Jump to content
GIGN Forum

Dators Slēdzas Iekšā 1H


ExplosivE
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda, ka jau nedēļu man dators strādā 20x lēnāk un slēdzas iekšā nežēlīgi ilgi. Tikai pēc kādām 3-6 stundām viņš ir iedarbinājis skype un var izmantot internetu un visu normāli darīt. Un vislaik met ārā ziņas par windows update. Kāds varētu pateikt lūdzu kāda varētu būt problēma ? Diezko daudz no datoriem nesajēdzu tādā ziņā. Dīvainākais ir tas, ka viņš strādā ātrāk ja blakus istabā ir ieslēgs televizors (to esmu apstiprinājis vairākas reizes.).

help!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

a kad tējkanna vārās, tad nestrādā lēnāk? :)

tev varbūt ir interneta pieslēgums, kur viens vads aiziet uz datoru un otrs uz televizoru?

kad slēdz iekšā datoru, cietais disks neizdod laiku pa laikam klikšķus?

desmitniekā ! kas man pa problēmu ar datoru?

Edited by ExplosivE
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

LOL

OK, tavs HDD ir nomiris, izmet miskastē un nopērc jaunu...

worm, wtf par to tīklu? - tika domāts gredzenveida slēgums, kad viens kabelis tīklenē iekšā un otrs ārā, piemēram, uz TV? (btw http://en.wikipedia.org/wiki/Ring_network) - ok, šis nu gan būtu stulbi, kaut gan īsti neesmu pētījis kā reaģē HDD uz marķiera pieņemšanu/nodošanu...`

Link to comment
Share on other sites

Nu vīrusa nebija. Pārinstelēju windows un pc ieslēdzas normāli tikai dažreiz vel pa vidu dators piebremzē uz 10 min. Bet lieta tāda, ka nets kautkā lēnāk iet. Kautvai gignā daudz lēnāk lasa visas bildes utt. Nerunājot par interneta ātrumu kad kautkas instalējas... Iespējams nets iet lēnāk, jo vel nav iegājies, ja piemēram tik pirmīt visu pārinstelēju.

Ņamm... Laikam, ka pie vainas cietais disks.

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Tagadējie novērojumi ar sabeigtu HDD -

1) Netā var sēdēt un vispār kautko padarīt kamēr TV ieslēgts...(wtf)

2) Ja kautko instalē, kā piemēram spēli vai lielāku programmu tad HDD sāk klakšķēt un nekas nejiet uz priekšu.

3) Var paspēlēt team fortress 2 ! Cheers :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...