Jump to content
GIGN Forum

Xperia X8


ksts
 Share

Recommended Posts

es gribu pirkt xperia x8 ,jo budžets lielāku neatļauj vēl neskatoties ,ka nestrādāju ,bet mācos.un ko es tur prasīšu mammai ,kas tā jau strādā lai atmaksātu rēķinus,bet ok tas nav tas. :D Ja kādam ir xperia x8 var pateikt nu ir viņš labs?skatoties video kad uzliek android 2.1 tad viņš sāk nedaudz iebremzēt..tāpēc ja ,kādam ir xperia pasakiet vai ir ka iebremzē,jeb arī kāds varbūt ir uzlicis tos visus bugotos 2.2 jeb 2.3 androidus un vai viņi strādā normāli?un tad vai tā ir taisnība ,ka var uzlikt multitouch? nu jā nu jūs laikam sapratāt ko es domāju.pasakiet ko jūs domājat,bet pirkt pirkšu tikuntā.tikai gribu uzzināt jūsu viedokli. ;)

Link to comment
Share on other sites

http://4pda.ru/forum...howtopic=193410 Ja saproti krieviski, tad šī ir lapa, kura tev būtu jāpačeko.

Te arī redzēsi, ka tavas minētās iet normāli: http://4pda.ru/forum...howtopic=215153 : )

paldies ;)

LG P500 Optimus One ir labāka (labākā?) izvēle šajā cenu grupā.

nu jā viņam ir android 2.2 ,bet krāsu ziņā baigā starpība xperia iet 16 miljon krāsu bet p500 kautkur 256 tūkstoši. un ok krāsas nav galvenais.a p500 ir multitouch(dualtouch)?????

Link to comment
Share on other sites

pats izmantoju to p500, nu visiem viņiem ir fake multitouch, bet it kā jau viņš kā tāds strādā.

Nesalasies tik to, ka tur pie ilga tača procim 100% uziet, tas bija vecajās versijās, pie mums LV pirktajos stāv jaunāka versija.

tātad tas kas skatāms šinī video tā vairs nav ,ka ielago? :D nu jā es ar sāku domāt ka viņam ir multitouch ,jo kuriem nav tad arī nevar izmantot pinch zoom.a skatoties review

tur iet normāli.un ja ir pinch zoom tad ir multitouch :D vismaz manas domas.man vēl nav nekad bijis smartphone :) .

Edited by ksts
Link to comment
Share on other sites

Nu spēlītes es dažas tik spēlēju, kur prasās tas multi touch kā Brothers in Army un Novu nesen spēlēju, it kā jau var vadīt, šaut un vēl arī bīdīt skata pozīciju. Bet no šiem budžeta telefoniem neko kruti izcilu prasīt nevar. pinch zoom gan strādā ideāli : )

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

nu jā lg ir daudzi plusi,kā arī daudzi mīnusi. žēl ,ka iebremzē tur daudz spēles ,kā shift jo to kautkā gribētos paspēlēt jo uz pc ne visai patika :D

Nezinu, kur tu tādas muļķības izdomāji, bet iet šifts kā smērēts. Ja gribi krutākas spēlītes, tad tavs x8 arī tam neder, jo ir nepieciešams armv7 procesors, kurš ne x8, ne optimus one nav.

Link to comment
Share on other sites

salidzinat pc speles ar telefona ir stulbi

telefona speles ir nepanesamas huinas

lol? es teicu ,ka man nepatika uz pc.tāpēc gribu pameiģināt savādāk.kādā sakarā es te salīdzinu? :D

Nezinu, kur tu tādas muļķības izdomāji, bet iet šifts kā smērēts. Ja gribi krutākas spēlītes, tad tavs x8 arī tam neder, jo ir nepieciešams armv7 procesors, kurš ne x8, ne optimus one nav.

es skatoties review :D tur bremzējot nedaudz ielago.un dažreiz pat spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...