Jump to content
GIGN Forum

Anglija


Teufel
 Share

Recommended Posts

Kaa dabuut pikji no Anglijas? Kaa vinju apshmaukt ar kaut kaadaam apdroshinaashanaam, krediitiem? Kaadas te vispaar varkas? Varbuut kaut kur var pieteikties par killeru un shaut nost par naudu tos poljus? Tie jau te takaa skudras pilns puuznis.

Man vienalga es kaut vai varu buut 10 melnajos sarakstos Anglijaa, ir kaadi veidi kaa te kko apshmaukt? :)

Link to comment
Share on other sites

Vot, nomirsti. Tādus, kā Tevi vajadzētu nošaut.. Tāpēc jau Angļiem ir slikts iespaids par mums, jo sabrauc tādi, kā Tu, izkrāpj lielo piķi, un aizbrauc atpakaļ uz Latviju. Besī slinkie cilvēki, kas savu dirsu nevar pacelt no datora krēsla. Pēc šī raksta, Tu pats neesi labāks par poli. Pašu Tevi vajadzētu nošaut.

Link to comment
Share on other sites

Kaa dabuut pikji no Anglijas? Kaa vinju apshmaukt ar kaut kaadaam apdroshinaashanaam, krediitiem? Kaadas te vispaar varkas? Varbuut kaut kur var pieteikties par killeru un shaut nost par naudu tos poljus? Tie jau te takaa skudras pilns puuznis.

Man vienalga es kaut vai varu buut 10 melnajos sarakstos Anglijaa, ir kaadi veidi kaa te kko apshmaukt? :)

Ja neesi nodzivojis vismaz 2-3gadus anglija kko jedzigu tu vari aizmirst kad dabusi, labakaja gadijuma vari apsmaukt uz tehniku :)), bet kopuma tev ir debilas domas galvaa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...