Jump to content
GIGN Forum

Nekad Neshaujiet Gign Adminiem :(


Guest The
 Share

Recommended Posts

Nu staasts taads, kaa jau droshi visi citi - bet nu tikuntaa gribeejaas padaliities savaa piedziivojumaa. Pirms dazhaam minuuteem ieeju gign'aa (esmu regjistreejies, taapeec nebija jaagaida, kameer tikshu iekshaa smile.gif Skatos - dd2 - O_O labais. Sen nebija speeleeta. Speeleeju, kaa parasti ne paaraak labi, ne arii baigi slikti - a te vienaa raundaa palieku peedeejais un dabuunu skriet no b uz a (jo tur bumba uzlikta un es jau kaa logjiski domaajoshs cilveeks, ja jau esu CT - nu neko - jaameegjina paglaabt komanda no zaudeejuma). Skrienu - dzirdu viens aiz durviim (atkaartoshu - DZIRDU (ir taada lieta kaa austinjas, kuraas ir iespeejams pat atshkjirt pat labo no kreisaas puses)) nu neko uzshauju pa durviim dzirdeeto solju virzienaa. Un par laimi pat bish traapiiju un shim nebija palicis iipashi daudz hp. Skrienu taalaak, dzirdu aiz stuura - akal viens jau mauc prom no spota - kjip taisaas izglaabties - nu neko - meegjinu shaut - un akal jau paveicaas. Izglaabt spotu diemzheel neizdevaas - bet nu naakoshaa raundaa saakumaa - mani izmet un prtms attaisnojums manis apdaliishanai ir WH!! Iisti nezinu kursh no shiem abiem bija tas admins kuram diemzheel traapiiju, bet nu izbanoja mani test2. sad.gif Moraale taada - gignaa tev vispirms jaauzzin vai tas kas staav aiz durviim gadiijumaa nav admins, un ja tomeer shis speelmanis savaa iipashumaa kaadreiz ir ieguvis admina tiesiibas - NEKAD PA VINJU NESHAJ - vnk nedriixt!! tongue.gif

http://img305.imageshack.us/my.php?image=gignrlzz37wr.jpg - reku te kjip tas ka tas bija test2, kas nobanoja!

Link to comment
Share on other sites

NEz tu kaut kā kretīniski raustījeis šausānas laikā - ta itka uz mouse1 + kaut kads suuds nobindots ... bet jebkura gadijuma admini nsoaktaties to sniedziet savu veerdiku - vinsh serverii pabija kadas 5 minutes. ap kadu 10 minuti mosha - iisti neatceros.

Btw. varetu but ka man nav tasiniiba jo specoju vinju kadas 2 minutes. taka

aa un kad redziet 2pac//hs nobanojiet vinju nekavejoties ...

demka:

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0511121742-de_dust2.zip

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

NEz tu kaut kā kretīniski raustījeis šausānas laikā - ta itka uz mouse1 + kaut kads suuds nobindots ...

nu lol vnk. Pirmkaart, ne jau visiem ir peles pa 40 ls - man ir pele pa 6 ls, kurai ik pa briidim iespiezhaas kreisais peles taustinjsh \m/ - znachit es chiiters?? Un vispaar - skatiijos demku - kkaa nepamaniiju, ka buutu baigi raustiijies!

Netaisos neko luugties, lai man nonjem - jo nu skaidri zinu ka neesu chiiters - un vieniigais, kas jebkad manaa kompii bijis ar chiitiem saistiits - ir myg0t2 filminja \/ .

Bet nu jautaajums tikuntaa paliek - kad iet gign serverii tad obligaati jaabuut pelei vismaz virs 40 ls un nedriixt lietot austinjas????

Link to comment
Share on other sites

sorrii par spamu - bet nu man veel viens jautaajums - kopsh kura laika, ja iesleegts wh, tad raustaas??????????????????? 4.gif neesu ar chiitiem speeleejis, bet nu cik zinu tad aim`am tikai raustaas.. ?:|

Link to comment
Share on other sites

atvaino, bet, manuprāt, tev nemaz negribās lai noņem banu, bet gan padirsties! un nodirst visu GIGN par to, ka varbūt pieļāva vienu kļūdu!

hh.. laugh.gif

Pirmkaart, ja man negribeetos, lai nonjem banu - tad es nebuutu nemz naacis gign maajaslapaa un nebuutu neko pie suudziibaam forumaa raxtiijis!

Otrkaart, nu jaa - iespeejams, ka gruuti saskatiit atshkjiriibu no sarkasma un nodirshanas - ja tas tiek pasniegts raxtiskaa veidaa, nevis izteikts mutiski.

Treshkaart, tieshi taa - pieljaava kljuudu, bet nu tad kapee neviens to nelabo? =P

Link to comment
Share on other sites

nee nu vienreiz pietiek! Pinky protams respekteju tavas smadzenes, bet ari ar to visu nepietiek, lai paglabtu tevi no apzimejuma - idiņš. Zini kapec, tapec ka tev verbala caureja ir tik specigi izteikta un tik spontana, ka smadzenes reti iesledzas, lai kontroletu sis paradibas tava galva. Moderatoru tiesibam formua tev ANTI no manis, jo smadzenu tev nav un acis laikam ari nerada. Palasi velreiz so postu un padoma vai gadiena nav laiks macities domat un analizet pirms kauko saki.

Link to comment
Share on other sites

hh.. laugh.gif

Pirmkaart, ja man negribeetos, lai nonjem banu - tad es nebuutu nemz naacis gign maajaslapaa un nebuutu neko pie suudziibaam forumaa raxtiijis!

Otrkaart, nu jaa - iespeejams, ka gruuti saskatiit atshkjiriibu no sarkasma un nodirshanas - ja tas tiek pasniegts raxtiskaa veidaa, nevis izteikts mutiski.

Treshkaart, tieshi taa - pieljaava kljuudu, bet nu tad kapee neviens to nelabo? =P

es pat pastāstīju kur demkas var dabūt, lai gan to lieliski pats varēji izlasīt, bet tu tik un tā linku neesi ielicis uz demku.

Link to comment
Share on other sites

Pinky - sapratu tavu domu gaajienu \m/ iisi un kodoliigi, un demku prtms arii neskatamies - nafig ne?

macho sorii - vnk test2 bij ielicis un es negribeeju atkaartoties.. domaaju, ka ar to vienu linku pietiek!

emcee Arvis - plds smile.gif

White^ thx!

nu tad reku 3o reizi links uz demo: (3 lietas labas l..)

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0511121742-de_dust2.zip

Link to comment
Share on other sites

mjaa.. tad jau laikam sanaak, ka esmu chiiteris sad.gif ja jau nenjem nost to banu :|

tad vismaz iznjemiet to aaraa - kjip, kad uzliek to banu - tad lai naak un raxtaas suudziibu sadaljaa - jo nu jeegas jau nekaadas :/P

baigi baigi - tos kas nechiito - tos bano - kameer servers pilns ar aimeriem un paarskinojushamies siikiem chiiteriem tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...