Jump to content
GIGN Forum

Tumbas Vai Kas Tas Tāds


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

ar šo būs stipri par maz..

Ne vella. Principā pietiek, lai tracinātu kaimiņus ar basiem/mūziku, jo dzīvokļos ar skaņas izolāciju ir tā kā ir, ja traucē kaimiņa klavierspēle.

Link to comment
Share on other sites

veiksmi :10cm: <

Un kāds ir Tavs risinājums tad šādai situācijai, ja dzīvo dzīvoklī, bet vēlies paklausīties mūziku tā, lai traucē kaimiņiem, bet pašam galva pušu neplīst? Es arī varu iemest mašīnā LEM komplektu, klausīties tā ka riepas skrūvējas no basiem nost, tikai stipri šaubos, ka pašam būs komfortabli. Līdzīgi ir ar dzīvokli, var klausīties tā, ka akvārijā ir vētra, grāmatas no plauktiem krīt un pašam vēl galva sāp, bet vai ir jēga no tā? Stipri šaubos, ka viņš plāno taisīt dzīvoklī tādu troksni, ka pašam nervi netur, turpretim vēl riskēt ar kaut kādu administratīvā pārkāpuma protokolu par sabiedriskā miera un kārtības traucēšanu, jo tas, ka nav nakts, nenozīmē, ka drīkst klausīties mūziku tā, ka mājai jumtu nes nost. Visam ir kaut kādas robežas, kuras Tu, acīmredzot, neievērotu, ja Tev būtu radusies šāda situācija.

Redzi, katrai telpai tomēr ir kaut kas savs, lai būtu atbilstoša skaņas kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

cik nopratu tad vins grib pakrist uz nerviem kaiminiem

no 2x radiotehnikas 90niecem nevar sapet galva vai no plauktiem gazties gramatas bet prieks sevis patikamai muzikas klausisanai vai kaiminu ribinasanai kas ir aiz sienas/virs griestiem/zem gridas der un ir izdevigs variants..

tikpat labi vins pats var saukt policiju par to ka spele klavieres vai aiziet pa purnu sadot

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Tad rodas jautājums, par to vai esi strādājis/klausījies 90nieces caur normālu pastūzi? Jo mazā telpā [piemēram, dzīvokļa istaba] var uztaisīt lielu troksni, bet pašam no tā nekāda prieka. Protams var klausīties arī svētā klusumā vai normālos decibelos, bet tad tas jau ir "waste of money/space], jo nezinu Tavus kritērijus šādu lietu izvēlei, bet es diez gan nopietni piedomāju pie tā cik, kas aizņem vietu, cik, ko man vajag. Stipri šaubos, ka normāli cilvēki ņem deviņdesmitnieces, lai neizmantotu to jaudu pilnvērtīgi, turklāt vēl vietu daudz aizņem, ja var iztikt ar to pašu Teddy norādīto Logitech.

Tas, ko vēlējos pateikt, ir, ka katrai situācijai ir savas vajadzības. Turklāt, kā tad Tu izproti to vēlēšanos krist uz nerviem kaimiņiem? Apraksti, kā rīkotos Tu.

Link to comment
Share on other sites

Tad rodas jautājums, par to vai esi strādājis/klausījies 90nieces caur normālu pastūzi? Jo mazā telpā [piemēram, dzīvokļa istaba] var uztaisīt lielu troksni, bet pašam no tā nekāda prieka. Protams var klausīties arī svētā klusumā vai normālos decibelos, bet tad tas jau ir "waste of money/space], jo nezinu Tavus kritērijus šādu lietu izvēlei, bet es diez gan nopietni piedomāju pie tā cik, kas aizņem vietu, cik, ko man vajag. Stipri šaubos, ka normāli cilvēki ņem deviņdesmitnieces, lai neizmantotu to jaudu pilnvērtīgi, turklāt vēl vietu daudz aizņem, ja var iztikt ar to pašu Teddy norādīto Logitech.

Tas, ko vēlējos pateikt, ir, ka katrai situācijai ir savas vajadzības. Turklāt, kā tad Tu izproti to vēlēšanos krist uz nerviem kaimiņiem? Apraksti, kā rīkotos Tu.

ar to pašu hardstyle mūziku, jo dažreiz sanāk to darīt

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

ar radiotehnikas 90iecem + pastiprinataju RenkForce riib visa maaja nahren:D

protams, tāpat zinu ka x-540 5.1 būs stipri par maz pēc parametriem.. + viņš ir domāts priekš filmām nevis boldotas basu skaņas - mūzikas

par mazu štellīti es sauktu z623 jo viņu pašu vienu ieslēdzot minimāli griesti džinkst,istabās grīda vibrē un sienas + džinkst plaukti

bet no viņa viena, tas ļoti maz ietekmējas uz kaimiņiem

kautgan ir sūdzējušies ka visi griesti šausmīgi dūcot

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...