdomāji arī paskatīties pa kreisi, un protams tur kāds ir.

Esmu tevi jau sen sācis vērot. Tava reakcija vienkārši mani apstulbina. Pameklēšu vēl vienu demo, de_nuke. Ar deaglu tu vnk esi nepārspējams. Iespējams man kāds nepiekritīs, bet zinot kā tu spēlēji pāris nedēļas iepriekš, un kā tu spēlē tagad. Pilnīgi dažādi spēlētāji.

Cali es speleju jau loti sen tew pasam jaskas ka kuru dienu tew iet tas jau nenozime ka wienu dienu iet otru nejiet esu 4iteris PSC Man liekas speleju ilgak neka tu

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Noskatijos demo Wh toch neredzeju ja runa par to 1 prefire epizodi tad jau man prefire vislaik gandriiz tur vareja dzirdet ka nak un loģiski kad izshauj atrak.

un pedeja epizode uzmeta aci pa labi pa kreisi, un pa kreisi vareja redzet pretinieku.

Es jau nemtu nost bet lai veel kads noskatas.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tavu niku es sen jau zinu. Bet tavu "jauno" spēles stilu pamaniju nesen.

Nu nezinu gan speleju es jau ilgi un labi protams nejau katru dienu dienu ir labi soti bet nu newaru sudzeties naw ko teikt wienkarsi lai skatas wairak admini demo jo es ne4itoju un gribu spelet talak!

Bullli wisiem ta ir pasaki ka tew wisas dienas iet pa plusiem sots?

Ne jau katru dienu ta ir...

Edited by pufigais
Link to comment
Share on other sites

Tavu niku es sen jau zinu. Bet tavu "jauno" spēles stilu pamaniju nesen.

Tākā pēdējā mēnesī esmu nospēlējis 100h, domāju varu izteikt savu viedokli..

Starpcitu pufigais, es ar emu pamanijis ka pēdējā laikā esi baigi reakciju uzkačājis, noliec avp mērķi spraudziņā, ka knapi var kautko saskatīt (mērķa svītriņa aizņem pusi spraigas) Un paspēj noreaģēt, kad kāds paskkrien garām tavam tēmeklim. Protams ir arī īpaši cilvēki, kas to spēj. Man lieka kā pēdējās divas nedēļas tu spēlē ar wh. Bet tās ir tikai manas domas...

Tagat varat man likt warnu par postošanu topikā kurā man nevajadzētu postot..

Link to comment
Share on other sites

Tākā pēdējā mēnesī esmu nospēlējis 100h, domāju varu izteikt savu viedokli..

Starpcitu pufigais, es ar emu pamanijis ka pēdējā laikā esi baigi reakciju uzkačājis, noliec avp mērķi spraudziņā, ka knapi var kautko saskatīt (mērķa svītriņa aizņem pusi spraigas) Un paspēj noreaģēt, kad kāds paskkrien garām tavam tēmeklim. Protams ir arī īpaši cilvēki, kas to spēj. Man lieka kā pēdējās divas nedēļas tu spēlē ar wh. Bet tās ir tikai manas domas...

Tagat varat man likt warnu par postošanu topikā kurā man nevajadzētu postot..

Nu neko tas ir tavs viedoklis neko nesaku. Bet es gan zinu ka nespelju ar wh un man ar to pietiek. Doma ja man butu wh es te kautko lekatu? Nomainitu niku un ip un speletu talak bet man tas naw wajadzigs jo ne4itoju.

Never noskaties demo.. klausies un skaties radara un tad sapratisi.

Edited by pufigais
Link to comment
Share on other sites

Gribeju noskaidrot cik adminiem jabut paliecinatiem ka ne4itoju lai nonemtu bananu?

Nu buulli kad nonemsi bannanu tak nesu es 4iteris cik war te perties ka mazs berns

Edited by pufigais
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...