Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Tiesu Sistēmas Rindas


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Ja čiksa nav narkomāne bezdarbniece bez ģimenes alkaholiķe - tev īsti nespīd. Tev ir tiesības (ja tas ir tavs bērns) uz bērna aprūpēšanu bez visas tiesas. Tev gan būtu jāvienojas ar ex-draudzeni. Pēc pieredzes varu teikt ka vienīgais uzvaras gājiens ir kompromis.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Bez tiesas mums ir abiem vienādas tiesības, bāriņtiesa pateica, kamēr nebūs tiesas, tikmēr abiem vienlīdzīgi.

Tavas nosauktās lietas, dažas sakrīt, tāpēc ari puslīdz zinu ka vinnēšu. Šeit ir aktuāls jautājums cik ilgi tas rindas pie mums Latvijā. No dokumentu iesniegšanas līdz tiesai.

Tur romāna cienīgs stāsts, bet to kaut, kad nākotnē, tagad man tik termiņi jāuzin.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Par cik , dēļ darba, nācās sniegt tiesā prasību pret darba devēju kopā ar kolēģiem. Vienam kolēģim jau atnāca vēstule aptuveni pēc mēneša, vai pat mazāk, un tiesas datumu nozīmēja jau novembra vidū. Es vēl gan neesmu saņēmis, varbūt dēļ tā, ka īsti neesmu interesējies! :D

Bet šajā gadījumā,manuprāt,lietas virzās salīdzinoši ātri. Varbūt atšķiribā ir tā, ka man šajā gadījumā ir darbatiesību pārkāpums.

Link to comment
Share on other sites

BTW - ja tā tava draudzene slikti izrīkojas ar bērnu - tu jau vari savākt sīko sev, atmest viņai kādu kapeiku un teikt, lai "netuvojas". Ja viņa tiešām ir tik slikta, tad pēc 1-2 mēnešiem jau par sīko būs aizmirsusi. Ja vēl tu šai alimentus maksāsi... ;)

Bet atceries - tam visam pa vidu ir bērns, kurš redz šito jeblu. Kura vecāki viens otru apdirš. Tur var nopietnas psiholoģikas problēmas bērnam rasties (paskaties kaut vai uz Radiatoru vai WL media..)

Beefs

  • Like 10
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bez tiesas mums ir abiem vienādas tiesības, bāriņtiesa pateica, kamēr nebūs tiesas, tikmēr abiem vienlīdzīgi.

Tavas nosauktās lietas, dažas sakrīt, tāpēc ari puslīdz zinu ka vinnēšu. Šeit ir aktuāls jautājums cik ilgi tas rindas pie mums Latvijā. No dokumentu iesniegšanas līdz tiesai.

Tur romāna cienīgs stāsts, bet to kaut, kad nākotnē, tagad man tik termiņi jāuzin.

Tu zaudēsi kautvai jūs abi esat vienādās situācijās, kā minēja DEAD BEEF, ja gadiena nav alkoholiķe, un tātālāk. Un plus ja tā ir meita, tad tev 100% nespīd. Vienīgais tev, atļaus pa brīvdienām paņemt pie sevis ja pats nelieto alkoholu. Ir arī situācijas iz dzīves. Mātei nav dzīves vietas, un nav patstāvīga ienākuma, bet tev atkal ir gan dzīves vieta, gan darbs, un blakus arī bērnudārzs vai skola, tad tu vari vēl pacīnīties, bet advokāts tev būs vajadzīgs. Vis samirinies, ka meita nebūs tev blakus, un laprātīgi maksāsi alimentus un varēsi pie meitas tikt cik vien vēlies.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

SR, nemaz nelasi tādu pidaru postus kā AntiDepresants.

Ja gribi savu meitiņu zem sava jumta, ne ar ko nesamierinies, bet dabū labāko advokātu, kuru vari atļauties un nahuj cīnies.

Pierādi, ka tavā pārraudzībā viņai augšana būs septiņreiz labāka nekā viņas.

Jā, protams, statistika rāda savu, bet vienmēr ir izņēmumi un kāpēc, lai tavs gadījums nebūtu tieši tas.

  • Like 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

SR, nemaz nelasi tādu pidaru postus kā AntiDepresants.

Ja gribi savu meitiņu zem sava jumta, ne ar ko nesamierinies, bet dabū labāko advokātu, kuru vari atļauties un nahuj cīnies.

Pierādi, ka tavā pārraudzībā viņai augšana būs septiņreiz labāka nekā viņas.

Jā, protams, statistika rāda savu, bet vienmēr ir izņēmumi un kāpēc, lai tavs gadījums nebūtu tieši tas.

Nē nu cīnīties tu vari, un tu to pareizi dari. Un jeyna pidare esi tu. Es tikai saku pēc statistikas un iz dzīves ko pierādījus viņa jau sen, ka māmiņas sāks ņuņāt. Un jāsaprot, cik bērns ir vecs ja pie pupa un vēl mazīnš tjemboļi tu nedabūs viņu. Ja bērnu mīli un spēj cīnīties, es ar ietu līdz galam.

Ārlaulības bērns???

Edited by AntiDepresants
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir skaidrs,ka mammai/bērna mātei ir priekšrocības juridiskajā nozīmē,bet ne vienmēr tā ir labāk bērnam!Šis,ir tas gadījums,kad Tev pašam ir jāsaprot un jāizdomā,kas ir labāk mazajam(las. bērnam)!Nezinu Tavu situāciju,bet bieži vien ir dzīvē tā,mamma ir,nu teiksim kādus gadus 2-3 sēdējusi mājas ar bērnu un vīrs/civilvīrs ir strādājis un rūpējies par materiālo pusi,bet tad noticis ir kaut kas un ir pienācis laiks,iet katram savu ceļu!Kas ir mātei,2-3 gadi ārpus darba tirgus,pieņemsim vēl tikai ar vidējo,kam tāda(runāsim godīgi) būs vajadzīga darba tirgū,turpretim vīrs/civilvīrs,ir visu šo laiku strādājis,ir tomēr kaut kāda saikne ar darbatirgu un tā mēs varam turpināt!Tas ir no tā skatupunkta,kad materiālā puse būs labāka vīram un līdz ar to Tiesā bērna mātei būs viens mīnuss,darba pieredzes nav,pasrag Dievs,ja vēl nav,pašai savas dzīvesvietas utt.Labi ja tas notiek viss racionāli,visu apdomājot,izsverot visu + un -,bet dzīvē jau viss notieks\ spontāni!Kas kādu laiku atpakaļ bija "saulīte" tagad ir kuce/mauka/slampa utt. vai otrādi!Līdz ar to notiek ieriebšana otram,ja ne ar mantu(materiālo) tad nu ar bērnu un tad jau aiziet "jūriņā",tiesas, utt., un kā jau teica šeit kāds,bērns ir visam tam pa vidu,kaut arī mazs,bet tomēr cilvēciņs,kurš saprot visu,kaut pa savam,bet saprot...ko es gribu teikt,apdomā vai pie Tevis mazajai(cik saprotu meitiņa ir) būs labāk,ja vari pats sev atbildēt ar 100proc. JĀ,es ne tikai to gribu,ne tikai gribu ieriebt savai bijušajai,bet tiešām spēšu/gribēšu/sanāks audzināt savu bērnu uz visiem 100,tad es Tev tiešām novēlu,tam visam iziet cauri un panākt sev vēlamo un audzināt mazo!

P.s Teksts ir ne pa tēmu,jo jaut. bija cits,bet vienkārši gribēju SR iedot,mazu,varbūt kādreiz noderīgu "domu graudu" tuvākajai nākotnei!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no huj zin ka... man draugu turēja 2 gadus cietuma par to ko nenodarīja.... Tā kā jautājums strīdīgs.... ka būs tā būs... gaidi mierīgs.... netaisi hujņas....

Labākais ieteikums ever. :lol:

Gaidi mierīgs un neko nedari. LOL.

Tu, bļe, vari sēdēt uz poda un mierīgi gaidīt vai būs šķidrais vai ķieģelis, nevis tiesas lēmumu par meitu.

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...