Jump to content
GIGN Forum

Dead Island


rusty
 Share

Recommended Posts

nu ko. spēle ar vislabāko treileri (kurš ar spēli nav īsti saistīts) ir iznākusi :)

šeit treilers

spēlējāt? esmu kādas~7h nospēlējis. mape ir milzīga. tāds zombiju sandbox :) diezgan forša cīņu mehānika arī.

mani interesēja vai nelegālo versiju nekādīgi co-op nevar spēlēt caur internetu? jo varētu būt nenormāls fun. vienam nav tas. vai arī tomēr jāpērk, ja grib meiģināt kopā?

btw spēle reizēm bailīga ir, kad tie psihie rage zombiji kliedz un sāk skriet pakaļ :)

starpcitu grafika ir kruta un maz rij resursus. spēlēju uz laptop ar diezgan augstiem setingiem un nav lagu :)

Link to comment
Share on other sites

var var nelegālo co-op, man ar interese ir uzraut ar kādu kopā, tikko pamēģināju. Daudz izspēlējis neesmu. Par grafiku piekrītu, biju gaidījis, ka rīs resursus, bet sagādāja patīkamu pārsteigumu :)

Atgādina borderlands, tikai ar zombijiem. vientuļi vienam.

Link to comment
Share on other sites

nokačāju smart steam...a ķip man caur viņu tā spēle javel no jauna lejā? o.O

vel pastīšos to otru ar...

Mmnoup, uztaisi dummyacc priekš smartsteam un tad izmanto 'Games/Add a non-steam game'. Tā tak ir rakstīts tajā lapā, ko te ielinkoja.

Link to comment
Share on other sites

nav gadiijumaa taapat kaa ar valves left 4 dead, pirmaas 30 minuutes woow cik forshi, un peec tam fu*k this shit? Peec gameplay video liekas, ka ar visiem tiem rpg elementiem + coop vareetu buut jautri kaadaa barinaa pamulkoties, bet ja ir tas pats efekts kaa l4d, tad gan nav veerts par stundu jautriibas maksaat taadu naudu.

Link to comment
Share on other sites

es bišk nesaprotu jēgu no levelu sistēmas. kad tev nāk levels klāt, tā arī vsiem zombijiem +1lvles. tāpat visi ieroči paliek bišku labāki.

ķip nekas nemainās jo viss vislaik ir vienlīdzīgs...vienīgi kādu skilu dabūn, kas palīdz, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Eskort-kvestu AI ir vienkārši briesmīgs, vienā vietā 'nomiru' trīs reizes, jo pirmajā reizē eskortējamais mēģināja nosist thugu - gg, 2. reizē mēģināja nosist thugu, kamēr šis bija liesmās no mana molotova - gg, un 3. reizi.. cuz fuck it, why not.

Ninja edit:

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

Domāju sākumā šito paņemt uz konsoles. Cerēju agri iesākt gada nogales spēļu bumu, bet izskatās, pēc review spriežot, ka tāda naudas izmešana vien būtu. Bagains un ātri apnīkstošs tas spēlis izskatās. Protams pats neesmu spēlējis, tāpēc viedoklis diezgan subjektīvs.

Link to comment
Share on other sites

Ar to sāku, lol. Visu darīju pa jaunam (ar smartsteam) pēc kkādas ūberkrutas pamācības. Viss strādā, tikai neredz nevienu no tunngle.

Drīz vienai sēnei uzinstalēsies vēlreiz spēle, un skatīsimies kas sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Jā, man viss strādā kopā ar draugu, izgājām 5h 40% ;D

Diemžēl noraustījos no tā, ka steams varētu bloķēt manu akauntu, tāpēc:

1. izmantoju citu acc (doooh, obv)

2. izdzēsu visu kas man bija sakačāts ;D

Nu nekas, vismaz būs mazliet miers no spēlēm.

Divatā ir daudz interesantāk spēlēt nekā vienam.

anyways, paldies par info

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...