Jump to content
GIGN Forum

Combats.ru


Dedzinatajs
 Share

Recommended Posts

Tatad es pardodu savu akauntu www.combats.ru man tur ir 8LVL

*Ir dzivnieks 7LVL

*Ir divi dun4i 8lvl

*Деньги: 78.77 кр. tas ir tas kas ir palicis pari(Передач: 200)

*Liimenis ir nesen dabuts Опыт: 318 272 (400 000)

Te buus personazha info. My link

Un taatad es negribu vinu vispar vairs spelet un gribu pardot

un domaju pardot par 10latiem tie kuriem interese tas rakstiet man PM.

Link to comment
Share on other sites

Es nevaru iebraukt ka tu tik talu tiki, vaitad str, nemaz nevajdzeja ??

Negribi par vesturi parunat, 1-2-3-..-8lvl kados rezimos tu cinijies, un ka savaci tik daudziem ierociem $

Viss tas zaljais sets ir pirkts pa zobiem tagad tas BK ir partaisits jau kadu gadu ja tu esi vivarots nevaig speku vispar.. 1,2,3,4 lVl iztiec ar sudigam mantam un 5,6 LVL sedi 70% pazeme

man laikam daudz veicas dabuju baigi daudz baltos zobus kopuma varetu but kadi 20 :)

Link to comment
Share on other sites

pārvērtīsim šo topiku par bazaru pa combats.ru. Combats.ru es spēlēju gadus nuu 6-7 atpakaļ, toreiz vēl visi rullēja kam bija nauda. Tur brabus sieva - Laura(laikam bija nicks) bija iegrūduši tur tādu kāpostu ka maz neliekas.

Atceros ka agrāk arī bija kaut kāds saits, kur varēja ievadīt pretinieka id un viņš izmet visbiežāk kur sit utt. Varbūt ja tev tāds ir padalies, jo gribu nedaudz patizloties pāris dienas paspēlēt. Pie reizes varētu arī apskaidrot par statiem, kurus likt visvairāk klāt un kurus vispār nelikt. Par cik neesmu iedziļinājies vēl visā pasākumā, tad pastāsti kā tagad tiek doti kr. vai viņus ir vērts tērēt mazos lvlos un pirkt ieročus utt.. Kur tos zobus atrast?

p.s. rekur bija mana pirmā ciņā - aizvadīta godam http://dreamscity.combats.com/logs.pl?log=1300113459.22615&0.26333485659933636#end

editots:

par statiem.. nedaudz esmu noslinkojis

Сила: tas man ir skaidrs

Ловкость: arī

Интуиция: deva kritus?

Выносливость: ko viņa īsti dod?

Link to comment
Share on other sites

pārvērtīsim šo topiku par bazaru pa combats.ru. Combats.ru es spēlēju gadus nuu 6-7 atpakaļ, toreiz vēl visi rullēja kam bija nauda. Tur brabus sieva - Laura(laikam bija nicks) bija iegrūduši tur tādu kāpostu ka maz neliekas.

Atceros ka agrāk arī bija kaut kāds saits, kur varēja ievadīt pretinieka id un viņš izmet visbiežāk kur sit utt. Varbūt ja tev tāds ir padalies, jo gribu nedaudz patizloties pāris dienas paspēlēt. Pie reizes varētu arī apskaidrot par statiem, kurus likt visvairāk klāt un kurus vispār nelikt. Par cik neesmu iedziļinājies vēl visā pasākumā, tad pastāsti kā tagad tiek doti kr. vai viņus ir vērts tērēt mazos lvlos un pirkt ieročus utt.. Kur tos zobus atrast?

p.s. rekur bija mana pirmā ciņā - aizvadīta godam http://dreamscity.combats.com/logs.pl?log=1300113459.22615&0.26333485659933636#end

editots:

par statiem.. nedaudz esmu noslinkojis

Сила: tas man ir skaidrs

Ловкость: arī

Интуиция: deva kritus?

Выносливость: ko viņa īsti dod?

Выносливость: DOD hp

Интуиция:ja tas dod kritus

un ar kulakiem butu labi ja tiktu lidz 2lvl un 3 pirkt mantas bet tas aiznem daudz laika! ja cinas ar kulakiem.

Noperc manu 8LvL un tev nebus neparko jauztraucas :}

Link to comment
Share on other sites

piedod, bet neesmu tik ļoti ieintresēts tajā spēlē ;) vnk gribas paākstīties.. es zinu ka ilgi jākačājas līdz 8lvlam, ja spēlētu nopietni, tad iespējams nopirktu. vēl intresē par to saitu, kur redz visbiežāk sistos

Link to comment
Share on other sites

Es te paskatijos uz 3 levela chariem, visi vini lidz zobiem sagerbti jau HOW O_O 5 gadus atpakal es atceros 3 levela tik ieroci ar kepku vareju atlauties :D

daudz kas taja saita ir mainijies netikai izskats dod itka zobus vairak + ir sausmigi daudz jaunu mantu un ir ari 2jauni cinitaju veidi Locinieks un Airbolets

Locinieks ir visstiprakais lidz 8lvl

8lvl jau magi sak dominet

Link to comment
Share on other sites

Lol, nebiju domājis, ka viņu vēl kāds vispār spēlē. :D atceros savus laikus, kad pats spēlēju. Bet nu, ar laiku apnīk, bet tā nesūdīgi izdomāta spēlē.

Par čaru runājot - 10ls tiešām nav tā dārgākā cena priekš 8. līmeņa čara. :)

Link to comment
Share on other sites

Beidzot 2 levels :)

Kadas proporcijas jaliek :)

Kinzali +2 un ir vel Мастерство владения вторым оружием

Ka zinat cik uz cik proporcijas.

Met monētu! Vienmēr palīdz grūtās dzīves situācijas izvēlēties 50/50 iespēju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...