Jump to content
GIGN Forum

Darbs U.k. `n` Stuff.


Aly and Fila
 Share

Recommended Posts

Par cik nāk ziema un reāli Latvijā vairs neko dižu nebūs, ko darīt, tad sliecos uz darba piedāvājumiem ārzemēs. Viens no tiem ir šis - http://www.zip.lv/show/?i=1805556

Vai kādam ir kāds paziņa, vai kā savādāki zināmi cilvēki, kas caur šo būdu ir sākuši strādāt?

Lai arī ir norādīts firmas reģistrācijas un licenses numurs, bet tas man neievieš ticību, ka otrā galā viss varētu būt tik rožaini.

Uzmetu acis iekš sūdzības.lv, bija viena tēma par šo, kur arī tika jautāts par to, cik patiesi ir viss apgalvotais, tad tūr pa retam kāds apgalvo, ka viss ir zaibis, bet pārējie lohi kko non-stop`ā dirš par istabenēm-maukām, tobiš, ka dāmas (iespējams, ka arī džeki) tūr tiek izmantoti par seksa aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

Saraksties te pat foruma ar dyversantu, viņš mani iekartoja UK un viss ir zbis! Braucu caur aģentūru, bet nekāds appisiens nebija, nauda nāk un darbs viegls!

Paldies, iebakstiju viņam pa pm`u.

Un tomēr, negribētos aprobežoties, ka divīts man arī sniegs šādu iespēju, tāpēc šī tēma joprojām ir aktuāla!

Link to comment
Share on other sites

Man šī tēma ar šobrīd diezgan aktuāla. Buros caur tām firmām, netiieku skaidrībā kurās iespējams appisiens kurās nē.

dāmas (iespējams, ka arī džeki) tūr tiek izmantoti par seksa aparātiem.

Nu ja seksīgām beibēm vajag tādus pakalpojumus, tad why not ;D Uz vecām čaumalām vai večiem gan neparakstos ;D

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

No personiigaas pieredzes, visslabaak ja ir kaads kontakts uk galaa. Kad pirmo reizi ierados Uk, dabuuju kaartiigu appisienu.

Kontakts jau ir, bet, kontakts rukā moikā, uz ziemu tajā būdā nemaz negribu līst! Ārā mīnusos + visu dienu pa ūdeni ņemies...

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, nu kādas vēl nafig firmas, jābrauc tikai pie pazīstamajiem, ierādīs visu kas un kā, aiziesi uz aģentūrām UK un darbu dabūsi. Caur LV sludinājumiem brauc tikai pensionāri (daži) un atkal pensionāri (daži), visi pārējo kārtojas iekšā caur dyversantu vai kaut kādu citu random, tev pazīstamu džeku.

Link to comment
Share on other sites

Esmu te, atrakstiju.

Darbu UK var caur mani dabūt jebkurš,kuram ir vēlme -

Man ir pieejamas darbavietas 13 noliktavās - BP, Marks & Spencer, Sainsburrys, DHL, TESCO utt.

Tā ka visi interesenti droši var mani trobelēt.

skype - dyversant_cs

tepat gign

tad tālāk iedošu privātos kontaktus.

Link to comment
Share on other sites

1dien pagājusi, un tu jau no biksēm lec ārā? Nepārspīlē, čalīt, Anglijā (vai citās ārzemju valstīs) nekas nemainīsies. Vai tu esi uz sūdiem - parādos līdz ausīm, bet latvijā nevari atpelnīt tādu naudu?

Pats nesen atgriezos, 1gadu nodzīvoju, ir savi plusi/mīnusi, tagad vēlos uz Norvēģiju, kādam ir piedāvājumi? Zviedrija arī der. >.<

EDIT: Divīt, kāda principā jēga no cilvēka piesaistīšanas darbā, tev par to piemaksā, maksā skaidrā? Vai kā? Arī caur tevi nav slikts variants iekārtoties, kādā pilsētā atrodies?

Edited by novijas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas lai paliek uz manas sirdsapziņas, bet pats taču saproti ,ka par velti nekas nenotiek :)

Es pats esmu Harlow, bet te pašlaik ar vakancēm pašvaki - Bristol, newarc, rugby, wellington, wellingborough aktīvākās pilsētas šobrīd :)

Link to comment
Share on other sites

1dien pagājusi, un tu jau no biksēm lec ārā? Nepārspīlē, čalīt, Anglijā (vai citās ārzemju valstīs) nekas nemainīsies. Vai tu esi uz sūdiem - parādos līdz ausīm, bet latvijā nevari atpelnīt tādu naudu?

Pats nesen atgriezos, 1gadu nodzīvoju, ir savi plusi/mīnusi, tagad vēlos uz Norvēģiju, kādam ir piedāvājumi? Zviedrija arī der. >.<

Nē, par cik straujiem soļiem šeit nāk ziema, tad ar katru dienu palielinās procents, ka man te uz ziemu vairs nebūs ko darīt. Neesmu radis sēdēt mājās un nedarīt neko.

Link to comment
Share on other sites

Nedirs, es pelnu virs 10gpb/h :D uz rokas pari 400 nedelja! Ari esmu Harlowa! Ka ari esmu TESCO nevis ka divits DHL, ir savi plusi un minusi. DHL nav partikas noliktava, bet tesco ir, tapec ieksh tesco darba var ari paeest :). Toties shad tad gadas cilaat kartupelju un bananu kastes!

Link to comment
Share on other sites

Nedirs, es pelnu virs 10gpb/h :D uz rokas pari 400 nedelja!

Ar valodu uz Tu?

Vienk. tas nav noslēpums, ka daudzi, kuri CE dabūjuši augstus līmeņus ENG valodā, domā, ka viņi ar valodu ir uz Tu, čipa nu tik runās, etc, bet beigās, kad ir jāsāk runāt, un pavisam citā vietā un apstākļos, tad daudzi vienk. nokaunās, ar visiem C,B,A līmeņiem.

Edited by Aly and Fila
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedirs, es pelnu virs 10gpb/h :D uz rokas pari 400 nedelja! Ari esmu Harlowa! Ka ari esmu TESCO nevis ka divits DHL, ir savi plusi un minusi. DHL nav partikas noliktava, bet tesco ir, tapec ieksh tesco darba var ari paeest :). Toties shad tad gadas cilaat kartupelju un bananu kastes!

Cik tev pēc nodokļiem paliek? Tev tas UTR numurs ir?

Link to comment
Share on other sites

Cik tev pēc nodokļiem paliek? Tev tas UTR numurs ir?

Man 400 jau ir pec nodokljiem. Uz papira ir kaut kadi 550! Kas vel par UTR nummuru? Vienigais ko darba esmu atdevis bija kaut kads p45 dokuments, lai nerauj tik daudz nodokljus!

Es esmu harlowā :)

Tā ari miedziņš krāns nav pieteicies saskrieties.

Ā jā miedziņ. 110 % tesco = 10.5 GBP/h . aizmirsu :)

Es stradaju ari abas brivdienas un tajas sanak 12 poundi h! :)

Divit man shonadelj galigi dirsa ar stundam tapec nakas stradat bez offiem!

Ar valodu uz Tu?

Vienk. tas nav noslēpums, ka daudzi, kuri CE dabūjuši augstus līmeņus ENG valodā, domā, ka viņi ar valodu ir uz Tu, čipa nu tik runās, etc, bet beigās, kad ir jāsāk runāt, un pavisam citā vietā un apstākļos, tad daudzi vienk. nokaunās, ar visiem C,B,A līmeņiem.

Man bija b limenis anglene un nav nekadas problemas komunicēt ar angļiem, bet reali iekš TESCO tu vari iztikt ari tikai ar yes un no, jo šeit angleni gandriz pilniba nevajag, jo tavi supervaizeri ir latvieši! Vienigais, kas tev pie kada angļu menedžera ir japasaki ir Wrong pallet, no pallet un can't scan product! :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...