Jump to content
GIGN Forum

Run-->


Chu
 Share

Recommended Posts

Nav nejausmas, par ko man uzlika banu.

http://www.gign.lv/ban/88579

Atsāku spēlēt gignā ar pirms 2 dienām... Bana iemesls it kā ir aktīvs bans, bet neesmu dabūjis banu gignā jau 7 gadus, par to jūs varat pārliecināties paskatoties, ka mans IP nekad nav ticis banots GiGn.

| BANA ID: 88579

| ADMINS: Run--->

| NOBANOTAIS NIKS: Chu

| NOBANOTAA IP: 46.109.198.29

| IEMESLS: aktivs bans

| UZLIKTS: 10.07.2011 15:06

| Uzlikts pirms 6 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/88579

weekly-cs.gign.lv-1107101439-de_dust2.zip

Edited by Chu
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka mana IP nepastāv 7 gadus. Ja nemaldos, tad ši pastāv 1 gadu. Un GiGnā 12mēnešu laikā esmu iegriezies pirmo reizi aizvakar, ja atmiņa neviļ, tādēļ vēlētos dabūt UNBAN, lai varu reģistrēt nicku un bliezt tālāk.

Edited by Chu
Link to comment
Share on other sites

NOBANOTAIS NIKS: Chu

IEMESLS: aktivs bans

...daudz aktivu banu uz nicka chupiic...

Tāds sakars. :) Man niks beidzas ar 'iic', šķiet, ka arī esmu pelnījis perm banu.

Edited by eziic
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tāds sakars. :) Man niks beidzas ar 'iic', šķiet, ka arī esmu pelnījis perm banu.

Sasmīdināji... Gaidu unban anyway. :/ Gribās paprikolēties ar nazi << eziit. :D

Link to comment
Share on other sites

Kas man ir jādara? Jānopērk tas nick regs? varu to izdarīt, bet bez nick registra nedabūšu unban? :o Editošu, kad nopirkšu.

EDIT: Reģistrēts.

EDIT2: Kā, lai uzzinu paroli nickam? :D

Edited by Chu
Link to comment
Share on other sites

Eziit, lai jau ir... Cilvēkiem vajag naudiņu... Neesmu skops, varu padalīties. :) Tāpat domāju iekāpt CS jūriņā, atkal, un gribu iejusties komunā, ja tas prasa pāris latiņus noziedot, esmu priecīgs to darīt. :)

P.S. Waiting for unban! :)

Edited by Chu
Link to comment
Share on other sites

tatad tas nebija tirs xceck, loti nepatika ka spele ar awp un izskatijas ka ir wh vai monitoring, + xceck.

speciali sekoju lidzi.ja atzistu iemesls nebija konkrets un pilnigs un tas ir akmentins mana darzina.

bet demo bija redzams ka neka tada nav, ka tomer pretinieku var pamanit, milimetri uz mirkli redzami bet tomer, kaut tiesi sekojot lidzi to nemaniju roundos ar awp.

butiba ja butu tikai xceck nebutu banojis un ja xceck nebutu butu ilgak sekojis lidz.

bans nepamatos.

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

butiba ja butu tikai xceck nebutu banojis un ja xceck nebutu butu ilgak sekojis lidz.

bans nepamatos.

Vēlreiz atkārtoju - xchecka nebija. Pats ar šo seju pāris dienas kopā spēlēju serverī un viņam xcheckā nekad nekas nav bijis uzrādīts. Banu atļāvos noņemt, jo neviens joprojām to nebija izdarījis. Jauku vakaru.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...