Jump to content
GIGN Forum

IDIOTS un "COLE" - sinoniimi ...


KyMiNs
 Share

Recommended Posts

Speeleeju cs.gign.lv un Nuke palieku peedeejais pret paaris CT un klusaam eju no maajas (kur trepes uz leju ir) uz otras maajas pusi kur bumba meetaajaas un laiks veel ir ~1:30 un dabonu paaris SLAPus no IDIOTA (tb COLE(turpmaakajaa textaa IDIOTS)) tad kad es klusaam lienu pa trepeem, IDIOTS atkal mani SLAP un visa mana klusaa liishana ir beztolka - izliidu vienu novaaca kas bumbu sedza a otrs mani .

tad prasu IDIOTAM vai vinjam vis kaartiibaa ar smadzeneem un man BAN

Link to comment
Share on other sites

Ja ta ir taisniiba,tad es domaaju shamam tiesiibas buutu nost jaannem smiliez.de_2428.gif .kexam naf ko dariit -paslapo smile.gif ,lai interesantaak! smile.gif

P.S kaut gan ljoti iespeejams ,ka tam bija veel kaads iemesls . . .

Link to comment
Share on other sites

NETICU !!!! COLE normaals dzhex !!!! admins ljoooti laps !!! un to ko tu tur muldi ir pilniigas muljkjiiibas !

Blazterz un ko tu vienmeer visur piesienies visiem !!!!

tas saucamais kritizeetajs

Nu nez nez, COLE moska ir norm bet nu Kyms dirst polube neietu... taksh to gan jau ka ta ari vinjs ir izdarijis huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmzz, idiots, saki...

Ja visa komanda godiigi uztaisa rush, bet tu nogaidi kameer visa komanda kriit, un tikai tad tu ej "lasiit fragus" ("pusdziivos" CT), sorry, domaaju ka taa ir visparastaakaa fragoshana, kuru es neatbalstu.

Kaa jau esmu teicis ieprieksh, CS ir komandas speele nevis vientuljo "killeru" shuuteris, un taadeelj shajaa gadiijumaa es it nemaz nejuutos vainiigs.

Bet, ja tu par kaut ko neesi apmierinaats, tas nedod tev tiesiibas lamaaties (motd 3. punkts), jeb kaadam uzstaadiit diagnozi gariigaa slimiibaa (iznjemot gadiijumu, ja tu esi aarsts-psihiatrs), vai arii kaadaa citaadaa veidaa aizskart kaadu personiigi (shajaa gadiijumaa mani), par ko tev arii bija tempban.

Veel kaadi jautaajumi?

To vbyuer: Mani slaposhana, slyoshana neuzbudina, man patiik interesanti paspeeleet CS, un tici man, kad man paliek garlaiciigi, man ir labaaki veidi kaa "garlaikoties".

Link to comment
Share on other sites

vo vo... ja tu buutu normaali uzrakstiijis suudziibu un pastaastiijis COLE-m ka vot tur taa un taa bija, tipa tev tur taada ideja bija... blablabla - vaardu sakot normaali runaajis.... tad arii kaads tevii buutu ieklausijies. Pagaidaam drst.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...