Jump to content
GIGN Forum

L1Nkin


bandis
 Share

Recommended Posts

Sūdzība par adminu l1nkin, spēleja zem nika invisible art! Jau šodien izcēlās ar to, ka mapes vidū uzmet voti nevienam neko neprasot, tiko vienam adminma par to tika nonemts xvotemap flags. Bet tas tā. Šodien spēlējot ice_world mapi, atkal izmanto savu acc savtīgos nolūkos! Redz viens bija uzlīdis augšā uz kastēm un viņu nošāva, sekoja xslay no vinja puses, es uzdevu mierīgi jautājumu, vai adminam tas tā pieklājas... uz ko sekoja gag`s man, arī neparko, pēctam xkick par to ka prasiju ungag... kas arī bija nevietā. + vai adminam ir pieklājīgi lamāties visu prieksā kā, lo hs utt? Uzskatu, ka adminam ir jārāda priekšzīme. Palūgšu izskatīt demo, mapi ice, un laiks 19.40 apmēram.

Tas ka te roka roku mazgā jau sen ir skaidrs un citi ir nābi, bet visam ir savas robežas. Ieteiktu apgraizīt.

Link to comment
Share on other sites

Man pasham ielikt demo ?

Tu sikais pidrila (atvaiojos par izteicinu) beidz palaist muti. Visiem jau sen zinams, ka ice pa augshu nevar. kefiirs pec tam ari pats apzinajas, ka taa nebija labi.

Par vote runajot... jaa uzliku voti. 4 x 4 skraidit mapi, no kuras visi pazuud ?

Kuraa vieta bija savtigi noluki ? Noslayot vietaa r tas bija japielieto ?

Xg ? --> demo http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2011-05-05/weekly-war3.gign.lv-1105051918-fy_iceworld.zip

padomma irmss gudri smirdi. Zeel, ka nevar redzet ko tupirdi xchat !

EDIT: es vairs neatbildeshu uz nevienu bandja postu !

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Man pasham ielikt demo ?

Tu sikais pidrila (atvaiojos par izteicinu) beidz palaist muti. Visiem jau sen zinams, ka ice pa augshu nevar. kefiirs pec tam ari pats apzinajas, ka taa nebija labi.

Par vote runajot... jaa uzliku voti. 4 x 4 skraidit mapi, no kuras visi pazuud ?

Kuraa vieta bija savtigi noluki ? Noslayot vietaa r tas bija japielieto ?

Xg ? --> demo http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2011-05-05/weekly-war3.gign.lv-1105051918-fy_iceworld.zip

padomma irmss gudri smirdi. Zeel, ka nevar redzet ko tupirdi xchat !

Pat te tavai bravurībai nav robežu, tak nolaidies uz zemes! Un ko tad es admichata rakstiju, par ko man gags? Uz ko tu pat normalai atbildēt nevarēji. Un pievaldi muti, tas ka esi admins tev nedod nekādas tiesības citu par pidrilu saukt smukuli tu. Nedod dievs kāds cits kko tādu tev pateiks ne? Tagad runāšana saucas par mutes palaišanu? Vai te kā armijā ir jāprasa atlauja ar adminiem lai runātu? Kaut gan varu derēt tu pat armijā neesi dienējis gudrēli.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

ban bandis in forum, server, planet, universe. Visur, kur iespējams, jo šitas amplis ir kaut kas akūti debīls. :D

Uz savu komentaaru paskaties, un tad padoma kursh te ir debiils, datortaap tu!! Ej brilles nopucē... L briesmoni!

Bezjedziigi te kko rakstiit, kaa jau teicu roka roku mazgaa!! Speeleesu kaa spoeleeju un centiisos pieveert acis uz NEDEBIILO adminu izdariibaam! Tas nekas, ka pilns serveris ar liamām un chiiteriem, galvenais siikumiem piesieties kaadam!! Uraa...

Un man taa uzjautrina, ka visi mums aiz monitora ir tik vareni, prestiži un kruti :D :D :D SMIEKLS NAAK! :D

LOCK TOPICK, lai vēl kāds ūberkrutais smukulis kaut ko gudru neiepousto!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...