Jump to content
GIGN Forum

Flashback - Nu Jau Mans Trešais Fragmovie.


WhirlWinder
 Share

Recommended Posts

Es domāju ka visa vajadzīgā informācija ir video beigās.

Es domāju ka šis fragmovie man ir sanācis labāks nekā iepriekšējie, bet joprojām ņemat vērā to ka neesmu nekāds montāžas proffesionālis vai arī kāds cs profesionālis, un neesat pārak skarbi vērtēšanā. Paldies. :)

Un protams iztiksim bez liekas heitošanas.

Link to comment
Share on other sites

Saakuma padomaa, pirms taisi jaunus cs movikus, vai kaadaam ir interesanti skatities kaa tu 10 sek meklee vienu fragu. Ari intro loti pavajsh, ja to var saukt par intro.

Saprotu, ka cs skils nav parak augsts, bet cs moviki saistaas uz momentu, nevis ko tu vari izdarit minuutes laikaa.

Fraps noteikti nav tas labaakais moviku taisishanas lidzeklis, izmanto Videomatch, ari tas raamis droshi vien bija jataisa tikai deel frapa.

Particle Ilusion, Total Recorder(skanas ierakstishana), Adobe After Efects, noteikti tavu filminu padaris gaumigaaku.

Shis links, tev ari noteikti noderes.

Link to comment
Share on other sites

Ja neproti dabūt foršus momentus, tad apstrādā labi to, kas tev ir. Bez viena vai bez otra fragmūvika veidošanai nav jēgas... Frapsot momentus is so 20th-century. Dziesma ir jāsinhronizē, lai dabūtu kaut nelielu būstu. Pašlaik tā ir overused dziesma, kas skan pa virsu frapsotiem -3. Skini ir drausmīgi un visā mūvikā tā vien liekas, ka tev ir norecoils, jo nevienā brīdi atsitienu redzēt nevarēja ( varbūt dēļ skiniem, hz ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...