Jump to content
GIGN Forum

Tf2 For Free.


Noyd
 Share

Recommended Posts

tf2 slots uz niku nestrādās kā nākas... es paskatīšos ko var darīt lietas labā, bet neko nesolu. Problēma ir iekš tā, ka konekcijas brīdī es neredzu uzstādītu setinfo... es saņemu tikai niku un stīma ID. Tāpēc slots korekti pašlaik darbojas tikai uz stīma ID.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yo, kāds nevar izpalīdzēt ar to fps konfigu, itkā mēģināju uzlikt, bet ne reizi laikam nav sanāci un ir tādi nelieli lagi, + rezolūciju arī nomainīt nevaru. Ā un vēl varētu palūgt iedot launch optionus :)

Link to comment
Share on other sites

Yo, kāds nevar izpalīdzēt ar to fps konfigu, itkā mēģināju uzlikt, bet ne reizi laikam nav sanāci un ir tādi nelieli lagi, + rezolūciju arī nomainīt nevaru. Ā un vēl varētu palūgt iedot launch optionus :)

taja pasa cfg sakuma jabut launch options

Link to comment
Share on other sites

jā, labi, ka iekopēji, jo no galvenās lapas visi jaunumi pazūd pēc 10h.

Uzmet aci cikos es iekopeeeju un cikos tapa jaunums!!! Yoooo... <_<

su1cide tu man vari to failu atsuuti un siiki izstaastit kur vinju jakopee? Jo es neatrodu tf2 mapi kur butu cfg

Link to comment
Share on other sites

Uzmet aci cikos es iekopeeeju un cikos tapa jaunums!!! Yoooo... <_<

su1cide tu man vari to failu atsuuti un siiki izstaastit kur vinju jakopee? Jo es neatrodu tf2 mapi kur butu cfg

Skaties attiecīgi...

E:\Steam\steamapps\generalprokurors\team fortress 2\tf\cfg

Un te iekšā arī ir config fails...

Link to comment
Share on other sites

Skaties attiecīgi...

E:\Steam\steamapps\generalprokurors\team fortress 2\tf\cfg

Un te iekšā arī ir config fails...

Ljoti labi un tagad man vajag lai kaads man iedod veselu cfg failu, kuru man ir japarkopeee... Vnk notepadaa iekopeetu, lai varu vnk parkopet abus cfg , pec tam nomainu savu niku, rezoluciju, ctrl un kapaat...

P.s. Paldies jau par atrashanas vietas noradiishanu!

P.p.s. It kaa gribeeju vakar ieiet arzemju serveros bet visur pings paar pa 150 ... gign viss labakais pings bija...Bet te jau tikt iekshaa bus faking gruuti..

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Parbazti vai neparbazti, fakts ur tads, ka bitter old veti raud serveros, jo ir pilns ar f2p nūbikiem.

Vakar ari speleju GIGN, teamplay nebija pilnigi nekāda. :/ Domaju, ka tapec, ka GIGN tauta ambāļi - iegaju citā serverī. Tur tik dzirdu pazistamus ilgadejus speletajus rage'ojam pa MIC. :lol:

Gruti nakamie paris menesi bus, lidz jaunie sapratis, ka Īstam TF2 speletajam bauda rodas no sadarbosanos ar savu komandu, nevis ciparam pie nikneima.

Link to comment
Share on other sites

Parbazti vai neparbazti, fakts ur tads, ka bitter old veti raud serveros, jo ir pilns ar f2p nūbikiem.

Vakar ari speleju GIGN, teamplay nebija pilnigi nekāda. :/ Domaju, ka tapec, ka GIGN tauta ambāļi - iegaju citā serverī. Tur tik dzirdu pazistamus ilgadejus speletajus rage'ojam pa MIC. :lol:

Gruti nakamie paris menesi bus, lidz jaunie sapratis, ka Īstam TF2 speletajam bauda rodas no sadarbosanos ar savu komandu, nevis ciparam pie nikneima.

Fake and gay! Ja es neesmu pirmajā vietā ar vismaz 150 punktiem mapes beigās, tad es nolamāšu visu, kas pagadās ceļā. FRAGS ARE EVERYTHING! Bet, ja nopietni, tad šāds sprādziens TFam bija visnotaļ negaidīts. Tā kā pub serveros valda botjāras, tad pēc kāda mēneša vai diviem vajadzētu tā kā notikt tādam dabīgam atsijāšanas procesam. Daļa pazudīs, daļa pacelsies uz lobijiem, pugiem un skrimiemun pārējie paliks kā pelēkā masa pubā, ko redzi katru dienu ( okej, GIGNā tikai pēdējo pāris dienu laikā :D ). Tad balansam, starp newcomeriem, pelēko massu ( prot šaut un capot punktus ) un ilglaicīgiem spēlētājiem, vajadzētu būt daudz vienlīdzīgākam kā šobrīd.

Link to comment
Share on other sites

besī, ka nav brīva laika uzspēlēt <_<

varētu būt fucking jautri būt pārī ar mediku (pats arī mediks) un tos botus durt nost ar ubersaw. Pirms updeita ja to darīja, tad vienmēr atrodas 3 pyro pretinieku komandā, kas zin vairāk par W un fire button turēšanu

Link to comment
Share on other sites

Ir jūtams, ka var tagad mierīgi ieskriet ar spiegu neredzamu un tevi pat nemeiģinās šaut vai kontrol šāvienus, nu vissmaz tā vakar bija ar katru otro. Bet iepriekš, ja tu ieskrien kādā, tad viss pretinieku teams sāk tevi gankot.

Link to comment
Share on other sites

connect tf2.gign.lv un jūs lidojat. Tad disconnect un atkal connect un jūs atkal lidojat. I just love it! Tā var diezgan ātri nokaitināt kādu censoni :whistling:

Neteiksim, ka es tā kā tā darītu, bet vakar aptuveni 15 reizes čalis bija serverī uz minūti vai mazāk un tad kāds slotainis viņa vietu aizņēma :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...