Jump to content
GIGN Forum

Cyr


bandis
 Share

Recommended Posts

Dēls, iemācies rakstīt. Un iemācies rakstīt bez apvainojumiem. Nepazīstu bandi ne virtuāli, ne personīgi, vienkārši skatos uz konkrēto situāciju, kurā jums joprojām ir grūtības atrast īsto vainīgo personu un atzīt savu kļūdu. Pēc tavas loģikas - ja es piecreiz veikalā nozogu saldējumu, tad katru nākamo reizi, kad saldējums no veikala būs pazudis, policija uzreiz brauks ciemos vainot mani. Hah.

Patīkami atrast te forumā kādu domājošu cilvēku. Tur jau tā lieta, ka daudzi admini virzās savu principu un aizspriedumu vadīti, respektīvi izmanto acc savtīgos nolūkos. Reāli kāds cits varētu lamāties 3 kāršiem vārdiem un admins to neredzētu, pietiek man kaut ko pateikt un lūk rezultāts.

+1 L-beast.

bandis ir ari viens no individiem, kursh bugo un nesaprot pashsaprotamas lietas.

Un ICE ! Visi labi zin, ka ORK he nevar un ja ari tomer izmet, tad pec pirma xsay pielietoshanas nomaina rasi vai ari vnk nemet granatas. DONE !

bandis, par cik tu tikai provocee un esi samera jauns @ war3, tev shis lietas laikam neaiziet.

Vēl kādam adminam nepatika ka nemanija humanu un nomira, viņu arī buus jāslejo un tad jābano. Lūdzu neizdomā jaunus noteikumus, un ja nepatīk nespēlē war3.

To 'iemācies rakstīt' rakstīju, jo čomam bija problēmas ar mana nika pareizrakstību. Par komatiem nezinu, šķiet, ka viss ok.

Manā piemērā bija domāts, ka sestajā reizē es veikalā nebūšu bijis, bet pie manis vienalga atbrauks. Lasīt - bandis šoreiz nav pelnījis šo banu, bet tā kā viņš te dažiem nepatīk dēļ kaut kādām pagātnes izdarībām un lokālajiem kašķiem, tiek uztaisīts par vainīgo un neviens pat necenšas pierādīt pretējo.

Nav jēgas skaidrot te kaut ko cilvēkiem ar taisno domāšanu, te ir princips skaldi un valdi. Katram sava taisnība un nedod Dievs kāds pateiks savas domas vai uzdos pretjautājumu, bans un nahrenizēts.

Pats CyR neuzskata par vajadzīgu ienākt forumā un ierakstīt 2 rindiņas, kas tik loti viņu aizskāra ka uzlika tik lielu banu. Tā jau ir attieksme.

Link to comment
Share on other sites

Bandi tev iedod pa pakausi vai kā!? Sen visiem ir zināms un 100x pateikts, ka bugot nevar un ice pa augšu skraidīt nevar. Tu to atkārto atkal un atkal. Pēc tam, kad tev aizrāda tu lecies, aizvaino māti, meitu, tēvu un visu pārējo famīliju(neatceros jau kuru tieši ģimenes locekli) un pēc tam brīnies par sekām!? Kā jau teicu... tev laikam vajag iedot ar sūdainu mietu pa kupolu un tad skatīties... vai tev smadzene tika iebīdīta attiecīga vietā vai tomēr vēl joprojām atrodas ne tajā polā.

padod alu - vēlreiz saku. Bandis ir pats aizsācis savu ceļu šeit. Neviens viņam pēkšņi no zila gaisa neklūp virsū. Neviens viņu nezākā. Neviens no zila gaisa viņa māti neaizvaino. Viņš attieksmi pret sevi ir izpelnijies pats un tikai pats. Neviens viņam nelika lekties, kur nevajag. Bāzt savu degunu, kur nevajag un lekt katram adminam augumā, kur nevajag. Viņš un tikai viņš ir izracis savu bedri šeit no kuras izskatās cītīgi grib tik laukā ar puņķiem un asarām, bet tā tās lietas nedarās un dabūn pretreakciju. Par ko atkal tālāk raud. Beigu beigās viņš būs pieraudājis visus virtuves traukus ar gaužām asarām, bet jēgas no tā nebūs ne gramma.

Link to comment
Share on other sites

Bandi tev iedod pa pakausi vai kā!? Sen visiem ir zināms un 100x pateikts, ka bugot nevar un ice pa augšu skraidīt nevar. Tu to atkārto atkal un atkal. Pēc tam, kad tev aizrāda tu lecies, aizvaino māti, meitu, tēvu un visu pārējo famīliju(neatceros jau kuru tieši ģimenes locekli) un pēc tam brīnies par sekām!? Kā jau teicu... tev laikam vajag iedot ar sūdainu mietu pa kupolu un tad skatīties... vai tev smadzene tika iebīdīta attiecīga vietā vai tomēr vēl joprojām atrodas ne tajā polā.

padod alu - vēlreiz saku. Bandis ir pats aizsācis savu ceļu šeit. Neviens viņam pēkšņi no zila gaisa neklūp virsū. Neviens viņu nezākā. Neviens no zila gaisa viņa māti neaizvaino. Viņš attieksmi pret sevi ir izpelnijies pats un tikai pats. Neviens viņam nelika lekties, kur nevajag. Bāzt savu degunu, kur nevajag un lekt katram adminam augumā, kur nevajag. Viņš un tikai viņš ir izracis savu bedri šeit no kuras izskatās cītīgi grib tik laukā ar puņķiem un asarām, bet tā tās lietas nedarās un dabūn pretreakciju. Par ko atkal tālāk raud. Beigu beigās viņš būs pieraudājis visus virtuves traukus ar gaužām asarām, bet jēgas no tā nebūs ne gramma.

Tev gadijumā pasakas nevajadzētu sākt rakstīt? tevī ir apslēpts talants! Fantāzija tev labi strādā, bet tici man, savas trulās fantāzijas, jūtu savilnojumus un slima suņa murgus te neviens nevelas lasīt. Paldies ka centies. Iztiks te bez tevis. Reāli gaidu CyR komentu un kāda neitrālā rec grupas vai main admina viedokli un spriedumu.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Nu vot atkal tu dod vaļā veco dziesmu. Tu bez manis savā ziņā iztikt nevari, jo attiecīgi esmu admins uz gigna un uzturos war3 serverī, ja spēlēju cs. Un spēlētāji, kas tur uzturas ar tiek ievēroti. Par tevīm iespaids ir izveidojies pietiekami skaidrs. Man uz tevis ir galīgi nošpļauties. Man nav ne reakcijas ne emociju attiecībā uz tevis. Es izsaku savu viedokli par to, ka tu esi pelnijis, kur šobrīd atrodies. Thats all.

Link to comment
Share on other sites

bandi, palasi manus postus augstaak un redzesi ,ka es foruma ienaaku un ja tu gribi zinat ,kas man tiesi nepatika, tad izlasi manu pirms peedeejo postu + es pastijos to demku, normaali tu map bug lietoji, taa kaa nemegini te no sevis uztaisit mocekli

<c>CyR aka bzK^

p.s riit vakara atnaksu no darba, ja bans nebus nonemts, pats nonemsu, jo buusi jau 2vas dienas nosedejis ar vinu, gan jau buus pieticis laiks pardomat kko...

Link to comment
Share on other sites

bandi, palasi manus postus augstaak un redzesi ,ka es foruma ienaaku un ja tu gribi zinat ,kas man tiesi nepatika, tad izlasi manu pirms peedeejo postu + es pastijos to demku, normaali tu map bug lietoji, taa kaa nemegini te no sevis uztaisit mocekli

<c>CyR aka bzK^

p.s riit vakara atnaksu no darba, ja bans nebus nonemts, pats nonemsu, jo buusi jau 2vas dienas nosedejis ar vinu, gan jau buus pieticis laiks pardomat kko...

Paldies par sapratni. Nemēģinu ne no sevis mocekli taisīt neko. Vienkārši vajag iemācīties normāli komunicēt ar spēlētājiem, nevis ja es nepatīku utml. tad uzreiz braukt virsū ar apvainojumiem vai zemtekstiem. Neesmu es tik melns, kā mani te nomelno.

LT.

Link to comment
Share on other sites

Ja chels te spele jau labu laiku un zin ka nevar bagot, bet to dara kad adminu nav online. Taadus vajag ar perm iespert laukaa, lai suuta savus 3ls un zin kaa ir ka parkaapt noteikumus uz kuriem varu dereet vinsh ir briidinaats entaas reizes un chalim i to nedalec!!

Edited by AnTio^oDe
Link to comment
Share on other sites

Admini arī bago, labrīt. Pie tam tādu konkrētu - oficiālu noteikumu par bagošanu un attiecīgi bana termiņiem te nemaz nav. Linkins vienkārši grib džekam uzēsties un tāpēc izdomā savus noteikumus bez jebkāda pamatojuma, kā rezultātā mēs turpināsim lasīt pamatotas sūdzības par šo tēmu kamēr nemainīsies adminu attieksme vai neparādīsies kāds detalizēts noteikumu rullis.

Edited by padod alu
Link to comment
Share on other sites

kadu laiciņu nēsmu spēlējis, jo esmu darba gaitais ārvalstīs, bet bandi loti labi atceros, regulāri slepots/slayots tika... ir cilvēki kam neaiziet vienkārši ;)

nu aliņ tad nosauc tos adminus kas bago un demo studijā... nevis te tukši mal... grudri *irst nav malku cirst...

Edited by eLL
Link to comment
Share on other sites

Šajā sadaļā 90% gadījumu notiek tukša malšana, atlikušos 10%, kurus sastāda demo, ieliek sūdzības autors. :) Tie, kas to dara, paši zin, negribu saukt un apvainot nevienu konkrēti, vienkārši nevajag taisīt sevi par pūkainiem enģelīšiem un draudēt antipātijām par ikdienišķām lietām ar pašizdomātiem noteikumiem un attiecīgi - baniem. Case closed no manas puses.

Link to comment
Share on other sites

padod alu kura vieta es uzstadu noteikumus ? Tu vispar iebrauc par ko iet runa, nevis pakjer vardu no stasta un mal kaut ko !!! vnk bandis ir bridinats un bridinats. Par ice runajot, ja par to, tad tas jau visiem ir sen zinams un pashsaprotams... + tas jau ir kopsh pirmsakumiem izlemts no war3 adminu un speletaju puses !

piis !

Link to comment
Share on other sites

padod alu kura vieta es uzstadu noteikumus ?

bandi - redzeshu bugojot - BRIIVS uz 3 dienam !

^. Servera kārtības rullī termiņa par bugiem nav, mana pieredze rāda, ka maksimālais soda mērs mēdz būt kick, tavos personīgajos noteikumos izskatās citādi, bet neņem pie sirds - te daži par lamāšanos bano uz mēnešiem, viss rāmjos. :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau skatos, ka kaads ir nonjeemis banu. Runaajot par terminjiem, ja noteikumos nav mineets konkreets punkts, kas atiektos uz shaadu gadiijumu tad admins ir tiesiigs pienjemt leemumu peec saviem ieskatiem. Ja tas buus nekorekts tad ir cilveeki, kas to izveertees. Ar to es nedomaaju juus :)

Bet pagaidaam klopeeshu ciet!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...