Jump to content
GIGN Forum

Verīkūlgājneim`dlmz


fetAkiiii.
 Share

Recommended Posts

Spēlējam ar peTu un random niku čali savā freakin virtuvē cs`u, iekš GIGN. Sāku runāties pa mikrofonu, un še ku reku, k-kāds "kissikEEE" saka, ka es viņam/ bet pohodu viņai nepatīku un ka esmu debīls!? w000t, ko nu darīt, dodam pretriecienu - ej sūdzies un meklē taisnību k-kur citur. Tā nu vārdu pa vārdam, bet, bez nekādām traģiskām vietniekvārdu apmaiņām.

Ēnd here come the fun part, skatos, ienāk lmz un uz skrīna parādās smukas balts uzraksts - fetakii nadoela igrat? vai kas tamlīdzīgs. nepievērsu uzmanību spēlēju tālāk, un tad vairāki brīnumi teksta veidā no lmz puses kā piemēram: iwo piknew viletiw nakuj itd... Izteicu savu nostāju un izspēra mani ārā uz stundām ~17 nepilnām? :D Reāli par ko un kā vispār tādiem "brīnumbērniem" var būt acc?

Ceru uz sakarīgām atbildēm un sapratni.

Pīs aut.

Teksts no konsoles:

*SPEC* lmz : fetaki sliwe olenj ewe 4ego pisknew vilitew nakuj

*SPEC* lmz : :D

PTB: Round ended, checking teams.

*DEAD* kissikEEE : kak bi on durak

*DEAD* k.fetAkii : kakbi man vienalga?

k.fetAkii : nez uz kaada pamata? :D

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 81768

| ADMINS: lmz

| NOBANOTAIS NIKS: k.fetAkii

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:18703798

| IEMESLS: nu raz vsjorovno togda uda4i u4isj razgovarivatj s devuwkami

| UZLIKTS: 03.04.2011 00:39

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 16 stundam 39 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/81768

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"nu raz vsjorovno togda uda4i u4isj razgovarivatj s devuwkami, termins: 16 stundam 39 minutem. Vairak info

Edited by fetAkiiii.
Link to comment
Share on other sites

Ja reiz Tev vienalga, tad kādēļ jāčīkst? Kaut neesmu lmz pusē - rīkojās pa traku, taču pats vien esi vainīgs.

Drīkst pajautāt, ar ko tu runājies pa mikrofonu un ko labu teici?

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Vienalga par viņu un viņa darbībām un to, ko viņš domā, labi, tas viņu iespējams izprovocēja un es iespējams būtu samierinājies ar stundu jeb kaut vai 2 stundu banu, kas varbūt manām smadzenēm ietu pie sirds, bet ne 16 stundas un es vispār neredzu nekādu pamatojumu viņa rīcībai, viņš vnk ienāk serverī un sāk man k-ko pontot...wtf?

Pa mikrofonu, da random staffu, kad nomirstu, kas nāk ārā, reāli neko personīgu un aizskarošu neadresēju viņam, vienīgi pēc viņa bravurīgā teiksta, ka izlidošu, pateicu, kakbi vienalga.

Tā k-kā.

Edited by fetAkiiii.
Link to comment
Share on other sites

Nu šāda rīcība no admina puses galīgi nav pareiza. Cik saprotu fetAkiii nepateica neko rupju, vai aizskarošu. Maksimāli ko drīkstēja darīt admins ir uzlikt muti, nu sliktākajā gadijumā kick no servera. Bet bans uz 17 stundām? Tas ir par traku :ermm:

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

Šāda sarunas ievirze man iet pie sirds, jo es tiešām uzskatu, ka esmu bez vainas.

Varbūt, kāds no jums cilvēkiem ar īpašajām spējām varētu noņemt banu, lai mēs ar pEtu varam uzšaut tagad?

ĒDIT: Ā, nu naiss, komentāri tagad zūd paši no sevis, kūl.

Edited by fetAkiiii.
Link to comment
Share on other sites

Šāda sarunas ievirze man iet pie sirds, jo es tiešām uzskatu, ka esmu bez vainas.

Varbūt, kāds no jums cilvēkiem ar īpašajām spējām varētu noņemt banu, lai mēs ar pEtu varam uzšaut tagad?

ĒDIT: Ā, nu naiss, komentāri tagad zūd paši no sevis, kūl.

sliwew kto ti takoj voobwe 4tob oskorbljatj devuwku i voobwe idi nahuj

ngear ti toze idi nahuj 4ert ja tebe davno skozal uvizu slomaju tebja uroda

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Es viņai k-ko personīgi pateicu??

Viņa bija tā, kas mētājās pa labi un pa kreisi ar apvainojumiem un kā tu vsp vari vnk ienākt serverī un likt banu ņe za huj? Kas notiktu, ja katru reizi kāds draugs kurš var pasaukt adminu, pasauktu un pateiktu: Lūdzu nobano viņu, man viņš nepatīk? Kakbi acc nav privelēģija, bet gan pienākums un ja tu savus pienākumus nemāki atbildīgi pildīt tad nahuj tev vispār ir tāds acc? Neapšaubu tavas spējas lovīt čīterus itd, bet šādi gadījumi, manuprāt, tev tikai nāk par sliktu.

Un koļīt k-kādu random čiksi un parādīt kāds "vecis" esi iekš cs... vsp nais.

Gūdlak Sir.

Link to comment
Share on other sites

lmz TU noteikumus esi lasijis? Nu shitaa jau nevajag skjiet tik garus banus,jo tev redz vinsh nepatiik... cammoonnnn... sanjemies.... Bet skatos ka TE jau tapat neviens nevienam neko neaizradiiis...Topicu aizklapees..

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, ja tā vispār ir viņa, nevis kaut kāds kārtējais pedoatjobaks, kuram galvā ūdens...

Otrkārt, tas/tā kissikeee vai kā tur ir pēc defaulta idiots/idiote, divreiz točna esmu knapi noturējies un neuzlicis gagu, tāpēc nebrīnos, ka huiņu sākusi/sācis dzīt pirmais/pirmā

lmz chill out

Link to comment
Share on other sites

sliwew kto ti takoj voobwe 4tob oskorbljatj devuwku i voobwe idi nahuj

ngear ti toze idi nahuj 4ert ja tebe davno skozal uvizu slomaju tebja uroda

Ja reiz Tev ir kaut kāda orālā caureja gadījusies, tad jau laikam pat bans varētu būt diez gan pamatots, tikai paša admina rīcība gan ir stulba. Atceries, ka noteikumi attiecas uz visiem, bet, ja pašu par mat nogagos, izkickos vai nobanos, cerams, sēdēsi klusu to termiņu..

Link to comment
Share on other sites

tam lmz jau sen butu krans jaapgriez.agrak, kad nebiaj acc kaa jerinjs apkart visiem adminiem lida dipsi, tagad tads tetis, ka psc.visus komande, telo pro un galvenais maca, ka ir baigas tels!to vinjs katru dienu dara serveri un tas sak besit!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...