Jump to content
GIGN Forum

Pats Tēmē . . ..


Launis
 Share

Recommended Posts

No rīta iegāju cs . .. domaaju apspleeesu saakumaa viss bija kaaa parasti! a peectam kad es uz kaadu shaavu vins pats biezhi ieteemee aatri HS un nosauj!

što za figņu? no malas izskataaas peec AIM , bet neesmu chiitus lietojis jau vairaakus gadus . . . . paarinstaleeju cs a bet tikuntaa taa pati vaina. . .. .

Link to comment
Share on other sites

iemeklee googleee aimbotu... vajadzētu palīdzēt. tikai atceries ieskatīties, vai admini nespēlē, tad labāk vai nu sēdi, vai ej ārā, vai slēdz aimbotu ārā...

vēl, lai tevi nepārsteidz nesagatavotu - uzliec arī wall hack, tad vienmēr būsi lietas kursā.

gl&hf wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nja, tavu roku (tad kad tu spelee cs, nepaarpoti mani) vada kaut kaads augstaaks speeks. esmu dzirdeejis par shaadiem unikaaliem gadiijumiem. shie cilveeki ir taa sauktie "izredzeetie". viniem ir daudz lielaaks izredzes sasniegt panaakumus shajaa lucinjaa (counter strike spelee). iesaku pamest maciibas, darbu, gimeni, nosleegties dziljaa vientuliibaa un visu dienu "zadrachivatj" (nepaarpoti mani, tas noziimee treneet aimu, nu precizitaati). tu, varbuut, buusi 1mais latvietis, kas speelee lielu lomu taados cs grandos kaa SK.swe, NiP, NoA, 3D, compLexity (sho sarakstu vareetu turpinaat ilgi, bet man nav laika).

turies vecais, es arii buutu paarsteigts aklaajot sho talantu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

psc !! sspele ar aim ! zin ka ir aim !!! pats apgalvo ka nav aim bet taa ir kaukaada hiunja BET tai pashaa beriifidii visu dienu tik mo4ii biggrin.gif

kad skattaaties demo 4itersdespe !!! tad pieversiet uzmaniibu chatam un palyers eeU laiakm jautaa despim te uz servera darbojas taa fishka !!! smile.gif tas jau man lieka par kautko padomaa t:)) naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

nja, tavu roku (tad kad tu spelee cs, nepaarpoti mani) vada kaut kaads augstaaks speeks. esmu dzirdeejis par shaadiem unikaaliem gadiijumiem. shie cilveeki ir taa sauktie "izredzeetie". viniem ir daudz lielaaks izredzes sasniegt panaakumus shajaa lucinjaa (counter strike spelee). iesaku pamest maciibas, darbu, gimeni, nosleegties dziljaa vientuliibaa un visu dienu "zadrachivatj" (nepaarpoti mani, tas noziimee treneet aimu, nu precizitaati). tu, varbuut, buusi 1mais latvietis, kas speelee lielu lomu taados cs grandos kaa SK.swe, NiP, NoA, 3D, compLexity (sho sarakstu vareetu turpinaat ilgi, bet man nav laika).

turies vecais, es arii buutu paarsteigts aklaajot sho talantu smile.gif

SK.swe?? Vins caur steamu speleeja ar man i vienaa serverii..... smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...