Jump to content
GIGN Forum

Nets Ar Nemainīgu Iekšējo Ip + Rūteris


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Help, kā lai piedabūnu darboties internetu caur rūteri.

Lieta tāda, ka man nets ir tāds dīvains, tobiš te uz rajonu visiem ir viena ārējā IP un kompim, lai iet internets pa tiešo, iestatīta standarta ieksējā IP, tobiš 192.168.1.2 . Visu laiku mēģinot pieinstalēt rūteri, visu laiku met ārā, ka nevar būt WAN vienāds subnets vai kas tur, to gan jau varētu uztaisīt uz statisko IP vai Dynamisko, bet nu arī LANā no rūtera uz kompi netu nepārraida. Mēģināju dažādus variantus, instalēšanu caur disku, gan arī caur gateway (bez diska), klikoju pāri visādus variantus, nekas nemainās.

Visu darīju pēc Rūtera manuāļa, noklonēju makadresi, nekas negāja, mainīju noklusējuma IP, negāja... Kad pagājušo nedēļ zvanīju provaiderim, teica, ka to visu jādara parasti, un kad prasīju vai nevajag reģistrēt viņiem MACadresi, teica, ka nevajagot...

Aij, diezgan nesaprotami drošvien būšu sarakstījis, puņķi pilna galva...

Rūtera modelis - TL - WR340G

Ārējā IP - 84.237.238.163 (šito vienkārši atradu caur myip.is, TCP/IP setingos stāv iekšējā, nemainīga)

Iekšējā IP - 192.168.1.2

Nezinu ko vēl vajag zināt, lai palīdzētu ceru uz atsaucību.

Paldies.

Pa tiešo nets iet ar šitādiem uzstādījumiem -

kso-1317399250-U7537.jpg

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

a kā tad lai es noskaidroju ar kuru man internets iet? :D Iepriekšējo reizi, kad konfigurēju rūteri, viss likās daudz vienkāršāk ^_^

Nu man pie privātmājas ir kastīte ārā, domājams, ka pie antenas ir kaut kāds rūteris, kas sūta datus uz to kastīti pie mājas un no kastītes nāk vads iekšā istabā, vada galā ir kaut kāda maza kastīte, nezinu kas iekšā, bet nu pie viņas pieslēdzas strāvas adapteris un spraužās rj45 vads, kas aiziet uz kompi...

Jā, vadīju tos uzstādījumus, kas uz pc tagad ir... Tā tak ir pareizi?

fuck, stulbā rudens saaukstēšanās, galīgi nedomājās.

EDIT

tiko pārliecinājos, noklonēju adresi un noklonējās tieši tā, kas ir kompī (tā kura parādās iekš cmd ierakstot ipconfig /all) Nekas nemainās... Bet tā jau, cik saprotu ir WAN makadrese, tobiš vaitad vismaz šitam kompim netam nevajadzēja iet tāpatās? Pie LAN rādās rūtera makadrese. Kad savada visu it kā tā kā vajag, visu laiku metās ārā IP conflict...

EDIT2.

Ienākošo vadu (interneta galveno) un rūtera vadu (to kas kompī ieiet) abus saspraužot rūterī pie LAN, nets iet, bet netieku rūterī, lai sakonfigurētu kko.... Pieņemu, ka tagad rūteris strādā kā parasts switch.

Un pašreizējais nets vispār nāk kā no rūtera (kā jau teicu par to kastīti pie mājas), jo tagad browsā ierakstot gateway, atverās riktīgā neta logins, bet tur es, protams, netieku iekšā, drošvien tas ir ISP pārziņā. Un nezinu arī vai tas ko maina.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Da pilnīgi pohuj cik tev iekšējie tīkli ir... tu vari vienu iekšējo iekš otra, iekš trešā, iekš ceturtā taisīt.

Savam routerim norādi WAN adresi 192.168.1.2 un LAN apgabalu kā 192.168.10.1-192.168.10.255 un uz sava datora uzliec ip adresi 192.168.10.2 un gateway kā 192.168.10.1

Link to comment
Share on other sites

bļā, es neko nesaprotu, tagad ar 100x mēģinātu versiju kaut kas aizgāja, rūteris šancē, wireless ir, bet, tā kā konfigurēju no lapša, tagad stacionārajam nav nets :D Kā piedabūt to tagad rukāt? :D Uzliku automātisko ip meklēšanu, nekas nemainās.

EDIT:

Paldies par palīdzību, intensīva pišanās atrisināja visas problēmas.\

TL :hmmm:

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...