Jump to content
GIGN Forum

HELLP!!!


!G! >>Orc
 Share

Recommended Posts

taa kaa es esmu liels slinnkkis un nejeedzu kur vareetu internetaa kautko mekleet. taapeec es prasu jums paliidziibu. Paliidziet man atrast normaalu radiolinka piesleegumu. Buutu baigi labi ja juus uzrakstiitu cik maksaa antena, cik meenesii jaamaksaa, cik jaamaksaa par uzlikssanu, cik aatrs. wink.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gif

Link to comment
Share on other sites

aparatura uz 500-1000ls

menesha maxa no 100ls uz augshu

radiolinka kvalitate 10 ballu skalaa = 3

megini labak atrast provaideri, ja nu vienigi pats negribi par tadu kljut, bet tad tev jarekinaas uz krietnu naudas zhuuksni un uz daudz klientiem

Link to comment
Share on other sites

radiolinku .......sagribeeji arii smile.gif) un kaapec tu nevari piesleegt maajas dsl ? piemeer pings tur ir diezgan labs, kaa radiits lai speeleetu cs......... pienjemsim tagad apollo, pedaava labu variantu par 15 ls, meeenesi un aatrums 128 kb, laikam

Link to comment
Share on other sites

iespeejas jau ir jebkur, galvenais lai tev maajas buutu telefons, neko vairaaak jau tur vairs nevajag!

Link to comment
Share on other sites

nu telefona taatad tev naf? sk.....nu cik tele ieviklt es nezinu, domaaju ka tas paraak daargi izmaksaat nevareetu (man liekas ka ievilkshana ir atkariiga taa cik taalu- tuvu tev atrodas tuvaakais stabs, un jauna nummura piesleegsha maaksa kaut kaadus 35ls, )! dsl ievilkshan, tieshi appolo dsl, man liekas ka maksaaj kaut kaadu 30ls,

Link to comment
Share on other sites

vispar parasc radiolinx tikai extrimos gadijumos velk 20km - ja nav priekshaa nekadu skjeershlju un ja ara spiid saule un nelist lietus un nav ziema... ja tevi interese liela attaluma nets, ta sac krat naudu prieksh mikrovilju antenaam... vari iechekot www.mikrotik.lv

visticamak ka tevi varetu intereset sekojoshais links:

http://www.unisat.lv/index.php?mod=internt...ntetsym&lng=lat

piesleguma aparatura gan ir nenormali darga, toties, ja tu spej sarunat ar blakus dzivojoshiem kaiminjiem samesties, tad kaukas reali labs var sanakt... vienigi iespejams ka pings lidz latvijas serveriem tev buus dirsaa...

ak jaa un pie trukumiem pieraxtic ir vel viens punkts: nav iespējams izmantot kanālu IP-telefonijai un spēlēm tīklā

skujies =]

Link to comment
Share on other sites

Orc, tev vieniigais +/- sapraatiigais variants ir Lattelekoms + mDSL, un tas arii atkariigs no taa cik tev izmaksaas telefonliinijas ievilkshana. Njemot veera visus ieprieksh mineetos variantus (optika, sateliits un cits sviests), leetaak ir nopirkt dziivokli Jelgavaa vai Riigaa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...