Jump to content
GIGN Forum

Javascript Tagu Ievietošana Iekš Textarea


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

long story short, ir forma ar kuras palidzibu tiek pievienots ieraksts datu bāzē, vis bija diezgan ok lidz brīdim kad izdomāju ka varētu apgreidot ko līdzīgu kā šeit forumā, pogas ... kuras ievietotu bold italic tagus, krāsas etc.. atradu pietiekami foršu kodu kaut kur interneta tīmekli.. un te radas viena lieta ko es nesaprotu

textarea name=message, bet lai veiksmigi es postetu tā saturu man vajag name=post, domāju ka būs pavisam elementāri, samainīšu vērtības un aiziet.. kā beigās izrādījās nekas tik elementāri neies cauri..

varbūt kāds varētu dot kādu mājienu uz kuru pusi bakstīt kodu ? paste.php.lv

un te ir forma ko es cenšos piečinīt...


<form action="" method="post">

<table cellspacing="0" cellpadding="2" border="1" width="600">

<tr>

<td><b>Virsraksts</b><br><input size="25" maxlength="60" name="title" type="text" value="<?=$title;?>"></td>

</tr>

<tr>

<td>

<b>Zina</b> <br>

<!-- Formats fonts -->

<a title="Bold : <b></b>" onmousedown="addTags('<b>','</b>')" style="background-color:#F7F7F7; font-size:10pt; border: outset white 1px;"> <b>B</b> </a>

<a title="Italic : <i></i>" onmousedown="addTags('<i>','</i>')" style="background-color:#F7F7F7; font-size:10pt; border: outset white 1px;"> <b>I</b> </a>

<a title="Link : <a href=" onmousedown="addTags('<a href=','</a>')" style="background-color:#F7F7F7; font-size:10pt; border: outset white 1px;"> <b>Link</b> </a>

<br>

<!--textarea -->

<textarea wrap="VIRTUAL" width=100% name="post" cols="70" rows="15"><?=$post;?></textarea>

</td>

</tr>

<tr>

<td>

<b>Autors</b>

<input size="15" maxlength="35" name="author" type="text" value="<?=$username;?>">

<b>Datums</b>

<input name="DATE" type="text" value="<?=$DATE?>">

<input type="submit" name="ok" value="Pievienot">

</td>

</tr>

</table>

</form>

Link to comment
Share on other sites

kamon, tā būtu koda faktapošana... interesantākais ir tas ka es iekopēju savu formu iekš html faila, ar to javaskripta kodu, nomainīju to name vertību uz citu, un vis strādā tākā vajadzētu, bet kad to pašu izdaru failā kurā tam visam vajadzētu būt tad nekas nestrādā, tās 3 pogas taka nomirušas būtu un nospiest nevar un aizsutit datus uz datubāzi arī vairs nevar >_<

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

nu ja es par to arī sāku domāt, bet tas ko taisu pagaidām ir tik liels šits ka tik advancetu nevajag, pilnigi pietiktu ar pāris defultajām lietām..

varat lokot, paņēmu tiny editor no X_X

un samainiju formu uz un vis rulē :)


<form id='bewerbung' onsubmit='editor.post();' action='#' method='post' enctype='multipart/form-data' name='post'>

paldies par Jūsu uzmanību!

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...