Jump to content
GIGN Forum

Windows7 Instalacija + Custome Stuff Folderis


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

tatad mana vajadziba ir iekš windows7 iso iebāst custome folderi ar savu staffu, kuru manuāli pēctam varētu izkopēt arā, vajag to tapec ka iekš dvd diska paliek tieši tik daudz brīvas vietas lai es neceptu divus dvd diskus!

nlite neder, neatpazīst win7 iso image!

magicIso kaut kā gļukaini taisa tos iso, nevaru saprast ir bootojams vai nav..

kādam nav kāda ideja?

Link to comment
Share on other sites

Windows saglabā vecos failus Windows.OLD mapītē , vismaz man tā bija , kad instalēju gan 32 bitu gan 64 bitu versijas.... abās uz C: diska saglabājās viss ! ( tur kur ir program fles , WIndows , vēl kkas , tur arī būs Windows.old ar visām tavām mapēm !

Link to comment
Share on other sites

Windows saglabā vecos failus Windows.OLD mapītē , vismaz man tā bija , kad instalēju gan 32 bitu gan 64 bitu versijas.... abās uz C: diska saglabājās viss ! ( tur kur ir program fles , WIndows , vēl kkas , tur arī būs Windows.old ar visām tavām mapēm !

WTF ARE YOU SMOKING ?

1. man vajag ierakstit instalacijas disku nevis instalet! :blelohs:

2. neviens puslidz sevis cienoš cilvēks uz eksistējoša windowsa neinstalēs virsū vēlvienu windowsu!

3. ja nespej iedziļināties tekstā, tad vismaz neraksti galīgās muļķības :)

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Klau, lieta tāda, ierakstīju to disku, bet nezināmu iemeslu dēļ nav iecepies MBR, ir kāda iespēja tajā pašā diskā iecept to klāt ? vai arī kā to uztaisīt lai varu iemest iekš iso un iecept jaunu disku ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...