Jump to content
GIGN Forum

cilveeks


uyinaators
 Share

Recommended Posts

Konkreeti besi tas aaaksts - vinjsh pat iisti nejeedz vaarda kempot noziimi......nja gruuti ir iedomaaties kaa pirmaajaas 20 sek var nokempot! staast iz dziives - bija saulains riits, jauka dien utt, tobsih speeleejam meees inferno, es esmu slikatais puika - T, kaa nu sagadiijies ka neee, bet CT muus nes laukaa, taaka CILVEEKS, peec dabas buudams liels fragers ( vinjsh bija CT komandaa) izdmaajis neviss sargaat bumbas likshanas vietas, bet atskriet uz muusu T baazi pirmaaajs 30 sek.........taa nu vinjsh skreeja, skreeja kameer atskreeja uz muusu baazi un es vinju noshaavu ( tipa biju aizseedies aiz stuura ) vinjsh mani saaka slepot un argumenteja to ar - TU KEPOJI......jibio kaada tur !

Un taaa jau nav vieniigaa reize, kad vinjsh slapo, pat slayo, par to, ka tu esi izraadiijies paaraaks un noshaavi vinju!

Vispaar vinjsh ir uzmeties par taadu kaa Dievu, tipa zin visu viss labaak!

ps. smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

dievs ir tikai 1 un tas esmu es smile.gif bargaa kundze-macho smile.gif sorry za flood

smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!! wtf ? pasaki tieshi kaadu laiku ! stipri jo stipri neatceros ka taads kautkas buutu noticis ! pizdec lieliski ... es ar vareetu saakt raxtiit suudziibas ka kaads te visu serveri nobanojis utt njemiet vinjam nost tiesiibas ! aaksts esi tikai tu ziimuli un besii ka kaukaadi shitaadi visaadi idoti kauko izdomkaa ! varu sadereet ka suudziibu izdomaajis taapeec ka esmu tevi noslayojispa CT ka bumbu neiet defuuzot vai T ka bumbu neiet likt ! DUMBASS !

Link to comment
Share on other sites

ok ok worm :] bet kaitina shitaadi kas kauko bezjeegaa izgudro ! varbuut citiem liekas ka kaadreiz nepareizi kauko esmu izdariijis ! varat taksh aizraadiit ! nu ok laboshos taa nedariishu ! nu ceru ka man ir veel iespeeja dabuut atpakalj tiesiibas joi neesmu neko taadu izdariijis lai man vinjas tiktu atnjematas =(

Link to comment
Share on other sites

me par shito visu realo tekstu konkreeti ierēc.. smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2477.gif otmazkas ownz ka vienmer...

btw man ari poxuj ka bija isteniba... paspelejiet vel cs... driz jau kads pakarsies delj to , ka atnjema tiesibas restarteet roundus cs`a... smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2524.gif

sorry par - smiliez.de_2523.gif

bet es nevaru notureties , un vel parēcu.. biggrin.gif

kas attiecas uz cs ----> smiliez.de_1437.gif

- Moonlight

Link to comment
Share on other sites

jaa Cilveeks mums ir ideals admins, citiem paarii vinjsh nedara, zveerinjus vinjsh miil un pat peec toletes apmekleejuma rokas nomazgaa tongue.gif vai arii nee ?

a iisteniiba es paspeeleeju vienu dienu, un vismaz kaadas triis reizes redzeeju kaa tu slejo nu slepo ne par ko ( varbuut tu no taa uzbudinies ) .......fuj cilveek tu gan esi nekjiitris radiijums ! Tobish dodu tev uz sitiena veel vienu piemeer - noslepoji tu kaadu no [select] klana iisti neatceros, laikam Koloboku, un ariii tikai taapeec ka vinjsh tevi noshaava!

Un iisteniiiba tas tikai liecina par tavu aprobezhtiiibu, ka vieniiigais ar ko tu vari atbildeet ir LOOOOLL!

kick my ass, and call me bitch smiliez.de_2125.gif

ps. un mazgaa rokas peec toletes

Link to comment
Share on other sites

ups biju aizmirsis, ka cilveeks ir ideaals......luudzu luuudzu piedot man, vari mani slepot un slayot cik gribi zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

man sajuusmina kaa divi tiinji censhas pieradiit pasaulei ka vinji jau ir pieaugushi... smiliez.de_2551.gif .. bet nu ko lai dara... admin tiesiibas ir laasts.. smile.gif cilveek, ja tas tiesaam taa ir bijis tad nu tu neesi tik speeciigs cilveks lai izturetu sho pasaules laastu smile.gif ... smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

divi tiinji ....he he , varbuut Diesel naakoshreiz pirms runaa, padomaa ko runaaa! tobish ja ir ar ko domaaat!

Link to comment
Share on other sites

OMFG lielays ujinaatoers ierunaajaas ! kaads sakars par kaukaadiaam rokaam ka peec toletes nemzgaa ! ka tu to zini ! daunis vispaar ja tev lielas ka par neieshanu miineet miinu un T nelikshanu bumbu nau vismaz jaaslepo ! tad zini tu esi debiils ! kaukaads uinaars te araadaas forumaa un saak gudri dirst ! blooooooooooooooood !

Link to comment
Share on other sites

paldies cilveek par jaukajiem vaardiem, es tevi arii miiilu - smiliez.de_2428.gif un kaads sakars ir bumbas likashanai ar tavu noshaushanu? kaads ir tavs izskaidrojums tajam slapiem kurus tu liec, kad tevi kaads noshauj? .....pag pag man liekas es zinu tevu atbildi OMFG LOLLLL..... vai kaut kas tamliidziigs ?

ps. taatad tu nemaazgaa rokas peec toletes apmekleejum? es bi tavaa vietaa nokauneetos laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif palasiju un sapratu kas tas uyinaators laikam spec kadu grib izvest no pacietiibas!!

Jo CS neesmu vinju manijiis! un skaitas jauns Foruma lietotaajs ka jau sak braukt adminiem virsuu par vinju "darbu"!!

Bishki padomaa vel!! biggrin.gif uyinaators biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa vareetu buut ka tu mani neesi redzeejis, jo es labi sleepjos un aatri skrienu wink.gif

a iisteniiba speeleeju es uz gign servera un diezgan biezhi, kriminalajaas aprindaas paziistams ar iesauku - uy laugh.gif

un es nemaz neproti nevienu izvest no pacietiibas, uz nerviem arii nespeelju ( speeleeju tikai uz vijoles, un protu izjaukt un salikt vijoli ar aizsietaam aciim )

ps. un vispaar es esmu miiljsh un puukains wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...