Jump to content
GIGN Forum

Acc At Pub


Recommended Posts

Sveicināti!

Vēlētos iegūt pubā acc, kas sastāvētu tikai no 3 komandām: kick, slap, slay. Tas būtu viss, kas man nepieciešams, lai cīnītos ar cilvēkiem, kuri atrodas serverī, bet nav pie pc, tāpēc vēlētos viņus sākumā paslapot, paslayot, bet pēc pāris raundiem, ja nekas nemainīsies arī izkikot. Man ir acc war3 serverī, bet war3 man ir apnicis, esmu pievērsies pubam. Tā kā war3 nespēlēju jau kādu pusgadu, un, acc man tur vēl ir, tad var ņemt to nost, jo nespēlēju vairāk war3. Sorry par mazu offtopiku. Tātad, galvenokārt man acc būtu nepieciešams cīņā ar afk'eriem. Tā kā man ir uzkrājusies pieredze arī no citiem komūniem, tad varēšu arī pakikot čīterus, līdz tiem apniks visu laiku nākt atpakaļ. Gign'ā esmu jau ļoti sen, kopš kāda 2007. gada spēlēju gign serveros.

Esošais vecums man ir 16, mācos 10. klasē, dzīvoju Siguldā.

Visbiežāk serverī esmu sastopams no 16:00 - 20:00, brīvdienās pa nakti arī iečāpoju pafragot pubā.

Admins, kas rekomendē? Es pieļauju domu, ka 1 admins varētu mani rekomendēt, bet neizteikšu savus pieļāvumus par agru, tad jau redzēšu, ko viņš šeit iepostos. Regnisk ir, steam ir, pieredze jau no war3 ir.

stati

Ar cieņu, miiikstais

Edited by miikstais1
Link to comment
Share on other sites

Online time 17h.... Kaut kaa pa maz...Nu tik tieshaam kaut kaa pa maz...

Jā, tieši par šo es šaubījos pirms rakstīju. Tas ir tāpēc, ka biju spēlējis ar citiem nikiem, kā pieņemsim, outtacontrol^_^, Tobish?! un vēl daži citi. Cik zinu, stati kaut kad nepārāk sen resetojās un man bija smuks cipars online taimā :)

Link to comment
Share on other sites

Mazliet paceļu topiku un vēlos vēl piebilst, ka galvenās problēmas, ar kurām es cīnīšos jūsu serverī būtu:

1) afk;

2) misijas nepildītāji;

3) čīteri, kikošu tos, līdz viņiem apniks rekonektēties

EDIT: l1nk1n, nu bet loģiski ;)

Edited by miikstais1
Link to comment
Share on other sites

Mazliet paceļu topiku un vēlos vēl piebilst, ka galvenās problēmas, ar kurām es cīnīšos jūsu serverī būtu:

1) afk;

2) misijas nepildītāji;

3) čīteri, kikošu tos, līdz viņiem apniks rekonektēties

Aizmirsi pateikt, panjemsi IP un nodosi kadam nobanot :)

Link to comment
Share on other sites

Online time tiešām mazs, 21h, kautkā par maz gribētos teikt. Bet nu pirmstam, kad nebija resetoti stati bija diezgan liels tas laiks. Statos arī ir redzams kāpums, spēlē arī no rītiem. Un tā kā zinu kā viņš adminē, tad varētu viņu arī rekomendēt :)

Link to comment
Share on other sites

Mazliet gribu atdzīvināt topiku, lai ātrāk izskata augstākstāvošie cilvēki un lai izsaka par mani viedokli. Es spēlēju arī tad, kad iet hokejs, kad adminu nav serverī un nākas gaidīt, kad beigsies raunds, jo serverī ir daudz afk.

Link to comment
Share on other sites

hokejs jau var teikt ir beidzies :D atbalstiishu miiksto(salaga lol), tomer sen zinams un galva tur ir uz pleciem, lai ari gadi ir pamaz par ko es brinos, ingame likas 20 kaa minimums :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Адекватный паренёк. На war3 админил без косяков, не думаю что у него будут проблемы с этими командами %) REC

Link to comment
Share on other sites

neznaju mne kazetsja destviteljno, stoit pisatj srazu + na xb , praveljno Epix govarit nado srazu pisatj na te flagi kotorie nuzni, vetj 4erez nedelju opjatj napiwut post +acc upgrade...Ne 4ego li4nogo ANTI

Link to comment
Share on other sites

Es te nedaudz takā apjucis. Ja cilvēkam ir acc uz war3 un sūdzību nav bijušas itkā. Sūdus netaisa, nevienam neuzmācās. Kapēc viņam vienkārši nevar iedot tās pašas komandas uz cita servera? Nedomāju, ka te vajadzētu baigos rec vai anti rec. Lai kāda augstāk stāvoša galva šito apskata un izlemj. Tiešām neredzu jēgu šitam anti vai rec, ja cilvēks jau ir admins citos serveros.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...