Jump to content
GIGN Forum

Meklēju 2 Filmas


kept
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Kāds man varētu lūdzu ieteikt kādu filmu, kur ir redzamas ielu sacīkstes. Būtu vēlams, ar ne pārak daudziem efektiem, tādi tīri skati..kur notiek sacīkstes un šad tad pa kādai avārijai..

un otru, filmu via kādu klipu, kur mazs bērns, zīdainis, spēlējas ar rotaļu mašīnītēm..

Itkā man pašam jau ir idejas, bet varbūt kāds ieteiks ko labāku.. Paldies. :)

Link to comment
Share on other sites

Šitās sacīkstes powno -

^_^

Neatceros visu sižetu, paskat youtubē gan jau ir vēl kādi video, veca filma tak :)

Pats neesmu sacīkšu filmu cienītājs... zinu tikai 2 Fast 2 Furious un nozust 60 sekundēs...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Tur visu filmu tikai ar formulu dragā?

edit: Man būtu ļoti svarīgi atrast filmu, kur zīdainis/mazs bērns spēlējas ar mašīnītēm... Man nede tie youtubes mājas video.. Varbūt, ja kāds ir skatījies filmu, kur ir bijis neliels fragments (ideālākajā variantā vismaz 1 minūti..kur mazs bērns spēlējas ar mašīnītēm, braukā, dauza utt.. Būtu labi, ja padalītos ar filmas nosuakumiem.. :)

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

bump

Varbūt kādam citam ir kāda ideja, par filmu kur zīdainis/mazs bērns rotaļājās ar rotaļu mašīnītēm? 0:30-1:00 min garš fragments.. :)

Tev ir fetišs uz zīdaiņiem, kas spēlējas ar mašīnītēm ? : D :D Tu nepateici, kam tev to vajag, tāpēc man tas likās dīvani :D

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Nav man fetišs. Skolā, galadarbam. Montēju video, kurā centos panākt kontrastu un brutalitāti starp mazu bērnu ar rotaļu mašinītēm un lielus netīrus večus, kuri drifto, svilina riepas, sitās nost utt.

Var slēgt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...