Jump to content
GIGN Forum

This Is Friday.


Falsed
 Share

Recommended Posts

Atvainojos, bet tas ir pilnīgs mēsls. Šitie fragi ir vnk parastas hujņas... Pilnīgi ierasti fragi, kādi ir visiem un katru dienu...

Otrkārt tev nevajadzētu spēlēt css, jo tev nav 16.

Paldies..

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Es atļaušos pajautāt cik no tiem, kas saka, ka šis ir mēsls tik precīzi ar deaglu būtu nospēlējuši ? Var teikt, ka paveicās, bet apskatot 2x video - ir ko redzēt, taka nevajag dirst, ja nemāki novērtēt! Labs video - pat radās doma, ka varētu piektdienas vakaros taisīt k-kādu Friday evening event, kad uztaisa video ar labākajām epizodēm :)

Link to comment
Share on other sites

Es atļaušos pajautāt cik no tiem, kas saka, ka šis ir mēsls tik precīzi ar deaglu būtu nospēlējuši ? Var teikt, ka paveicās, bet apskatot 2x video - ir ko redzēt, taka nevajag dirst, ja nemāki novērtēt! Labs video - pat radās doma, ka varētu piektdienas vakaros taisīt k-kādu Friday evening event, kad uztaisa video ar labākajām epizodēm :)

Vismaz ir kāds cilvēks, kas māk novērtēt. Paskataties arī citus video. Tik kritizēt mākākat. Paldies Alfa!

Link to comment
Share on other sites

Es atļaušos pajautāt cik no tiem, kas saka, ka šis ir mēsls tik precīzi ar deaglu būtu nospēlējuši ? Var teikt, ka paveicās, bet apskatot 2x video - ir ko redzēt, taka nevajag dirst, ja nemāki novērtēt! Labs video - pat radās doma, ka varētu piektdienas vakaros taisīt k-kādu Friday evening event, kad uztaisa video ar labākajām epizodēm :)

Alfa ja es te liktu visus savus tamlīdzīgos fragus, tad es laikam skaitītos Css SpawN...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Igor par pro nekļūst, bet piedzimst, tu diemžēl nepiedzimi, reality hits u hard bro.

p.s. es vispār nesaprotu kāpēc cilvēki no tāda tuvuma, kā video, pievelk zoom, tas awp šauj kā pīļu šaujamais uz 1.6, ļoti precīzi, taisni.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...