Jump to content
GIGN Forum

Ban


DAAAMN
 Share

Recommended Posts

Man liekas ka admins Eziic uzlieca man banu netiesam,jo man ir Demo un es speleju bez wh.

Bana ID: 78228

Administrators: Eziic

Serveris*: cs.gign.lv

Nobanotā vārds: DAAAAMN ?!

Nobanotā ip: 84.237.223.2

Nobanotais SteamID: HW_ID_0:0:341600878

(no-steam generated ID)

Iemesls: wh

Uzlikšanas laiks: 26.02.2011 17:57

pirms 22 minūtēm

Termiņš: nekad

Bana statuss: aktīvs

Ludzu nonemt banu)Jo neesmu vainigs))

Link to comment
Share on other sites

Skatos ka pedejais demo ir no 21 datuma! kas nozimee ka pedejaas 4traaas dienaas demo nav pieejamS! Gribeeju iemest chataue demo,kas bija 2vas mapes pirms bana! Vinsh speleja uz taadu kaa sienas vilkshanas rezhiimu,bet nu 100procentigu momentu nepiekjeeru,bet bija aizdomas par WH bushanu jau no pasha saakuma! Eziiic veel speciali kaadu 8roundus pec kartas mapes sakumaa raxtiija kill lai vareetu specot!

Kamer nav DEMO , pieradiit buus gruutii!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Cpl_mill tu tur ļoti eleganti vilki pa sienām un bombīji caur dūmiem, arī cbble spēri pa sienām no sirds. No demo - no party.

EDIT* Meh, neizlasīju Gūdmena postu un gāju meklēt attiecīgos demo. Kas noticis ar HLTV?

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

cpl_mill es uzspeleju 1 raundu un uztaisiju -1 un viss,un tas frags bija uz soundu.De cabble neatceros cik nospeleju kadus 7 raundus un uztaiziju kadus 7-9 fragus,ko vari vel pastastit?) Nav man wh jo es tacu to zinu.Ja ir demo,gribu paskatites jo domaju ka pats HLTV raksta bet neatradu demo..))

Link to comment
Share on other sites

Nemuldi, nebija tur 1 rounds un 1 kills, es taču visu laiku skatījos tevi. Principā šobrīd nav īsti jēgas turpināt diskutēt par neko, būtu forši, ja kāds no augšas varētu apskatīt kas noticis ar HLTV un vai konkrētie demo ieraksti ir kaut kad gaidāmi.

Link to comment
Share on other sites

Я сиграл 1 раунд)) И не надо мне тут рассказывать,ок?Если ты думаешь что я играю с [] то это бред.Т.к никакаких [] у меня нет.Далле: ну может дадите демо?Если нет,то может пока что зделаете унбан?Т.к не влом ждать дни/недели демо,на катором ничего нового не увижу)

Es neko nemuldu es uzspeleju 1 raundu uz cpl mill.))) Vari man nestastit neko,varbut uztasisi unban kamer demo nav?Jo demo neko jaunu tu neredzesi,jo nav wh.

Link to comment
Share on other sites

Сейчас наверное получу по самые помидоры... но ты играешь с вх, и я сам лично просил администраторов последить за тобой.

Еще в мапе chetaeu ты делал префайр + твоя манера игры ужасает, как то очень подозрительно ты знаешь куда стрелять то надо...

Link to comment
Share on other sites

Первое: Префайр может да т.к для тебя это префайр а для меня звук + я уверен что момент ты с начала не смотрел.Ведь так?

+наушники за 40 лат дают о себе знать.

Далее мм на счет знаю куда стрелять в этом не очень уверен,(простреллы) да в многих мапах знаю почти все простреллы и т.д.

Поспешных выводов делать не надо т.к нужно демо чтоб уж на 100% говорить что я с [].

И на демо я уверен на 100% вы все увидете )

Edited by DAAAMN
Link to comment
Share on other sites

DaMMNnnnn tu speleji daudzus roundus un daudzas mapes nestaasti mums briiinums!

Man jautājums jerrikam,pēc kāda principa tika noņemts bans Shefam? Tapec ka krist@ lika banu? Cik zinu vinja reti kad liek banus! Es nesaku ka Shefam bija WH,bet bija momenti,kad vareja ko taadu pieshuut iepriekshejaas mapees pa dienu! Tad jau sanak ka visiem tagad butu janjem bani nost,jo DEMO nerukaaa... Ko nu?

Link to comment
Share on other sites

Давай мне не надо рассказывать сколько и чего я играл? Т.к я за собой слежу и знаю сколько сыграл,с тобой мы играли на одной мапе пару раундов и все.

Бан без фактов это не бан т.к нету демо.Будет демо и если вы увидите что там [] будете ставить баны,ок?А так что вам кажется я не виноват,на все моменты я могу найти обьяснения т.к знаю сам для себя что играл без [].)))

Link to comment
Share on other sites

Nē, draugs, ar tevi mēs spēlējām nevis vienu, bet divas mapes, kuras es pavadīju katra rounda sākumā rakstot konsolē 'kill' un skatoties tavu spēli. Es nebanoju pa labi un pa kreisi, jo neuzskatu, ka esmu tik skillots, lai izkostu džekus ar super-slēptiem wh, bet tev tur bija kodi.

Link to comment
Share on other sites

С тобой разговаривать как со столбом..дайте демо? Там все явно будет видно,даже с [] проверите демо.)И не надо мне говорить что я с [] если я сам знаю что я без [].))) Ммм так что пока нету демо и прямых доказательств прошу снять бан т.к считаю что поставили вы его не обаснованно.

В чем именно прявляются []...??? Вы скажите я обосную а вот вы обоснавать не можете)

Link to comment
Share on other sites

Tas bans bija uzlikts, jo krist@ balstījās uz faktu, ka puse no servera esot teikusi, ka džekam ir wh. C'mon. :)

nē nu es iegāju pēc tam kad bija calladmin, tad viens man adminčatā rakstīja lai pavēroju. vēroju vēroju un beigās uzliku. un tad pēkšņi vairāki teica ka beidzot viņš ir nobanots nu tiem ar likās ka viņam kkas ir ;)

Link to comment
Share on other sites

1, 2 un 3. 2ajā skatījos, 3šajā uzliku banu, 1mais tas chateau, par ko runāja Gūdmens un vēl viens džeks tepat sūdzībā.

EDIT* Tikko apskatījos savu bana demo. Protams, ka tieši 4. rounda momentu, pēc kura liku banu, kur džeks caur sienu vilka līdzi puišiem no T bāzes un nobombīja vienu caur dūmiem, kur pat savu krānu nevar saskatīt, HLTV ir nogļučījis, bet arī 2. un 3. rounds ir tīri foršs. Nu skatamies, es palieku pie tā, ka kodi bija.

EDIT2* 1majā demo 16:24 un uzreiz nākamais rounds, tā pati vieta - 17:28. Laikam jau tās austiņas pa 40Ls ļauj sadzirdēt arī to kurā pusē katrā roundā aizslēpies pretinieks. gg.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Austinjas pa 40ls tev shajaa gadijumaa nepaliidzees, demkaas viss ir jasno, pat ar tavu p*zdoshu un provakaciju.

Tur ir wh

Bans paliks

Peedeejais vaards aizstaaviibai, un ja atziisies tad banu nonjemsim, par cik tu buusi pieraadijis, ka tomeer esi godiigs un neesi melis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...