Jump to content
GIGN Forum

Windows 7 Un Cs


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Beidzot tas ir noticis un pēc 8 gadiem esmu ticis pie pieklājīga pc. Lieta ir tāda. ka ieejot cs, man fps un ms ir žopā. Tad jautājums tāds, vai ir iespējams sačinīt šo kaiti un kā?! :(

Link to comment
Share on other sites

Jāatslēdz video draiveriem v-sync (vertikālā sinhronizācija), pamācība kā to izdarīt, ATI kartēm, un n

. Pēc tam, palaid cs, consoli vaļa ~ fps_max 101, un priekā.

a var būt, ka man nav tas vsync uz pc? nekur nevaru atrast.. uz vecā es vnk novilku aTuner(programmu 600kb) uzliku off un zbis bija..

Link to comment
Share on other sites

Ir jābūt iespējai atslēgt vsync. :)

btw, es nesen uzliku win7 un fps nokrīt uz 70, kad skatos uz pretinieku vai kad aztec'ā skatos ūdenī no augšas. wtf? Iepriekš bija vista un bija stabili 100 fps. Draiverus esmu uzlicis visus jaunākos. Esmu izmēģinājis visādas fīčas, nolaidis video kartei settingus uz max performance, bet nekā. Esmu izurbies entajiem angļu forumiem, problēma šāda pati ir ļoti daudziem cilvēkiem, bet īsta risinājuma nav. :(

btw, kāds gudrais pastāsta lūdzu, kāpēc, izslēdzot vsync liekas, ka cs iet labāk? Reāli, manam monitoram fps ir 60, uz ko arī tas vsync "nolocko" fps cs'ā, ja ir ieslēgts. Reāli, monitors nevar parādīt vairāk par 60 kadriem sekundē, bet tomēr? :D

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Njā, neko jaunu rakstā īsti neuzzināju. :D Bet tāpat man, piemēram, liekas, ka uz 60 fps lodes izšaujas nereāli lēnāk un ar lielāku aizkavu no ieroča nekā uz 100 fps.. :aha:

Uzliku arī to 8x AA un Triple buffering + vsync on <-- vispār nekāda spēlēšana. :D

Noņēmu tos abus un atstāju vsync on <-- nu nezinu, cik ir jāizdzer, lai nejustu atšķirību. Pele kaut kā pavisam jocīgi kustās un vispār viss ir pavisam jocīgi. :D

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...