Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Auto Piedavajumus


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Šobrīd aktuāls jautājums kļuva apskatīt jaunu vāģi.

Pats aci metu vairāk uz Volvo S60.

Bet vēlos ari uzklausīt jūsu ieteikumus, ja jā kāpēc ja nē arī kāpēc, jūsu piedāvātajam variantam.

Budžets 4500LS, vēlamais degvielas patēriņš līdz 12L/100km pilsētā, dīzeli nepārzinu diemžēl, virsbūve sedans.

+Piedāvāt variantu ar apsildāmo krēslu :D nav interesanti ziemā sildīt motoru, un drebināties pirmās minūtes.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

+ pēdējais jautājums, pilsētas gadījumā automats, vai manuals.

Nevajag taisīt dubultpostus.

Pilsētā manuālā kārba viennozīmīgi, ar automātu pilsētā būs lielāks degvielas patēriņš.

Par pārējo lai runā mūsu AUTO komiteja!

Link to comment
Share on other sites

Vaitad nebūs otrādi un ar automātu mazāks patēriņš?

Automāts ir aptuveni +1 litrs uz 100km, salīdzinot ar manuālo.

Es neesmu drošs, bet pieļauju, ka mūsdienu automāti varētu būt tik gudri, ka arī ir ekonomiskāki par manuālo, hvz. Bet nu pohuj, jo neiekļaujas SR cenu kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Ja braucamais domats braukt, nevis uzvesties kaa 19 gadiigam pimpim ar BMW, tad tas automats kalpos ilgi un laimigi. Degvielas peterinjsh ir tiiri atkarigs no taa kaa tu brauc, ar to pashu automatu var izveleties optimalu braukshanas atrumu pa pilsetu lai mazak riitu.

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skaties noteikti D5 motoru un droši ņem automātu. Es personīgi kādreiz biju kategoriski pret automātu, bet tagad pašam ir autiņš ar automātisko kārbu un esmu ļoti apmierināts.

Tas, ka var sanākt dārgi remontos kārba ir fakts, bet ja skatās daudz maz normāla gada auto tad es domāju, ka problēmām nevajadzētu būt. Īstenība jau da jebkas var gadīties, kas var radīt negaidītus izdevumus. Manā gadījumā tā bija turbīna kas aizgāja gulēt.

Vēl varbūt var skatīties Skoda Octavia. Arī labs autiņš par labu cenu un arī varēsi dabūt jaunāku gadu par tādu cenu.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...