Jump to content
GIGN Forum

Garšo Alus?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ezis nav man nekāds draugs,bet wtf jonathan uz savu iestiepto pierīti liek ezim warnas pa labi pa kreisi? Abas 2vas warnas ir bezpontā... Man tas neko nemaina,bet biju domājis,ka jonathan`s nav no tiem kam pagarinot krānu aiziet širmis...Bet izradās biju kļūdījos, laltviešu alu būs laikam pārdzēries...

Man nav vnk ko teikt... Jūs man šķiet esat zaudējuši reālo dzīvi un jūs to CS pārāk galvā ņemat...Jonathan atrodi draudzeni, jo nēēsmu dzirdējis,ka tev tāda būtu...

P.s. Nevienam neko ned1ršu,bet ieteiktu nedaudz padomāt, ko tu dari...

P.p.s. Jonathan tomer cilvēcīgi arī māk raxtīt,prieks....

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

jareiz Tev uztic tiesības uz kāda no serveriem, tad vajag apdomīgāk viņu izmantot un nevajag sajusties kruti un izmantot viņas visādiem sūdiem, jo varbūt kādam tas neliekas tik jautri.

Eziic protams ākstās, pašam jautri, draugam Sašam arī jautri, bet citam tas traucē spēlēt.

pēctam vēl parāda attieksmi forumā un brinās, kad ir saņemts warn.

ja jau tomēr ir kāda sūdziba par Tevi, tad jau laikam tomēr viss nav kārtibā ar tavām izdarībam.

Edited by Kitlers
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Okej ja mēs paliekam pie principa noteikumi visiem vienādi,kapec piemēram viens otrs zilais admins,kad ienāk serveriii, poxujs vai kadam patiik vai nepatiik,bet saak uz savu galvu likt bindus, mainit rezultatus, likt spiidhack veidiigos šitus? Tas jau pox, tas ir pilnīgi tas pats kas ar eziiiii...Man netrauceee ne zilo izdariibas NE ezha izdariibas....Uzēdušies uz ezi,pilnīgi bezpontā...Un warnas OFF ezim...

Link to comment
Share on other sites

Okej ja mēs paliekam pie principa noteikumi visiem vienādi,kapec piemēram viens otrs zilais admins,kad ienāk serveriii, poxujs vai kadam patiik vai nepatiik,bet saak uz savu galvu likt bindus, mainit rezultatus, likt spiidhack veidiigos šitus? Tas jau pox, tas ir pilnīgi tas pats kas ar eziiiii...Man netrauceee ne zilo izdariibas NE ezha izdariibas....Uzēdušies uz ezi,pilnīgi bezpontā...Un warnas OFF ezim...

zilajiem ir savi noteikumi, mirstīgajiem savi!

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jelji bogu GooD MeN, Tu uzskati, ka xslap -32674528790 ir ok un nepis speeli nevienam kopaa? Par to, ka tas flags tiek nonjemts nost vinjsh uzdirsh veel te forumaa, par to arii sanjeema warnu, otra warna par spiitiigi tizlo topiku, kur vinjsh suudzeejaas par warnu, censhoties izliist uz kaut kaadiem jeeliem suudiem atkal. Zajebal, kas tur tik nesaprotams?

Link to comment
Share on other sites

Good Men, Eziic ir normāls paciks, noteikti arī dzīvē ar viņu var normāli pačillot pie alēna, bet viņa izdarības, dažreiz ,pārsniedz normu, tas tiešām spēj traucēt citiem spēlēt.

Kāpēc es neesmu redzējis, ka Tu, Miedzinjsh, Run-->,vai citi ūberi tā izmantotu savas tiesības ? - Jo jūs jūtat normu. Labi jā, varbūt dažiem ir jautri, bet ja tu būtu pretiniekos ? - nu tā patizlāk. Galvenais, man vēl šķērmīgāk ap dūšu metās tādēļ, ka viņš to dara tad, kad serverī nav citu adminu, mirstīgos jau var čakarēt, u know ye ?

Tas viens warns pelnīts, manās acīs, otrs gan nepārāk, bet tā ir attieksme kuru viņš izrāda foruma, tāpat ir arī spēlē.

Link to comment
Share on other sites

ēēē, es Jūsu postus nelasīju, bet teikšu īsi - atslābiniet rumpi, te taču ir tikai interneta komūna -_-

Kas tās par trulām sūdzībām pēdējā laikā? Kāpēc tāda EREkcija uz šīm sūdzībām? Atslābiniet rumpi, ievelciet dziļu elpu un ejiet pabaudīt vasaru ;)

Link to comment
Share on other sites

Man tas neko nemaina,bet biju domājis,ka jonathan`s nav no tiem kam pagarinot krānu aiziet širmis...

Pamatosi?

Man nav vnk ko teikt... Jūs man šķiet esat zaudējuši reālo dzīvi un jūs to CS pārāk galvā ņemat...

Pagaidi, tu domaa, ka tas, ka ciema nazhu bandai ir cs piebesiijis un vinji tapeec var serverii troljot un trauceet citiem speeleetaajiem? Es piemeeram buutu dusmiigs, ja shaads cirks notiktu serverii, kur es izshauju visas patronas pa pretinieku, bet vinjsh nekriit. Te driizaak izskataas, ka juus nedomaajat par citiem speelaataajiem, kuri ienaakushi serverii normaali uzshaut. Un kaa tas ir cs paaraak galvaa njemat? Ja atljaushu vienam nekorekti izmantot savu staavokli tad cits admins to redzeedams iedomaasies, "a kapeec es nevareetu?"! Un kas tad notiktu serverii? Teiksim 10 admini dienaa ienaak serverii, katrs uzliek uuberslapu un taisa -10 katraa raundaa, forshi? Peec tavaam domaam jau laikam. Cilveekiem taada daba, palaisties ja vinjus netur grozhos, taka man nav jadomaa vieniigi par juusu jautriibu serverii, bet arii par cilveekiem, kas grib speeleet cs'u taa, kaa vinjsh ir domaats speeleet!

Jonathan atrodi draudzeni, jo nēēsmu dzirdējis,ka tev tāda būtu...

Nu jaa, jo tu jau buutu pirmais cilveeks, kam es to pazinjotu un prasiitu padomus ko dariit ar meiteni gultaa! :slap:

P.s. Nevienam neko ned1ršu,bet ieteiktu nedaudz padomāt, ko tu dari...

Varbuut pa priekshu ir pasham japadomaa pirms ieteikt kaadam citam padomaat? :unsure:

Ezha style palags!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lab i ko te daudz njemties...Lidz ko topics ir atverts par ezha izdariibaam, tiek pieversta pastiprinata uzmaniba,bet kad iet runa par citu sudzibaam,tiek pievertas acis...Aij lab, ko te njemties..Tapat viens otru mes ignorejam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu atkarīgs kā uz to skatās.

Piemēram, man šķiet, ka Donts ir izteikts garastāvokļa cilvēks. Ja sūdīgs garīgais, tad viņš regulāri izkikos savus komandas biedrus ar iemeslu - lox. un šīs situācijas tik tiešām ir dažādas - gan pamatotas, gan ļoti nepamatotas.

tāpat ir bijuši citi prikoli, kas man tik tiešām šķiet forši (piemēram, kad visi ir tikai ar nažiem + lido, vai arī tikai deagl...) manuprāt, tas tikai piesaista tautu nevis atgrūž, jo ir 101 serveris, kurā var spēlēt "standarta mapes un standarta veidā", bet gign var gadīties arī kāda jautrība.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nu atkarīgs kā uz to skatās.

Piemēram, man šķiet, ka Donts ir izteikts garastāvokļa cilvēks. Ja sūdīgs garīgais, tad viņš regulāri izkikos savus komandas biedrus ar iemeslu - lox. un šīs situācijas tik tiešām ir dažādas - gan pamatotas, gan ļoti nepamatotas.

tāpat ir bijuši citi prikoli, kas man tik tiešām šķiet forši (piemēram, kad visi ir tikai ar nažiem + lido, vai arī tikai deagl...) manuprāt, tas tikai piesaista tautu nevis atgrūž, jo ir 101 serveris, kurā var spēlēt "standarta mapes un standarta veidā", bet gign var gadīties arī kāda jautrība.

hmm, tad kāpēc par to nav bijusi neviena sūdzība?

es gan uzskatu, ka gigns ir viens no retajiem serveriem, kur var normāli uzspēlēt standarta mapes standarta viedā. ir tik daudz visādu debīlu modu, ka pat bail sametās. jautrību var vienmēr pret botiem savā serverī taisīt, bet ne gignā.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...