Jump to content
GIGN Forum

Horror Muvijs


emys
 Share

Recommended Posts

iesakiet lūdzu vnk kapitālu, bīstamu, biksēs mīžamu šausmeni, dokumentālu filmu.

pie dirsas, tā lai ir ko baidīties. :D

uzreiz sorry par nepareizo sadaļu, bet diezgan ātri vajadzētu filmu novilkt un spama sadaļa uz šo brīdi ir nereāli fiksa, episka.

thanks guys

Link to comment
Share on other sites

Šķiet vispār pēdējā laikā ir iznākuši maz labu horror gabalu. Pēdējais ko es skatījoss un iesaku bija "1408". Tā gan 07 gada filma :lalala:.

PS.

Atcerējos agrāk (ļoti sen) bija tāds šausmu gabals, kur klauni vai kas viņi tādi bija uzbruka cilvēkiem. Karoč iesaldēja viņus, vai iepakoja, hvz tādā kā boksa maisā(nemāku raksturot). Isāk sakot, viņi no tiem maisiem sūca asinis, bet tie nebija vampīri. Riktīgi veca filma, nekādīgi nevaru atcerēties nosaukumu. Anybody knows this movie??

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Drag me to hell bija laba. Sākums bija foršs, bet pēc tam ar to gara izdzīšanu nelikās nekas foršs.

The mirrors iespaidīgi skati, bet paša filma ļoti garlaicīga.

Es nezinu kāpēc, bet man personīgi patka One missed call. Katrā ziņā no šīm 3 filmām iesaku tev the mirrors.

Link to comment
Share on other sites

tā 1408 īstenībā ir tā, ko es meklēju ilgi, bet ne sūda nevarēju atcerēties. šī būs šī vakara filma laikam.

pārējās ir +/- redzētas, blēras raganai ekšens uz beigām tik, spoguļi un etc shiti tādi.

bet anyway, paldies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...