Jump to content
GIGN Forum

Gribu Būt Zils!


Recommended Posts

Sveiki, vēlētos palūgt xmap un xteam. Pēdējā laikā sanāk spēlēt pa naktīm (darba dēļ) un bieži cilvēki nesaprot to, ka 02:00 pa nakti nesanāks savākt pilnu serveri, ja tiks spēlētas tikai lielās mapes un tāpēc spēlētāji saspiež 2, kad tiek uzmesta vote uz iceworld un tiek spēlēts inferno 4x3. Protams, vecais stāsts par to, ka pietrūkst vienas balss un vote neizdodas.

Par xteam man viņu vajag tikai tāpēc, ka ir viena plugina gļuks (kad admini var specot visus) kura laikā, kad admins ir miris viņs tiek iemests spectatoros un viņš vairs nevar izmantot team chatu, jo ja izmantos tad to varēs izlasīt tikai tie, kas ir spectatoros, kas tiešām ir ļoti stulbi, jo izbojā visu team play!

P.S. Vel varu piebilst, ka esmu admins 3 gadus un līdz šim nav bijusi neviena sūdzība par mani un neviena nepatiesa bana (banoju samērā bieži), kas ,manuprāt, ir vērā ņemams +! Ar adminiem arī itkā nav domstarpības!

:thumbsup:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Argumenti xteam flagam, manlikas, diezgan shvaki un teamplay'u tas neietekmee tik buutiski. Esot beigtam tu tachu nerunaasi par to pashu raundu. Principaa, ja gribi biidiit kaut kaadu taktiku tad to vari izdariit kameer esi beigts( uzrakstiit ko gribi teikt, bet nepiespiest enter) un naakamaa raunda saakuma spied enter, ja komandaa ir kaads, kas potenciaali to vareetu izdariit tad arii paspees izlasiit. Vai arii pienkaarshi izmanto xpsay komandu!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ok, tad es negribu būt zils, bet šīs komandas! Jonathan, ļoti bieži tiek pārrunāts raunds, kas neizdevās vai kā vajag darīt! Piemēram, es saku rush tjomka. Ieskrienu tjomka, saku šas visus apžilbināšu un uztaisīšu -5, protams, nevienu mīnusu neuztaisu un nomirstu un aiz manis vel pāris čaļi nomirst, visi sāk nereali rēkt pa mikrafonu pa to ka nevienu nenošāvu, bet es tieku iemest specos un neko nedzirdu un klusumā gaidu kad pienāks nākamais raunds :/ Itkā jau nav bēda, bet tāds cs man ātri apnīk! Ā un vel man patīk mapes sākumā kādu spēlētāju kā mikado ( :D ), kurš netiek vēlamajā komandā un būdams dzīvs ielien tajā, pārmest atpakaļ! :muahaha:

Tak iepriekš viss bija norm, bija man nobindoti taustiņi ar vienu kuru tieku pārmest pie ct ar otru ts, neizmantoju savtīgiem nolūkiem, ja nu vienīgi mapes sākumā ielienu vēlamajā komandā, bet pēc tam kad ptb pārmet nelienu atpakaļ ar xteam, tikai tad, ja to var izdarīt ar m (burtu)

Good men parasti spēlēju vakaros un tādas mapes kā prodigy atbaida tautu. Pa dienu tieši mīlu uzlikt tādas mapes kā de_cpl_fire, de_cpl_strike, bet pa viņām reti kad sabalso! Un no def kartēm man patīk tikai dd2 un inferno, pārējās sucks! Citreiz pat serverī sāk nodirst, ja uzlieku voti uz italy_gign kaut arī tā man ir viena no favorīt mapēm!

Link to comment
Share on other sites

xteam galigi neparliecinaja. un.. Vai tik tu nebiji viens no tiem kursh tieshi izmantoja xteam savtigiem nolukiem, sviezhot sevi atpakalj uz iepriekshejo komandu kad tiek parmests ar ptb. Atvaino ja jaucu, paris men. atpakalj kad vel speleju, ieveroju barinju kuri visalaik ta dara, bet neatminos vai tur biji iepits ari tu :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

xteam galigi neparliecinaja. un.. Vai tik tu nebiji viens no tiem kursh tieshi izmantoja xteam savtigiem nolukiem, sviezhot sevi atpakalj uz iepriekshejo komandu kad tiek parmests ar ptb. Atvaino ja jaucu, paris men. atpakalj kad vel speleju, ieveroju barinju kuri visalaik ta dara, bet neatminos vai tur biji iepits ari tu :)

Tie bija paris frageri,es pat zinu kuri :) nGear viens no tiem :DD Vinsh vairs nespelee,var uz vinju vainu uzgruuzt :DD

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...