Jump to content
GIGN Forum

Zp Vip Plugin


Recommended Posts

Sveiki :) Man vaig palīdzību no jūsu puses. Tā tad es taisu ZP VIP pluginu, bet es nezinu, kā uzstaisīt, ka HUMANS par 300dmg iegūst 1ammo PACK, bet man uz servera ir uzlikts, ka parastie playeri iegūs tikai par 500dmg!

Sāku mēģināju šādi


public client_putinserver(id)

{

if ((get_user_flags(id) & FLAG_VIP))

{

zp_human_damage_reward(id, 300)

}

return PLUGIN_HANDLED;

}

Bet nekas nesanāca ! Lūdzu palīdzat.

Link to comment
Share on other sites

Izveido globālo mainīgo, piemēram, new bool:b_IsVIP[33]. Pie client_putinserver() uztaisi to flagu pārbaudi un, ja ir nepieciešamais flags, tad uzliec b_IsVIP[id] = true. Tālāk reģistrē death eventu un iekš eventa funkcijas uztaisi IFu, kurš pārbauda spēlētāja komandu un, vai bool b_IsVIP[killer_id] ir true. Un visbeidzot iekš IFa ieliec to zp_human_damage_reward(). Pie client_disconnect(id) neaizmirsti uzlikt b_IsVIP[id] = false.

Link to comment
Share on other sites

Izveido globālo mainīgo, piemēram, new bool:b_IsVIP[33]. Pie client_putinserver() uztaisi to flagu pārbaudi un, ja ir nepieciešamais flags, tad uzliec b_IsVIP[id] = true. Tālāk reģistrē death eventu un iekš eventa funkcijas uztaisi IFu, kurš pārbauda spēlētāja komandu un, vai bool b_IsVIP[killer_id] ir true. Un visbeidzot iekš IFa ieliec to zp_human_damage_reward(). Pie client_disconnect(id) neaizmirsti uzlikt b_IsVIP[id] = false.

Soryy bet no amxx es neko daudz nesaprotu :D Vari man PM uzrakstīt savu skype ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...