Jump to content
GIGN Forum

Lmz2


kalns
 Share

Recommended Posts

Mierīgi spēlēju neko sliktu nedaru, bet re:

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 81163

| ADMINS: lmz

| NOBANOTAIS NIKS: KALNS

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:14463656

| IEMESLS: zdesj tebe ne mesto

| UZLIKTS: 26.03.2011 22:16

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/81163

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"zdesj tebe ne mesto, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas las

Vai tad tas nav debilisma paraugs un atriebība par savu mīkstčaulību :)

Vai tad tādam vispār jāatstāj tiesības?

Un šaubos ka tāds daunis lems vai man te ir vieta vai nav

Paldies tev LMZ :)

Edited by kalns
Link to comment
Share on other sites

psina ti poka ne izveniwsja peredomnoj i pered drugimi adminami, ja tebja budu banitj do teh por poka mne ne snimut acc. svoboden

ja tebe ewe raz povtorjaju takim kak ti tut voobwe ne mesto.

p.s. ti zivotnoe tebja drugim slovom nazvatj prosto neljzja! Normaljnij 4elovek ne budet , tak obwatsja s ljudmi. Kak eto delaew ti!

P.S.S. zabil kak ti vchera v 4ate obwalsja kak na forume obwaewsja s ljudmi, ili ti dumaew vsjo vremja budut zakrivatj glaza na eto.

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

psina ti poka ne izveniwsja peredomnoj i pered drugimi adminami, ja tebja budu banitj do teh por poka mne ne snimut acc. svoboden

ja tebe ewe raz povtorjaju takim kak ti tut voobwe ne mesto.

Nu labiņi pats sev izvēlējies likteni :)

Tevi un to FAKE par adminiem uzskatīt ir pilnīgs vājprāts :)

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

eto uze ne pervij slu4ij, i obwatsja on ne umeet vi ne videli, 4to on vchera pisal na sajte v 4ate....aj ne ha4u ne 4ego govaritj. esli vam destviteljno pofig to,4to adminov ne toko menja a i drugih posilaet oskorbljaet eto narmaljno, nu togda flak vam v ruki

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

eto uze ne pervij slu4ij, i obwatsja on ne umeet vi ne videli, 4to on vchera pisal na sajte v 4ate....aj ne ha4u ne 4ego govaritj. esli vam destviteljno pofig to,4to adminov ne toko menja a i drugih posilaet oskorbljaet eto narmaljno, nu togda flak vam v ruki

Nu tu esi tups, nevis adminus es sūtu nafig bet tādus kā tu un FAKE profesor.

Beidz taisnoties smiekli nāk.

Ja būtu man uzreiz atvainojies par tavu stulbuma pilno brīdinājumu nebūtu uzzinājis kas tu esi īstenībā :)

Link to comment
Share on other sites

ti mozew poslatj toko sebja! vsjo detka horow plakatj tut na forume, ti pou4il ban za svoi postupki, a za postupki svoi nado otve4atj. kogda izveniwsja pered adminami, budet drugoj razgovor. a schas tut 4toto pisatj beztolku. ata

Link to comment
Share on other sites

ti mozew poslatj toko sebja! vsjo detka horow plakatj tut na forume, ti pou4il ban za svoi postupki, a za postupki svoi nado otve4atj. kogda izveniwsja pered adminami, budet drugoj razgovor. a schas tut 4toto pisatj beztolku. ata

Mazais man liekās ka vienīgais kurš raud esi tu :)

Un raudāsi vēl rūgti :)

Link to comment
Share on other sites

Negribas jau šajā bezpriģelā jaukties, bet ja jau Kalns noliek adminus forumā vai WEBā , tad liekat viņam banu tur nevis serverī. Dirsīs serverī - banos tur. Zinu, ka ir indivīdi, kas var nokaitināt , bet ja Tev nervi netur un uz šitiem sūdiem pavelcies, varbūt tiesības nav priekš tevis. No hard feelings!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...