Jump to content
GIGN Forum

Admins- Lmz


bandis
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda. Visu mapi Cooleneiks acīmredzami nospēlē ar wh, līdz beidzot kāds admins ienāca. lmz. Mana fraze bija : kas tu akls esi, kapēc nebano? Cooleneiks ar wh spēlē. Uz ko sekoja atbilde : zakroj svoj rot. Un gags man. Protams chītors aizmuka redzot ka mani nogagoja. Admins pilnīgi nekompetents + gags nevietā, lamājas. Uzksatu, ka pilnīga pašatļautība, kā tāds pie acc tika?

Ieteiktu pasekot līdzi bravurīgajiem pacanchikiem un apgraizīt krānus.

Link to comment
Share on other sites

sliwew Olenj ti, drugih slov u menja netu 4e ti nitj sjuda prewol? Vo pervih ja zawel na war3 , ja ne budu stavitj ban liw potamu 4to ti napisal 4to on 4iter poka ja sam ne posmotrju ponel, vo vtorih ti napisal on s wh, ja tebe napisal, ti 4e durak pisatj v obwij 4at , ja 4to slepoj??? Na 4to ti mne otvetil pohodu da ti slepoj , na tvoju naglostj ja tebe postavil gag 4tob menjwe bazaril erundi, v tretjih posle tvoih viskazivanij on mog pokinutj server i ban ne bilo bi kamu stavitj.....Povezlo 4to on takoj ze umnij kak i ti :) on ostalsja na serveri i ban on svoj polu4il

P.S. a s toboj u menja boljwe netu zilanija razgovarivatj...

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tevi bērnība atstūmuši vai apbizojusi! Ok, neiesliidesim offtipikaa. Bet pat te vinsh paraada savu bravuriibu :D normaals admins taa neuzvedas. Un cik ilgi jaasaprot ka vinjam ir wh, ja vinsh burtiski caur sienaam skataas utt?

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tevi bērnība atstūmuši vai apbizojusi! Ok, neiesliidesim offtipikaa. Bet pat te vinsh paraada savu bravuriibu :D normaals admins taa neuzvedas. Un cik ilgi jaasaprot ka vinjam ir wh, ja vinsh burtiski caur sienaam skataas utt?

Nemāci adminiem darīt viņu darbu, ja Tev ir problēmas ar to, ko viņi dara, raksti ACC pieteikumu un pamēģini visu izdarīt labāk (ja ACC dabūsi).

Viss.

P.S. wtf raudāt par gag, tā kā tāda sieviete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...