Jump to content
GIGN Forum

Can I Try ?


akka
 Share

Recommended Posts

1. Vecums: Dzimis 16 gadi

2. Nodarbošanās: Nesen sāku nodarboties ar boksu, baigi iepatikas un tagad jau cītīgi

eju uz visiem treniņiem.

3. Pieredze CS:

Seši gadi cs spēlēšanas pieredze

Trīs gadi administrēšanas pieredze

Serveri kuros esmu administrējis - shame,retry un vēl citi, bet tie vairs nepastāv.

4. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kada no GIGN serveriem?

Man liekas lielakais labus ir mana aktivitāte un protu atskirt "paligprogrammu izmantotajus"

no "skila - vinu spelesanas prasmes"

Spēlēju no rītiem - ir iespēja mainīt mapi, ja tā priekš 6 cilvēkiem ir par lielu, vai par mazu.

5. Laiki, kuros tu spele GIGN serveros: Gribi redzēt spied te

6. Linki uz speletaju statiem: Spied te

7. Administrātori kuri rekomendēs - Prasījis neesmu, bet iespējams ZnT, ModeratO, varbūt Teddy,

Betterontheotherside<3, lmz.

8. OBLIGATI - Reģistretais niks vēlamajā serverī. Ir reģistrets jau kadu laiku, un ar katru

mēnesi tiks papildināts.

9. Komandas kuras vēlos iegūt - default.

Paldies par lasīšanai atvēlēto laiku.

Link to comment
Share on other sites

Ehh, es nerekomendēšu nevienu, jo neredzu vaidzību pēc jauniem adminiem, pubs pat ir pārbāsts ar adminiem. Ja kāds domā savādāk, droši, izsakat savu viedokli.

Par akka, neko sliktu nepateikšu, redzēts ir, šaut prot, sūdus arī netaisa..

Link to comment
Share on other sites

Ehh, es nerekomendēšu nevienu, jo neredzu vaidzību pēc jauniem adminiem, pubs pat ir pārbāsts ar adminiem. Ja kāds domā savādāk, droši, izsakat savu viedokli.

Par akka, neko sliktu nepateikšu, redzēts ir, šaut prot, sūdus arī netaisa..

Jā teddy pubā ir daudz adminu, bet liela daļa no tiem nav aktīvi.

Link to comment
Share on other sites

nezinu, kas tur stiliigs, manas acis vins ir ieguvis taadu kaa dirsaa liideeja statusu, man jau sakuma bija aizdomas pie kaa tas novediis.

+1

no offence, es tevi pēdējā laikā redzu bieži, bet aksesu tev nevajag. paspēlē vēl, nelien tik daudz kur nevajag (if you know what i mean), pareportē čīterus un tad gan jau? nestreb karstu, kā sak'

Link to comment
Share on other sites

ehhh, tieši tā arī domāju ka būs. spēlētājs tu varētu būt arī parastais- bez aksesa. spēlē tu tādos laikos, kad admini ir serverī un ja arī nav, tad ne uz ilgu laiku. man patīk pēdējā laika aktivitāte adminu. un daļēji pat varētu piekrist Teddy, ka to ir par daudz.. bet nu, tas nedaudz sāk atgādināt vecos labos laikus, kad ar reģistrētu niku nevarēja iekšā tikt ^_^

akka tevi nerekomendēšu kā adminu.

Link to comment
Share on other sites

nekas man nav pret akku,bet nu parak zalsh tu esi musu kompanijaa!Buutu kaadu gadu paspeleejis,nekas nebuutu PRET,bet tagad vienalga adminu brizhiem ir vairak nekaa parastie playeriishi :) Un tas tikai priecee ! :) Esmu droshs ka te vel vairaki baigie censonji kaa shefs vai klassnijs drizumaa prasiis acc! Visiem taada taktika,buut aktiivam un prasiit acc! :(

Link to comment
Share on other sites

GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kada no GIGN serveriem?

Man liekas lielakais labus ir mana aktivitāte un protu atskirt "paligprogrammu izmantotajus"

no "skila - vinu spelesanas prasmes"

Nu bļ**, nu nafigam šitādu purgu dzīt? Nu kaut ko ieinteresējošu pastāsti, envis, ka tu, tāpat kā visi admini, māki ķerstīt un atšķirt čīterus. Nu tā ēra ir pagājusi. Ar tādiem tekstiem varēja agrāt battle.lv izsisties,nejau te. Kaut vismaz piedomā kaut ko jaunu, kaut ko, ko no tevis varētu vēl gaidīt.

Es tevi varētu ieteikt, bet nu dēļ šitādiem tekstiem, kapēc tev tiesībias dot, piedod, nē. Paspēlē un noteikti rekomendēšu.

peace.

legalizeit.<3

Edited by POKE
Link to comment
Share on other sites

Man gan nav nekaadas teikshanas gar accesu daliishanu/skaldiishanu, bet te viss ir skaidrs, nav ko daudz maazhoties, taisiishu topiku ciet, ja kaadai galvai buus ko teikt tad arii atradiis veidu kaa te kaut ko ierakstiit.

Paspēlē un noteikti rekomendēšu.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...