Jump to content
GIGN Forum

Bans


shokz
 Share

Recommended Posts

Tātad ko tur daudz šodien spelēju de_nuke mapē netīšām ieliku vienam savas komandas čalim galvā un tad seko slay, bet pēc kādam 30sec man uzlika banu ar reason: "ata" ??? kā to vispār var saprast? es pat īsti nesaprotu par ko ir tas bans, jo šaubos vai par vienkāršu TeamDamage kāds liek banu uz 1000min. Vispār bez nekādiem brīdinajumiem, nezinu vai šitajā kommunā kādu tas interesē bet anyway ceru vismaz uz paskaidrojumu vai unban.

IZRAKTS NO KONSOLES

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 79558

| ADMINS: lmz

| NOBANOTAIS NIKS: dubi1.

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:34829926

| IEMESLS: ata

| UZLIKTS: 10.03.2011 17:36

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 16 stundam 39 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/79558

+-------------------------------------------------------------

demo nau, jo cstrike mapē nebija un tajā demo krātuvē viņas vēl nau jo tā mape spēlējas

Link to comment
Share on other sites

ja tebe takoj unban zdelaju umnik 4e ti tut pitaewsja schas dokozatj?

1.toko na4elsja raund ja bezal pervij ti vzade ti streljnul v menja,ja ponemaju esli bi bili protivniki i jabi pomewal , no mi bezali odni, ti eto zdelal specom, tak kak znal 4to budet restart, za 4to polu4il slay!

2. posle slay ti naglo menja obozval v admin 4ate.

3. i 4to ti schas tut ho4ew uvidetj na forume, podderzki ili snjatie bana?

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Es banu noņēmu, bet ja tevi intresē, tad tev tika uzlikts bans par rupju vārdu lietošanu adminčatā. Nevienam tevi nav jābrīdina par lamāšanos, ja tu ceri tikt caur ar zeķi mutē, tad nē, katrs admins ir pats pieņemt patstāvīgu lēmumu kā tevi sodīt.

Nevis pēc tam nākt uz forumu un raudāt par banu.. kuru esi saņēmis it kā ne par ko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...