Jump to content
GIGN Forum

2 Teroristi Deathrunā


Recommended Posts

Sveiki.

Ilgi čakarējos un meklējos un domāju,un tā arī neko neizdomāju kā novērst problēmu deathrun serverī.

Tātad ir tāda lieta,ka deathrun serverī var tikt vairāki teroristi spēlēt.Kā es varētu šo problēmu novērst lai tā nenotiktu?

Izmantoju arī šo pluginu,bet varbūt nemāku pareizi uzstādīt,ja tā ir šī plugina kofigurācijas vaina?

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=69819

Šādi esmu šim pluginam cvaru norādījis:

tjm_join_team 2

tjm_block_change 1

tjm_switch_team 0

Jā un vēlviena problēma bija ar to ko jav iepriekš šeit viens cilvēks prasīja,bet tā arī nepateica kā atrisināt šo problēmu.

Ja es ieeju serverī un esmu viens un pēc mirkļa ienāk vēlviens cilvēks,tad viņam ir jāgaida kamēr es nomiršu,vai rounds beigsies,bet vaidzētu,ka deathrun galvenais plugins saprastu,ka serverī ir 2 spēlētāji un uzreiz salikt spēlētājus pa komandām kā vajag.

Protams izmantoju jaunāko deathrun modu 3.0.3 versiju.

Edited by Znots
Link to comment
Share on other sites

tu esi smieklīgs.

visus te nodirš un vēl prasa palīdzību.

sorr for offtopic

Smieklīgs esi tu pats.Paskaties uz sevi un tad runā.Tu šeit neko citu nedari kā katrā topikā ko stulbu ieraksti,citreiz varbūt palīdzi.Nolieku tos cilvēkus kuri paši izturas kā āpši un domā ka ir gudrākie pasaulē sūtot visus uz googli un vēlnezinkur pat neiedziļinoties pašā tēmā.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu lieto xPaw deathrun pluginu, tad vāc nost to Team Join pluginu, tas iespējams traucē deathrun pluginam, jo tas kārto spēlētājus pa savam - respektīvi, izvēlas vienu teroristu un pārējos pārliek CT pusē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...