Jump to content
GIGN Forum

Drake.


Falsed
 Share

Recommended Posts

Pirmkārt pok3 edit..

Otrkārt Pub movie,demka,edit sux sux sux...Vēlies redzēt,kas ir labs movie pasties ----->

p.s mani Tur arī var redzēt nik BattlemaN and the movie is called LATVIAN POWER ||| ā un ya its cs:s steamed game..

MUSTANG PAWARRRR

Link to comment
Share on other sites

Drake movie šoreiz tiešām bik iesūkā, jo kadri sāk atkārtoties un rodas iespaids, ka vienkārši ir ielikts vienas nepabeigtas filmiņas momenti...

Runājot par Mustanga ielikto mjūviku - nu ir tur dažas skaistas haļavas un daži skaisti killi un kas man patika visvairāk kādi 3 ownojošie rushi, kad pretī skrien kādi 5 kadri un visus izslēdz mazāk kā 2 sekundēs ar šāvieniem galvā berot! Bet runājot kopumā filmiņā savākti lielākie pretinieku faili, kur spēlē pilnīgi idioti pretī... (piemēram, 3:00 kādam aunam ir jābūt, lai ejot ap stūri neredzētu radarī un līstu ugunslīnijā tādā vietā ??? 6:21 pretinieks reāli ietizlojas, normāli filmiņas varonis būtu jau beigts u.t.t.) Taka man liekas, diezgan pastulbi taisīt mūviku, kur spēlēts pret nejēgām...

Link to comment
Share on other sites

Spec tu saki halvas vnk tas tā,ka tur visi ir Mid+++ skilled guys un tas ir Latvia izlases spēlētāji nu ok daži tur ace ir pret low----Bet tā viss ir kuuul...

Link to comment
Share on other sites

Spec tu saki halvas vnk tas tā,ka tur visi ir Mid+++ skilled guys un tas ir Latvia izlases spēlētāji nu ok daži tur ace ir pret low----Bet tā viss ir kuuul...

Labs video, Reāli Drake. video pret šito, nevar salīdzināt..

Kādu līmeni vai kā tur, tu dotu man? intereses pēc.. mid / low / ace, nezinu kā jūs masteri tos saucat.. :D

Link to comment
Share on other sites

ace = -5

low/mid/high

14 minūtes fragu zem apdolbīta un overused nu-metāla ir diezgan garlaicīgs pasākums... Iespaids tāds, ka bars ieskrien punktā un skatās pilnīgi visur, izņemot to vienu vietu, kur stāv māsterblāsteri. Kas atkārtojas un atkārtojas un atkārtojas... 5 minūtes, ar labu editingu un syncu - max 10 minūtes frag mūvijam ir imho pietiekošs slieksnis, lai skatītājam nenobesītu.

Par pirmo video nemaz nerunāšu - tur nav ko diži vērtēt.

Link to comment
Share on other sites

Njā par to Image varētu,ja viņa visus ace sagrabinātu kopā būtu,kādas 10min garš video.. :)

Tur jau puse vāca tos ace prekš tā movika tpc jau spēlēja pret lowiem,bet pus daļa bija no Cup,gater,cw...This is special for DominiX :)

njā nu Vidiks ir bik pa garu,bet padomā kāds darbs tur ir ieguldīts.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 2 Steam..1 steam vari atrast Tomels347,Battleman347 niks man ir BattlemaN,bet tgd jau Mustang.MVMotion,tu teici "Tad parādījas image un seal... gaidīju vairāk no viņiem :(" Nju tā es saprastu,ja tu būtu gaidijies No Image,jo viņš ierindojās one of the best steamed player in Latvia,bet no seal njā low low low :D Image varētu vienīgam būt High-- skill,jo viņš rukā tik ar awp savus best ace kills un utt.Cik es esmu spēlējis pret viņu un ar viņu vienā teamā,man viņš diez ko nav liels pretinieks,tikai manas domas. :)

Link to comment
Share on other sites

Nav jau viņš tik liels lows (seal)... :D + Image jau tagad skaitās labākais pat Baltijā, ne??

Nju itkā jā,jo cik es aceros pēdējo BSL-Batltic Source League viņš tika atzīts par labāko.. :)

Par to seal atkal,cik es biju spēlējis cw,gater nu kādas 50~70 reizes viņš vislaik bija Tab last place nu lab bija jau,kāda reize,kad bija top3 or smth like that :P Un vienīgais,ko viņš mācēja bija gudri uzdirst,kad viņu kāds nepiesedza :D

Edited by Pawned
Link to comment
Share on other sites

Man ir 2 Steam..1 steam vari atrast Tomels347,Battleman347

cik no cilvēkiem esmu dzirdējis ka tev bani ir steam

:D :D :D :D :D lol hahahahahahahah xoxoxoxoxoxo omg :DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...