Jump to content
GIGN Forum

Hakeris Datorā!


sandis
 Share

Recommended Posts

tātad lieta tāda. es vairs normāli nevaru pasēdēt pie datora.. man datoram no mana usera ir aizvērtas visas liekās programmas, atstāts tikai explorer..

tad kad kādas 5 min dators ir ieslēgts, tad pēkšņi kāds hako manu datoru. gluži kā caur Team Viewer, bet man teamviewer ir izlēgts. viņš man atver notepad'u un raksta ``Haa haa i hack your pc! i'm in your house and you can't stop me`` un ja es mēģinu kautko atvērt, viņš uzreiz to aizver. rakņājās man pa start'u utt.. Cerams sapratāt manu problēmu.

P.S. lietoju Windows Xp, Service pack 3.

Edited by sandis
Link to comment
Share on other sites

Nokačā kādu norm anti-vīrsu + kādu firewall, uzstādi caur safemode. Pēc tam izskanē pc, ja kkāds kiddie, tad trojans ātri pazudīs (:

Ja nepalīdz tad Start -> Run -> msconfig -> Start UP -> skaties, kur varētu slēpties pie ieslēgšanas trojāns ..

Link to comment
Share on other sites

Protams iepriekšējo 2 postu autoriem ir pilnīga taisnība, bet vel vēlams pāarskatīt visus user procesus un pavērot kurš procesiem sakāpinās pēc (tā saucamā)hakera pieslēgšanās..

-

Vnk sakot, ielsēdzot pc ieslēdz task manager un apskaties kurš process kādā mirklī sāk izmantot pārak daudz memory, pirms hakera pieslēgšanās..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...