Jump to content
GIGN Forum

Allos Online Game Free


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

http://allods.mail.ru

Intereses pec saku kacat, iepatikas uzraksts, FREE, un pec screen shotiem kapecta wow atgadina.

Pats busu serveri, Vecnij Zov

Maintance :/

16 марта с 15:00 до 18:00 по московскому времени в связи с установкой мартовского обновления будут недоступны все игровые серверы.

Сайт, форум и официальные сообщества игры продолжат работу в обычном режиме.

Приносим извинения за доставленные неудобства.

Link to comment
Share on other sites

Man ne visai tiku līdz 24. lvl un tad apnika, Questi vēl vienveidīgāki par WoW un, ja grib mount, tad jāmaksā ar īsto naudu. Stundu vilkties ar kājām pāri visai kartei, lai izpildītu 2 kvestus, kur kārtējo reizi jānosit 16 zirnekļi, 8 pērtiķi vai vēl kaut kas... Bweh... Tas arī apnika.

Link to comment
Share on other sites

Varbut vari pastastit par kadu guide, ka konkretu klasi kacat, jo ackiriba no wow, te automatiski stati laikam neaug.

Es kačāju Elementaalistu vai kā viņu tur, tipo Warlocks/Necromancers kaut kas pa to vidu. Tur iesākumā 100% ka nepareizi saliksi tos talantus, tur grūti paciesties tos levelus, lai saliktu pa 2 uzreiz nevis likt visur pa vienam. Skaties vienkārši ar ko tu vislaik sit. Tam čuvakam, ko es kačāju ļoti izdevīgi bija visu likt uz vienu spellu un to viņa dzīvnieku, jo tas tankoja un taisīja sulīgu Damage.

Status - skaties ko kurš stats tev dod, skaidrs, ka kāsterim agility nah nevajag. :D

Es visu liku lielākoties uz Luck(dod crit %), jo biju augstu līmeni spellam uztaisījis un ar vienu crit varēja atlikt 60% hp, tad mans pets noņēma pārējo.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas patīkamais beigsies brīdī, kad sapratīsi, ka bez maksāšanas neiztikt. Lai status noresetotu - jāmaksā. Lai talantus noresetotu - jāmaksā. Lai nopirktu zirgu - jāmaksā. Lai normālas somas ar vietu būtu - jāmaksā, kas visvairāk besīja, jo somas bija pilnas jau ar kvesta aitemiem vien dažu brīdi.

+vismaz kad spēlēju, tad nebija nekādu addonu, kas man pietrūka tomēr.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...