Jump to content
GIGN Forum

War3 Bans


bandis
 Share

Recommended Posts

Sveiki, te bandis. Kas bieži tur apgrozās war3 gan jau ir pamanijis utt.

Garumā nevilkšu, te ir mana problēma:

| BANA ID: 76955

| ADMINS: Eziic

| NOBANOTAIS NIKS: sun girl

| NOBANOTAA IP: 46.109.19.156

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 13.02.2011 17:33

| Uzlikts pirms 23 dienam 1 stundam 33 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu

p.s. Neesmu ne sun girl, un nelietoju [] .

p.s.2. būšu pateicīgs ja banu noņemtu. Paldies.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

paarvietots

Man ir bans uz IP, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais

Tev ir vairāki varianti:

* dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās

* restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese

* piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai

* nopērc oriģinālo spēles versiju (neattiecas uz Counter Strike: Source)

Bani no mainīgām IP adresēm netiek ņemti nost. Ja tev ir stacionāra adrese (ko tu vari pierādīt), kuru tu dabuji nesen un bans nav tavējais, tad vari rakstīt sūdzību un admini to izskatīs.

Priekšroka tiek dota legālas spēles lietotājiem. Tas nozīmē, ka tev ir iespēja spēlēt serverī ar legālu (stīmotu) spēles versiju arī tad, ja uz tavas IP ir bans. Šis ir ļoti parocīgi priekš lietotājiem, kuriem ir mainīga IP adrese, vai arī kuriem ir viena IP adrese uz visu rajonu.

Link to comment
Share on other sites

Lai atrsisinātu tik vieglu problēmu man vēl varbūt iesniegums policijā būs jāraksta, tā vieta lai kāds chiekurs man uzliktu unbanu? Ja vēl reti kad ienāktu uz war3 tad saprastu, bet spēlēju gandrīz katru dienu un serveris palicis iemīļots, negribas atmest ar roku. Nekur neesmu vainīgs, neko neesmu darijis... murgs.

edit. Mēģināšu IP nomainīt, jo te laikam palīdzību nesagaidīt.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau mees katram chiiterim varam banus njemt nost, kas naak un uzraksta suudziibu. Vai ne?

Tev daudz chīteru nāk un prasa lai banu noņem? Es pateicu savu niku, mani tur labi zin. Un zin kā es spēlēju.

p.s. kāds var paskaidrot, kā tas vispār iespējams, ka mana IP nobanota? No pc daudz nesaprotu. Vakar vēl spēleju viss bija bumbās, atnāku sodien no treniņa, BANĀNS.

edited. Tas nozīmē, ka man jāmeklē kāds sīkais kaimiņš kas cs`ā banānu atrāvis? :D

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Tev IP adrese nomainiijusies.

Bani no mainīgām IP adresēm netiek ņemti nost. Ja tev ir stacionāra adrese (ko tu vari pierādīt), kuru tu dabuji nesen un bans nav tavējais, tad vari rakstīt sūdzību un admini to izskatīs.

Jaa, iedod vinjam pa tauri un saki, lai unbanu nopeerk! :)

Link to comment
Share on other sites

esli ip dinami4eskij menaj i igraj :D esli ne menaetsja pomenaj mak adres, esli ip ne dinami4eskoe ,zaplati 2.50 ls i igraj na zdarovje daljwe, a 4tob v daljnejwem nebilo takovo,reg nick i vsja problema :)

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

Eu, labais, nezināju, ka bans uzliekas uzreiz uz visiem 3 serveriem. Tad jau man kāds varētu piesviest xb flagu arī uz csdm un war3, lai varu pabanot arī tur, kad cilvēki nāk uz pubu pēc adminiem. Un slappaku pubā arī pie vienas rakstīšanas, meh. :)

[/offtopic]

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...